اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک دررابطه با ترانس سوئیچینگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک دررابطه با ترانس سوئیچینگ

سلام دوستان
    انشاا... که خوب هستید

حقیقتش من یه دو تاترانس پاور گیر آوردم اما نمیدونم تا چه فرکانسی قادر به کاره و تا چه توانی پاسخ گو هستش می تونید بهم کم کنید ممنون

[

[

یا حق :bye

پاسخ : کمک دررابطه با ترانس سوئیچینگ

ترانس دومی

یا حق :bye:

دیدگاه

اون ترانس اولیت تقریبا تا 200 وات رو میتونه جواب بده و از اون ترانس دومیت هم که ERL35 هست تا 350 وات اگر از پاورهای گرین باز کرده باشید و تا 300 وات بقیه پاورها میتونه توان بده. البته این مقادیری که گفتم بر اساس تجربیات بوده شاید مدلهای مختلف 10-20 درصد با هم تفاوت داشته باشه.
      هميشه ابرها ميبارند انسانها عاشق ستاره ها ميشوند, يادمان باشد چشمک ستاره ها گريه ابرها را از يادمان نبرد.

دیدگاه

سلام

ممنون از پاسختون دیتا شیتشون رو از کجا می تونم دانلود کنم

یا حق :bye

دیدگاه

help :sad:

دیدگاه

دوست عزیز این ترانس های پیچیده شده که دیتاشیت ندارد
            دیتاشیت برای ترانس های پیچیده شده خاص و عمومی مثل بعضی ترانس های پالس و فیلتر های حذف مد مشترک یا EMI و ... وجو دارد
            شما بر مبانی مدار و توپولوژی که طراحی می کنید این ترانس ها را می پیچید
            شما حداکثر می توانید با دانستن سایز و شماره هسته دیتاشیت هسته فریت ترانس را پیدا کنید آن هم اگر چینی باشد به ندرت دیتاشیت دارند
            مثلاً شما یک هسته EE25 دارید و از اینترنت دیتاشیت هسته EE25 را سرچ می کنید و از TDK و ... دانلود می کنید
            غافل از اینکه هسته ای که شما در اختیار دارید در ایالت دارگوزآباد سفلی از توابع شونگ شانگ شینگ علیا کشور دوست و برادر چین ساخته شده است
            اگر اصرار به استفاده از همان ترانس سیم پیچی شده دارید باید ابتدا اولیه و ثانویه و فیدبک آن را مشخص کنید و سپس اندوکتانس اولیه آن را با LCR متر بسنجید
            بعد ترانس را باز کنید و تعداد دورها ، قطر سیمها ، جهت های پیچش و فاصله هوایی را مشخص کنید تا بتوانید تخمین بزنید که از آن چه استفاده ای می توانید بکنید
            مگر در اینترنت دنبال پروژه های آماده ای باشید که با ترانس های منابع تغذیه ATX کامپیوترها ساخته می شوند

دیدگاه

ترانس اولی ظاهراً EI33 است
              ترانس دومی هم ظاهراً ERL35 است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aie_saber
                ترانس اولی ظاهراً EI33 است
                ترانس دومی هم ظاهراً ERL35 است
                از راهنماییتون بسیار ممنون
                خوب یعنی به اینا اعتماد نکنم
                "ایالت دارگوزآباد سفلی از توابع شونگ شانگ شینگ علیا کشور دوست و برادر چین" :eek:
                بار قبلی که رفتم اونجا کویر بود و فقط خاک حالا که برا خودش اسم و رسمی پیدا کرده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mb2101
                  از راهنماییتون بسیار ممنون
                  خوب یعنی به اینا اعتماد نکنم
                  خواهش میکنم
                  با این دیتاشیت ها اندازه ها و حدود Ae و Le و ... به دستتان می آید و میتوانید در محاسبات استفاده کنید
                  بقیه اش دیگر ساخت مدار و تست عملی است که نتایج را مشخص می کند

دیدگاه

باز هم از تمامی دوستان به ویژه جناب aie_saber فوق العاده ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X