اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش ساخت دستگاه برش PCB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش ساخت دستگاه برش PCB

همین :mrgreen:

پاسخ : آموزش ساخت دستگاه برش PCB

واقعا" جالبه :applause:
    موقع کار لرزشی چیزی نداره؟ کاش یه فیلم ازش ابلود میکردی

دیدگاه

واقعا دستگاه جالبیه ولی فکر نمی کنید نسبت به ارزشش یکم گرون در میاد :sad:

دیدگاه

سلام با دستگاه عمود بر نجاری هم میشود انجام داد با هزینه کم
        قیمت چینی دستگاه 80 هزارتومان میباشد با قابت نگه داشتن فیبر کار برش را انجام میدهید
        خواستید حرفه ای باشد یک پایه جهت حرکت عمود بر میگذارید
        یک سال از این روش استفاده میکنم راحت و عالی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط navard
          سلام با دستگاه عمود بر نجاری هم میشود انجام داد با هزینه کم
          قیمت چینی دستگاه 80 هزارتومان میباشد با قابت نگه داشتن فیبر کار برش را انجام میدهید
          خواستید حرفه ای باشد یک پایه جهت حرکت عمود بر میگذارید
          یک سال از این روش استفاده میکنم راحت و عالی
          سلام
          مدلی که معرفی میکنید از تیغ برش تسمه ای استفاده میکنه؟

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

ظاهرا منظورشون اره چکشی هست دستگاهش قیمتی نداره
            تیغه هاش شبیه همین دستگاه دوستمون هست که به چرخ خیاطی وصل کرده ولی مخصوص هستن قیمتی هم ندارن ولی باید تیغه آهن برش رو بگیرید
            من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

سلام
              اره تسمه ای حرکت میکند
              نیازی به تیغه برش اهنی نیست با همون تیغه روش هست هم خوب برش میخورد
              ولی اگر دندونه ریز بگذارید جالبتر میشود

دیدگاه

خیلی جالب بود منم خیلی سر برش زدن اذیت میشم چون با تیغ موکت بار این کار رو میکنم،
                تو بیمارستان اونایی که گچ باز میکنند یه دریل کوچیکی دارن که روش یه چیزی شبیه تیغه دستگاه فرز هست البته اهنی یا یه چیزی شبیه به چرخ دنده با دنده های خیلی ریز،نمیدونید اون تیغه رو باید از کجا پیدا کنیم، خیلی کم خرجه و کم حجم به راحتی هم میشه برد رو به هر شکلی که بخواهید باهاش برش زد
                Someone who can change the world
                ELECTRONIC ENGINEER

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abritco
                  خیلی جالب بود منم خیلی سر برش زدن اذیت میشم چون با تیغ موکت بار این کار رو میکنم،
                  تو بیمارستان اونایی که گچ باز میکنند یه دریل کوچیکی دارن که روش یه چیزی شبیه تیغه دستگاه فرز هست البته اهنی یا یه چیزی شبیه به چرخ دنده با دنده های خیلی ریز،نمیدونید اون تیغه رو باید از کجا پیدا کنیم، خیلی کم خرجه و کم حجم به راحتی هم میشه برد رو به هر شکلی که بخواهید باهاش برش زد
                  اون تیغه ابزار فروشا دارند . کلید سازهام روی دستگاه هاشون وصل میکنند باهاش کلید میریزند.
                  دستگاه شبکه بر من 80 هزار ندیدم قیمت مارم محک 350000 . سمساری اگه بری یه چرخ خیاطی
                  کهنه فکر نکنم بیشتر از 50 پول بدی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط navard
                    سلام
                    اره تسمه ای حرکت میکند
                    نیازی به تیغه برش اهنی نیست با همون تیغه روش هست هم خوب برش میخورد
                    ولی اگر دندونه ریز بگذارید جالبتر میشود
                    در صورتی که از تیغه آهن بر استفاده نکنید و با تیغه مخصوص چوب برش بزنید برد میشکنه
                    در ضمن تیغه هایی که دندونه ریز دارن مخصوص آهن هستند چیزی که تاثیر خاصی رو برش نداره خشکه یا نرمه بودن تیغ هست (برای این کار)
                    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط icarus
                      در صورتی که از تیغه آهن بر استفاده نکنید و با تیغه مخصوص چوب برش بزنید برد میشکنه
                      در ضمن تیغه هایی که دندونه ریز دارن مخصوص آهن هستند چیزی که تاثیر خاصی رو برش نداره خشکه یا نرمه بودن تیغ هست (برای این کار)
                      آیا میشه برد های فایبرگلاس رو با این روش تمیز و صاف برش زد؟؟

چون برد های فنیلی با کمی حرارت و کاتر معمولی ب راحتی بریده میشن.

دیدگاه

سلام
                        اینجا بنده پرسیدم دندونه ریز میخواهم گفت برای اهن یا چوب (در کل ریز برای اهن میباشد )
                        بنده قبل از عید خریدم 80 الان میگه 120 از این مدل چینی ها
                        خوبیش اینه که کوچک هست
                        ولی چرخ خیاطی خوبیش این هست که خودش ثابت هست فیبر را حرکت میدهید البته باید خیلی مواظب بود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MReza.p
                          آیا میشه برد های فایبرگلاس رو با این روش تمیز و صاف برش زد؟؟

چون برد های فنیلی با کمی حرارت و کاتر معمولی ب راحتی بریده میشن.
                          اره بنده هر دو نوع فیبر را میبرم
                          فایبر کلاس راحت تر هست زیرا شکننده مثل کربنی نیست

دیدگاه

کار جالب ی بود
                            نمونه همین دستگاه با این تفاوت که تیغه اره مویی سایز یزگ میخوره میدن 350 هزار تومن اینم که دست ساز استفاده کردن ازش یه حال دیگه ای میده!!!
                            در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
                            گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

اگه موتور بلااستفاده دارین میتونید با 3 تا تیکه تسمه آهن بسازین خودتون این دستگاهو که هم تیغ اره هم اره مویی بهش بخوره ولی به دردسرش نمی ارزه
                              برای برش زدن شما به شرطی که از تیغه اره ی مناسب اون کار استفاده کنید + دور موتور مناسب هر چیزی رو میتونید ببرید باهاش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X