ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2014/08/06
    تهران
    57
    0

استفاده از پروگرامرهای معمولی(40 پایه)برای پروگرام کردن ICهای 64 پایه (ATmega64)

چگونه می توان از پروگرامرهای معمولی(40 پایه)برای پروگرام کردن ICهای 64 پایه (ATmega64) استفاده کرد؟
    کدوم پایه های IC را باید به پروگرامر وصل کرد؟
    2008/07/03
    865
    26

پاسخ : استفاده از پروگرامرهای معمولی(40 پایه)برای پروگرام کردن ICهای 64 پایه (ATmega64)

فکر کنم توی تالار سرچ می کردید پیدا می کردید :NO:
    پایه های PDI - PDO - SCK - Reset
    صفحه 288 دیتاشیت را مطالعه کنید
    دیتاشیت

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

موفق باشید
    امام علي (عليه السلام) : الزکات العلم نشرهُ/ زکات علم نشر آن است
    2010/01/19
    [img]http://s5.picofile.com/file/8106019826/sina.gif[/img]
    2,734
    351

پاسخ : استفاده از پروگرامرهای معمولی(40 پایه)برای پروگرام کردن ICهای 64 پایه (ATmega64)

پروگرمرتون چیه؟
    آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی :

مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام:

_*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_
    2014/08/06
    تهران
    57
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1359
    پروگرمرتون چیه؟
    TNM 2000
    2014/08/29
    370
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas Sarami
    فکر کنم توی تالار سرچ می کردید پیدا می کردید :NO:
    پایه های PDI - PDO - SCK - Reset
    صفحه 288 دیتاشیت را مطالعه کنید
    دیتاشیت

موفق باشید

سلام
    تا جايي كه من ميدونم لزوما پايه هاي PDI - PDO براي برنامه ريزي ميكرو نيستند و بستگي به ميكرويي كه ميخواد برنامه ريزي بشه داره (بايد از ديتاشيتش ببينين كدوم پايه هاش متناظر پايه هاي برنامه ريزي SPI هست تا بتونين از اون پايه ها استفاده كنين). از پروگرمر ميبايست پايه هاي Sck - Reset - MISO - MOSI - VCC - GND رو به پايه هاي متناظر ميكرويي كه ميخوايين برنامه ريزي كنين (بيش از 40 پايه) وصل كنين و پروگرمش كنين. من با اين روش ميكروهاي 100 پايه رو هم برنامه ريزي كردم. البته 3 نكته وجود داره.
    1- سيم هاي رابط پروگرمر تا ميكرو نبايد طولاني باشند و هرچه نزديكتر بهتره (من اول از سيم بلند استفاده كردم و ميكرو شناسايي نشد. با كوتاه كردن سيم مشكل حل شد)
    2- با پروگرمري كه من دارم و سوكت ZIF داره مستقيما نميشد از بسكام برنامه رو زد رو ميكرو و ميبايست فايل Hex برنامه رو با ProgISP ميزدم به ميكرو.
    3- اتصال تمامي VCCها و GNDهاي ميكرو به پروگرمر (علي رغم اتصال داخلي همشون به هم) در پروگرم كردن بدون دردسر و بهتر موثر خواهد بود.

اگه سوالي باشه در خدمتم
    تشكر نكن، صلوات بفرست:

[img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
    2007/11/23
    tehran
    248
    6

از منوی پروگرمر TNM200 روی گزینه SELECT کلیک بفرمایید،میکروی مورد نظر مثلا ATMEGA64 رو انتخاب کنید،بلافاصله نرم افزار صفحه راهنمای اتصال میکرو به پروگرمرو باز میکنه که شما حالت FAST رو انتخاب کنید و از صفحه راهنمایی که براتون باز میشه برای اتصال کابل ISP به پایه های میکرو استفاده کنید
    2008/07/03
    865
    26

پاسخ : استفاده از پروگرامرهاي معمولي(40 پايه)براي پروگرام کردن ICهاي 64 پايه (ATmega64)

نقل قول نوشته اصلی توسط نعمت الهيان

سلام
    تا جايي كه من ميدونم لزوما پايه هاي PDI - PDO براي برنامه ريزي ميكرو نيستند و بستگي به ميكرويي كه ميخواد برنامه ريزي بشه داره (بايد از ديتاشيتش ببينين كدوم پايه هاش متناظر پايه هاي برنامه ريزي SPI هست تا بتونين از اون پايه ها استفاده كنين).
    دوست عزيز ايشون ذکر کردن mega64 و شماتيکي که براي پروگرام سريال گذاشتم از خود ديتاشيت قطعه هست
    امام علي (عليه السلام) : الزکات العلم نشرهُ/ زکات علم نشر آن است
    2014/08/29
    370
    5

پاسخ : استفاده از پروگرامرهاي معمولي(40 پايه)براي پروگرام کردن ICهاي 64 پايه (ATmega64)

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas Sarami
    دوست عزيز ايشون ذکر کردن mega64 و شماتيکي که براي پروگرام سريال گذاشتم از خود ديتاشيت قطعه هست
    به قول اين شخصيتي كه تصويرش رو گذاشتين تو پروفايلتون: چي شده؟؟ oo:
    متوجه شدم برادر، اما من كلي گفتم تا هركجا و هر ميكرويي بود دوستان بدونن قضيه چيه و روشش چطوره؟
    با سپاس
    تشكر نكن، صلوات بفرست:

[img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8