اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دوربین ای پی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دوربین ای پی

با سلام
    من 4 تا دوربین ای پی دارم .دوربین ها به سویچ وصل شده و سویچ هم به کامپیوتر ایا برای کنترل تصاویر دوربین از طریق کامپیوتر خودم و نه راه دور باز هم به اینترنت نیازه؟
    در این حالت(اتصال به سویچ)برق دوربین ها از طریق کامپیوتر تامین میشه؟

پاسخ : دوربین ای پی

ن نیاز نداره .
    ضمنا تا اونجایی که من میدونم برای تامین برق دوربین ها نیاز به ادابتور داره .
    البته در مورد دوربین های آی پی میتونه از سوییچ (البته اگه سوییچ poe باشه )برق بگیره و نیازی به کابل کشی برق نیست .

دیدگاه

پاسخ : دوربین ای پی

نوشته اصلی توسط sorosh1368
      ن نیاز نداره .
      ضمنا تا اونجایی که من میدونم برای تامین برق دوربین ها نیاز به ادابتور داره .
      البته در مورد دوربین های آی پی میتونه از سوییچ (البته اگه سوییچ poe باشه )برق بگیره و نیازی به کابل کشی برق نیست .
      با سلام

توجه به چند نکته حائز اهمیت هست:

1- با توجه به اینکه دوربین داری IP از پیش تنظیم شده هستند شما ابتدا باید یک ip در رنج مجاز شبکه به اونها بدید تا در شبکه قابل مشاهده باشند.
      2- پس از قرار گرفته در رنج مجاز شبکه نیاز به نرم افزار مدیریت تصاویر خواهید داشت وگرنه مجبور هستین از طریق ip دوربین مستقیماً به اون وصل بشین که امکان دیدین تصاویر دوربین های مختلف رو بطور همزمان نخواهید داشت و امکانات مدیریتی کمتری در دسترس شما خواهد بود.
      3- چون دوربین ها در شبکه محلی قرار دارند پس نیازی به اینترنت نخواهید داشت.
      4- در صورتیکه دوربین های شما از poe پشتیبانی نمایند و سوئیچ شما هم poe باشه برق دوربین ها از طریق شبکه تامین میشه در غیر اینصورت هر دوربین نیاز به برق مستقل خواهد داشت.

در صورتیکه نیاز به اطلاعات بیشتری دارین مطرح نمایید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X