اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرم قرارداد تابلویLEDبرای دوستان باقابلیت ویرایش!+نسخه 2 اضافه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرم قرارداد تابلویLEDبرای دوستان باقابلیت ویرایش!+نسخه 2 اضافه شد

سلام دوستان.
    همونطور که قول داده بودم یه فرم قرار داد براتون اماده کردم که امیدوارم خوب بوده باشه.همچنین فایل پابلیشر(publisher ) اون رو براتون میزارم تا اگه خواستین بتونین ویرایش کنید.چون مثلا در یکی از مفاد قرار دادش بنده هزینه نصب رو به عهده خودم گذاشتم!که شما میتونی تغییرش بدی
    راسی دوستانی که نمی دونند پابلیشر چیه باید بگم پابلیشر یکی از برنامه های مجموعه آفیسه که توی آفیس 2007 به بالا حتما هست ولی نسخه 2003 رو مطمئن نیستم!بنظرم باید باشه!کار با اون هم خیلی راحته و مثل وورد میمونه.راستی فونتهای استفاده شده نستعلیق و2 koodak میباشد
    بحرحال اگه چیزی کم داره بگین تا ویرایش کنم!انتقاد و پیشنهاد هم پذیرفته میشه. :biggrin:
    این عکسش :

اینم فایل پابلیشرش : http://s5.picofile.com/file/81468799...D8%AF.pub.html

تشکر یادتون نره!!
    یا علی
    تذکر:
    دوستانی که مغازه یا خونشون پرینتر ندارند و میخوان پرینت بگیرند که فونت هاشون بهم نخورده باید از برنامه تبدیل متن به PDF یا از برنامه (word to PDF ) استفاده کنند. بعد از نصب برنامه ، از همون محیط برنامه گزینه پرینت رو بزنند بعد وارد محیط پرینت که شدند پرینت مجازی رو انتخاب کنند.برنامه متشون رو به PDF تبدیل میکنه و راحت میتونند هرجایی باز کنند و پرینت بگیرند

و اما نسخه 2 بعد از یکی دو ماه:
    نسخه قبلی چند تا چیز کم داشت که اضافه کردم.البته هیچ کدام از دوستان متوجه این قضیه نشدند که این قرار دادا تاریخ نداره!خواهشا اگه موردی به ذهنتون میرسه بگید تا اضافه کنم.با تشکر
    این عکسش :

اینم فایل پابلیشرش:
    http://s5.picofile.com/file/8160192768/%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1_%D8%AF%D8%A7%D8%AF2.pub.h tml

اضافه شده در تاریخ :
    هیچ انتقادی بهش وارد نیست یعنی؟؟؟؟؟!!!یکی انتقاد کنه لطفا!!!

پاسخ : نمونه فرم قرار داد تابلوی LED برای دوستان با قابلیت ویرایش!!

واقعا برا فروختن یه تابلو ساده همچین کارایی لازمه؟!
    مگه میخواید ملک معامله کنید :biggrin:

دیدگاه

پاسخ : نمونه فرم قرار داد تابلوی LED برای دوستا&

دوست عزیز تا حالا گلاه سرت نرفته وگرنه نمیگفتی.
      برای یکی تابلو بستم حدود 400 شد.بعد یارو گفت من نئون میخواستم !! وگرنه بردار برو!!!! :angry:
      حالا با زور و التماس فقط تونستم به اندازه جنسم ازش پول بگیرم! دسمزد هم به فنا رفت !
      اره برادر لازمه

اضافه شده در تاریخ :
      نسخه 2 اضافه شد....

دیدگاه

پاسخ : فرم قرارداد تابلویLEDبرای دوستان باقابلیت ویرایش!+نسخه 2 اضافه شد

سلام
        لینک مشکل داره باز نمیشه :NO:
        افکار آدمی آفریننده تمام اتفاقات زندگی او است.

دیدگاه

پاسخ : فرم قرارداد تابلویLEDبرای دوستان باقا&

سلام .نه دوست عزیز فایل اولی رو 46 نفر دانلود کردند و دومی رو 4 نفر.پس لینک مشکلی نداره!! شاید سرورها اون سایت ساعتی از دسترس خارج شدند.دوباره امتحان کنید

دیدگاه

jhklgk

دیدگاه

والله ما سه سال کارمون تابلو روان و تابلو ال ای دی هست با هیچکی هم قرار داد نبستیم
              این قراردادها مشتری رو میپرونه
              تا میتونید ساده برخورد کنید . یه بیعانه بگیرین و کار رو سر موقع بزنید و بعدش همونجا فاکتور بنویسید بدین دستش
              خودش میگه کی میده پولش رو. نترسین همونجا چک هاشو بگیرین
              نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
              barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

اره حق با شماست
                ولی یه تابلو چلنیوم برای طرف بستم بیچاره کرد منو.
                400 هزار تومن تخفیف گرفت و هزارتا بهونه آورد.گفت فلانی کمتر میگیره و اونجاش کجه و ...
                نامسلمون زیاد پیدا میشه
                برای تابلوهای ملیونی حتما نیازه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط a_shahinmehr
                  اره حق با شماست
                  ولی یه تابلو چلنیوم برای طرف بستم بیچاره کرد منو.
                  400 هزار تومن تخفیف گرفت و هزارتا بهونه آورد.گفت فلانی کمتر میگیره و اونجاش کجه و ...
                  نامسلمون زیاد پیدا میشه
                  برای تابلوهای ملیونی حتما نیازه
                  درسته ولی خیلی ها به دروغ قیمت میدن مثلا یکی یه تابلو زده بود بزرگ و خوب بعد یه همکار دیگش اومد دفتر من که تابلو بزنه تابلو کوچکتر از اون زد وقتی بهش گفتم 600 هزار تمن گفت وا اون همکارم تابلو بزرگتر رو زده 600 تمن من بهش گفتم مگه میشه تابلوی اون حداقل 900 تمن شده
                  ولی 100تمنشو نداد که آره گرون شده و تخفیف بده خب ما هم گفتیم بجاش میاییم شیر موز میخوریم و ...
                  یه بار همکارش اومد و ازش پرسیدم چقده شده تابلوت گفت 1200 مواظب دروغ مردم باشید. البته کسی که من براش تابلو زدم دروغ نگفته ها
                  همکارش به دروغ به اون گفته 600 به من گفته 1200 . خودمم نفهمیدم چی گفتم ولی در کل مواظب باشید
                  نورپردازان باران نور شهرستان آران وبیدگل
                  barannoor69@yahoo.com

دیدگاه

خخخ
                    منم نفهمیدم چی گفتی
                    فقط فهمیدم دروغ گو زیاده!!

دیدگاه

اگه قراره این قرار داد ها مشتری ها رو بپرونه ، همون بهتر که اینجوری مشتری ها بپرن
                      اینجور قرارداد ها هم خیال فروشنده رو راحت می کنه هم خیال خریدار
                      دیگه مشکلی هم پیش نمیاد

دیدگاه

شک نکنین که باید با قرارداد پیش برین منم هرمشتری که اومده اول هر قیمتی میدی میگه حله تا میاد ببره میگه اووووه فلانی ارزونتر میده و یا پول نمیده یا میگه اول بیا نصب کن ببینم روکار چجوریه تا نصب شد میگه فردا بیا فرداش میگه نیستم پسفردا بیا و الا اخر من الان حدود5میلیون بایت همین20تومن و 30تومن و...تا 2میلیون تومن طلبکارم و نمیدن فقط قرار داد بنویسین بعد تا هرموقع دوست نداشت نده بعد یکسال میری دادگاه دوبرابر پول خود تابلو رو خسارت میگیری
                        { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام
                          من که بجز قرارداد یه کار دیگه برای محکم کاری انجام میدم
                          برای تابلو هایی که قیمتشون بالای 1 تومن باشه یه گیرنده ASK که یک رله داره طراحی کردم و تعداد بالا منتاژ کردم میندازم رو تابلو، تاریخ چک که رسید اگر مشکلی پیش بیاد و مشتری دبه کنه میرم با ریموتی که برای گیرنده ست کردم تابلو رو خاموش میکنم تا مشتری مجبور به پرداخت بشه،
                          البته خدا رو شکر تا الان پیش نیومده از ریموت استفاده کنم :nice:

دیدگاه

چه خوب!! باید این روش رو هم امتحان کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidelectroniic نمایش پست ها
                              سلام
                              من که بجز قرارداد یه کار دیگه برای محکم کاری انجام میدم
                              برای تابلو هایی که قیمتشون بالای 1 تومن باشه یه گیرنده ASK که یک رله داره طراحی کردم و تعداد بالا منتاژ کردم میندازم رو تابلو، تاریخ چک که رسید اگر مشکلی پیش بیاد و مشتری دبه کنه میرم با ریموتی که برای گیرنده ست کردم تابلو رو خاموش میکنم تا مشتری مجبور به پرداخت بشه،
                              البته خدا رو شکر تا الان پیش نیومده از ریموت استفاده کنم :nice:
                              سلام مهندس میشه این برنامه هم برای ماقراردهید؟ممنون میشم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X