ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26
    2013/04/24
    2,697
    2,550

چطوری کارکرد کنتور آب کشاورزی رو بخونم

سلام
    برای چند حلقه چاه باید کنکتور آب تعبیه کنم و میزان مصرف آب چاه رو بصورت بیسیم به مرکز آب و فاضلاب روستایی بفرستم
    دلیل اینکه میخوام بیسم باشه اینه که مامور قرائت داخل روستاها یه مبلغی رو هر دفعه میگیره تا بره سر هر چاه تا کارکرد اونو ثبت کنه
    این بنده خدایی که میخواییم براش کار انجام بدیم 25 حلقه چاه داره و هر 15روز باید کاکرد این چاه ها گزارش بشه
    مامور هم برای هر چاه 10هزار تومن میگیره تا قرائتش کنه با این حساب باید هر ماه 500هزار تومن هزینه قرائت بدیم

مشکلی با نحوه ارسال رو دریافت ندارم با sim900 انجامش میدم
    مشکل من با نحوه خوندن میزان مصرف هست چون تنها کنتوری که جهاد کشاورزی تائید میکنه مثل شکل زیر هست
    البته اینی که عکسش و گذاشتم ساز 3/4 اینچ هست اونی که سر چاه وصل شده 2.5 اینچ هست

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

این کنتور بالایی مثل کنتورهای آب خانگی قدیمی هیچ تماس فیزیکی با بیرون نداره
    داخل عکس زیر اون قسمت تماس فیزیکی با بیرون رو روی کنتور خانگی مشخص کردم

متاسفانه کنتوری که جهاد کشاورزی تائید میکنه اون قسمت تماس فیزیکی با بیرون رو نداره و کنتور کلا پلمپ هست

من دنبال راهی هستم که بتونم کارکرد کنتور آب رو بخونم

خواستم سر راه کنتور سنسور دبی بزارم که اونم اگه جهاد کشاورزی بفهمه جریمه میکنه ، چون داخل قوانین استفاده از آب چاه نوشته استفاده از از وسیله ای سر راه لوله آب غیرقانونی بوده و جریمه در پی دارد

آب این چاه ها به یه سری منبع آب وصل میشن که وظیفه تامین آب باغات لیمو رو برعهده دارن چاه ها هم توی بخش دهرم شهرستان فیروزآباد قرار داره

2009/12/27
    1,730
    264

پاسخ : چطوري کارکرد کنتور آب کشاورزي رو بخونم

با اين محدوديت ها و چيزايي که گفتيد ميتوني فقط يه ماژول دوربين بذاري روي هر کنتور oo: و ازشون عکس بگيري و عکس رو بفرستي!(حالا يا ام ام اس يا روش ديگه) بعد از روي عکس مقادير رو در بياري :biggrin:
    2013/04/24
    2,697
    2,550

نقل قول نوشته اصلی توسط voyager2020
    با اين محدوديت ها و چيزايي که گفتيد ميتوني فقط يه ماژول دوربين بذاري روي هر کنتور oo: و ازشون عکس بگيري و عکس رو بفرستي!(حالا يا ام ام اس يا روش ديگه) بعد از روي عکس مقادير رو در بياري :biggrin:
    ای خدا بگم این جهاد کشاورزی چیکارش نکنه
    فک کنم باید برم سراغ پردازش تصویر
    [glow=red,2,300]یا فک کنم اصلا کلا کار رو قبول نکنم بهتر باشه [/glow]

2009/12/27
    1,730
    264

پردازش تصوير نميخواد - تو قسمت گيرنده يه نفر مقادير عکسا رو ميخونه و وارد ليست ميکنه! نيمه اتوماتيک ميشه!
    پردازش تصوير هم باشه کد زيادي نميخواد چون تصاوير ثابته- قيمتش هم فکر ميکنم از اون دبي سنج و اينا کمتر در بياد فقط بايد ببيني انتن ميده موبايل اونجا يا نه! هزينه ي ام ام اس هم هست البتهميتوني واير لس هم بفرستي چون بيابونه برد راديو هم بيشتره
    به نظر من که راه ديگه اي نمياد-
    2013/04/24
    2,697
    2,550

نقل قول نوشته اصلی توسط voyager2020
    پردازش تصوير نميخواد - تو قسمت گيرنده يه نفر مقادير عکسا رو ميخونه و وارد ليست ميکنه! نيمه اتوماتيک ميشه!
    پردازش تصوير هم باشه کد زيادي نميخواد چون تصاوير ثابته- قيمتش هم فکر ميکنم از اون دبي سنج و اينا کمتر در بياد فقط بايد ببيني انتن ميده موبايل اونجا يا نه! هزينه ي ام ام اس هم هست البتهميتوني واير لس هم بفرستي چون بيابونه برد راديو هم بيشتره
    به نظر من که راه ديگه اي نمياد-
    این وسط یه مشکلی هست وگرنه نمیگفتم پردازش تصویر .
    آب و فاضلاب روستایی یه شماره اس ام اس 13 رقمی داده که اطلاعاتی که باید بهش اس بشه به این صورته : کد اشتراک خط فاصله کارکرد
    یعنی فقط ما باید بهش شماره رو ارسال کنیم و نمیشه تصویر رو براشون بفرستی تا اونا خودشون شماره رو یادداشت کنن یعنی اصلا سیستمشون فقط اس ام اس میگیره

در مورد فرستنده رادیویی هم بگم که ما مجبور به استفاده از شبکه موبایلی هستیم چون محل قرار گیری چاه ها وسط سنگ و سخره و کوه هست
    من سر همه چاه ها رفتم و وضعیت آتن دهی موبایل رو چک کردم که فقط 6 تا چاه مشکل آنت دهی داشتن که اونم قرار شده که براش یه پایه آنتن بذاریم

تا سه سال پیش جهاد کشاورزی کنتورهایی که خودشون بصورت بیسیم هستن رو در اختیار کشاورزها قرار میداد ولی الان میگه چون تحریم هستیم باید از کنتور معمولی استفاده بشه که یا باید 10تومن بدی به اپراتور تا بیاد یا باید مثل این بنده خدایی که اومده پیشم سیستم بیسیم بزاریم

2013/02/18
    خراسان جنوبي-فردوس و مشهد
    386
    3

پاسخ : چطوری کارکرد کنتور آب کشاورزی رو بخونم

سلام مهندس،منم خیلی دنبال کنتور دیجیتالم،اطلاعاتی پیدا کردم ولی هنوز نخریدم،اداره آب و فاضلاب مشهد کنتور داشت که خروجی پالس داره به ازای هر لیتر
    یه سایت هم پیدا کردم که کنتور دیجیتال داره که خروجی پالس داره،بعضیاشم خودش تبدیل کرده

واسه ارسال هم شرکت پسر عمم سیستمای حرفه ای داره

اطلاعات بدست آوردی مارو هم بی نصیب نذار
    موفق باشی
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.
    2013/04/24
    2,697
    2,550

نقل قول نوشته اصلی توسط شريف شريف زاده
    سلام مهندس،منم خیلی دنبال کنتور دیجیتالم،اطلاعاتی پیدا کردم ولی هنوز نخریدم،اداره آب و فاضلاب مشهد کنتور داشت که خروجی پالس داره به ازای هر لیتر
    یه سایت هم پیدا کردم که کنتور دیجیتال داره که خروجی پالس داره،بعضیاشم خودش تبدیل کرده

واسه ارسال هم شرکت پسر عمم سیستمای حرفه ای داره

اطلاعات بدست آوردی مارو هم بی نصیب نذار
    موفق باشی
    این جهاد کشاورزی یه سری کنتور آلمانی مارک Wasser Gerate وارد کرده و به مشترکین کشاورزی میفروشه و از اون طرف وزارت نیرو هم فقط این نوع کنتوری رو که جهاد کشاورزی میفروشه تائید میکنه و اگه ببینه هر نوع وسیله ای اعم از فلومتر یا شیر آب یا انشعاب سر راه لوله منتهی به منبع هست مشترک رو جریمه میکنه
    وگرنه من قبل از اطلاع از این قانون به طرفی که اومده پیشم فلو متر رو پیشنهاد کردم کخ اونم ردش کرد

فردا میخوام برم اوراق فروشی رو یه کنتور دست دو بخرم و بیوفتم به جونش و داخل رو باز کنم و ببینم توش چه خبره

2009/12/27
    1,730
    264

چيزي که گفتم اين بود که کل چاهها عکسا رو ميفرستن به کامپيوتر طرف - و يکي اونجا عددها رو ميخونه و وارد ليست ميکنه يا تک تک اس ام اس ميکنه! همين ميشه نيمه اتوماتيک! پردازش تصوير هم باشه کدش زياد نميشه چون اين پردازش تو کامپيوتر ميتونه انجام بشه هزينه اي هم نداره! فقط دوربين عکس ميگيره و ميفرسته به پي سي طرف! که اينطوري ميشه مکانيزه!
    البته اين حالت خنده دار در حالتيه که شما نتوني هيچ چيزي رو مسير نصب کني يا دستکاري کنيد!
    -
    راستي اگر کنتور رو پيدا کرديد و باز کرديد از داخلش عکس بگيريد بذاريد ما هم ببينيم!
    2013/02/18
    خراسان جنوبي-فردوس و مشهد
    386
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده.
    این جهاد کشاورزی یه سری کنتور آلمانی مارک Wasser Gerate وارد کرده و به مشترکین کشاورزی میفروشه و از اون طرف وزارت نیرو هم فقط این نوع کنتوری رو که جهاد کشاورزی میفروشه تائید میکنه و اگه ببینه هر نوع وسیله ای اعم از فلومتر یا شیر آب یا انشعاب سر راه لوله منتهی به منبع هست مشترک رو جریمه میکنه
    وگرنه من قبل از اطلاع از این قانون به طرفی که اومده پیشم فلو متر رو پیشنهاد کردم کخ اونم ردش کرد

فردا میخوام برم اوراق فروشی رو یه کنتور دست دو بخرم و بیوفتم به جونش و داخل رو باز کنم و ببینم توش چه خبره
    این سایتی که گذاشتم کنتور داره فلومترم داره
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.
    2013/04/24
    2,697
    2,550

نقل قول نوشته اصلی توسط شريف شريف زاده
    این سایتی که گذاشتم کنتور داره فلومترم داره
    مشکل سر این که "کنتور بیسیم یا فلومتر بیسیم هست" ، نیست
    مشکل سر تائید یا عدم تائید جهاد کشاورزی و وازت نیرو هست وگرنه خودم قبلا فلومتر بیسیم برای کارخونه شیر پادا ساختم

جهاد و وزارت نیرو و آب و فاصلاب یه سیستم مافیایی پنهان ساختن
    جهاد فقط یه نوع کنتور میفروشه و وزارت نیرو فقط اون کنتوری رو که جهاد میفروشه رو تائید میکنه

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26