ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    2012/06/13
    کرج
    285
    4

آمادگی برای شرکت در کنکور ارشد برق سال 93

سلام خدمت دوستان عزیز و با آرزوی موفقیت در دوره های مختلف زندگی
    هدفم از ایجاد این تاپیک این بوده که کسانی که مثل من امسال می خواهند کنکور ارشد بدهند اینجا جمع شویم و اطلاعات خود را با هم به اشتراک بزاریم و برای رسیدن به نتیجه خوب به همدیگر کمک کنیم و همچنین دوستانی که قبلا کنکور داده اند تجربیات خود را بیان کنند و ما را راهنمایی کنند
    مطلب را با چند سوال شروع می کنم

1_ به نظر شما شرکت در کنکورهای آزمایشی چه ضرورتی دارد و شما کدام موسسه را انتخاب می کنید؟ دوستانی که در موسسات مختلف آزمون می دهند یا داده اند مزیت ها و عیب های آن موسسه را در اینجا ذکر کنند (دوستان دقت کنند که هدف ما در اینجا تبلیغ برای موسسه خاصی نیست پس این نکته را در هنگام پاسخ دادن مد نظر داشته باشید)

2_ چه منابعی را برای درس های مختلف پیشنهاد می کنید؟

3- به نظر شما برای موفقیت برای کنکور ارشد باید چگونه درس ها را مطالعه کرد؟

تذکر:ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 94 و بیستمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور از روز شنبه 17 آبان ماه آغاز می شود و در روز یکشنبه 25 آبان ماه 93 پایان می پذیرد.
    پیش بینی شده آزمون در روزهای چهارشنبه 15 و پنجشنبخه 16 و جمعه 17 بهمن ماه 93 برگزار خواهد شد.
    [size=10pt]I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions[/size]

[size=12pt]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/size]

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]
    2009/05/05
    904
    125

پاسخ : آمادگي براي شرکت در کنکور ارشد برق سال 93

گنکور آزمايشي به نظرم 3 تا جامع آخري سازمان سنجش
    کتابها هم
    رياضي مهندسي مدرسان شريف
    معادلات راهيان ارشد
    مدار پوران پژوهش
    سيگنال پوران پژوهش که فوق العاده است
    الکترونيک مدرسان شريف / اسلام پناه راهيان ارشد
    کنترل راهيان ارشد / پوران رضايي جهش
    الکترومغناطيس جهش يا پارسه
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ*هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ*ها، خاطره همتآ*هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ*البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)
    2012/06/13
    کرج
    285
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط AliRezaDAVE
    گنکور آزمايشي به نظرم 3 تا جامع آخري سازمان سنجش
    کتابها هم
    رياضي مهندسي مدرسان شريف
    معادلات راهيان ارشد
    مدار پوران پژوهش
    سيگنال پوران پژوهش که فوق العاده است
    الکترونيک مدرسان شريف / اسلام پناه راهيان ارشد
    کنترل راهيان ارشد / پوران رضايي جهش
    الکترومغناطيس جهش يا پارسه
    ممنونم از شما دوست عزیز
    به نظر من 3 تا ازمون اخر را حتما باید شرکت کنیم و آزمون های قبل از آن هم باعث می شوند با برنامه درس بخوانیم ( من خودم امسال پارسه ثبت نام کردم)
    برای کتاب ها هم این کتاب ها را دارم
    رياضي مهندسي : پارسه و نصیر
    معادلات: پارسه و نصیر
    مدار: پوران پژوهش( تا اینجا که خوندم خیلی راضی هستم)
    سيگنال پوران پژوهش( تا اینجا که خوندم زیاد خوشم نیومده( یعنی خوب یاد نگرفتم) یکی از عیب های این کتاب هم این هستش که تست های فصل به فصل نداره ولی قبول دارم نسبت به بعضی از کتاب ها بهتره )
    برای الکترونیک من هم شنیدم اسلام پناه راهيان ارشد خوبه ولی هنوز نخوندمش
    همچنین کنترل جهش متدین می گویند خوبه که من این کتاب را هنوز نخوندم ( جهش متدین با جهش پوران رضایی فرق داره؟)
    لطفا دوستانی که کنکور دادند و نتیجه خوبی گرفتند راهنمایی کنند که چطور درس خواندند@};- @};-
    [/quote]
    [size=10pt]I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions[/size]

[size=12pt]

[/size]

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]
    2005/11/18
    565
    24

پاسخ : آمادگی برای شرکت در کنکور ارشد برق سال 93

خیلی از دوستان و اطرافیان هم به من توصیه می کنند که دوباره بروم سراغ درس و مشق و ارشد الکترونیک را بگیریم
    دوستان به نظرتان چه مدت و با با مطالعه چه منابعی می تواند از روزانه ارشد الکترونیک دانشگاه تبریز پذیرفته شد ؟
    با توجه به اینکه 5 ، 6 سالی از آخرین مطالعات درسی ام گذشته است و شاید خیلی از چیزها را فراموش کرده ام
    2012/06/13
    کرج
    285
    4

چندتا سوال دیگه هم دارم که دوستان لطف کنند جواب بدهند
    [color=red]
    4_تاثیر درس زبان را در کنکور ارشد چقدر ارزیابی می کنید؟ بهتر نیست وقت این درس را بدهیم به درس های مدار و ریاضی؟یا اینکه حداقل چند تست از این درس بزنیم و 0 نباشه درصداین درس؟

5_در مورد آمار چطور آیا ارزش خواندن دارد؟( با توجه به این که هر تست ریاضی کلی درصد را جابه جا می کند اگر تست های آمار آسان هستند بهتر نیست این درس را مطالعه کنیم؟(

[size=10pt]دوستان من هیچ دیدی نسبت به آمار ندارم نمی دونم تست هایش چگونه است و آیا ارزش وقت گذاشتن را دارد یا خیر؟

6_ همچنین درس الکترومغناطیس ؟

[size=12pt]

[/size]

2012/06/13
    کرج
    285
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط aie_saber
    خیلی از دوستان و اطرافیان هم به من توصیه می کنند که دوباره بروم سراغ درس و مشق و ارشد الکترونیک را بگیریم
    دوستان به نظرتان چه مدت و با با مطالعه چه منابعی می تواند از روزانه ارشد الکترونیک دانشگاه تبریز پذیرفته شد ؟
    با توجه به اینکه 5 ، 6 سالی از آخرین مطالعات درسی ام گذشته است و شاید خیلی از چیزها را فراموش کرده ام
    سلام با توجه به اینکه مدت زیادی گذشته پس باید خیلی تلاش کنید در مورد منابع هم که با دوستان در این مورد داریم بحث می کنیم مطالب این تاپیک را دنبال کنید

[size=12pt]

[/size]

2012/06/13
    کرج
    285
    4

لیستی از قبول شدگان سال 92 در دانشگاههای مختلف همراه با درصدها و رتبه هایشان در ادامه قرار داده ام ( گرفته شده از سایت پارسه)
    http://s5.picofile.com/file/8147904076/bargh92.pdf.html

تذکر:ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 94 و بیستمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور از روز شنبه 17 آبان ماه آغاز می شود و در روز یکشنبه 25 آبان ماه 93 پایان می پذیرد.
    پیش بینی شده آزمون در روزهای چهارشنبه 15 و پنجشنبخه 16 و جمعه 17 بهمن ماه 93 برگزار خواهد شد.

[size=12pt]

[/size]

2009/05/05
    904
    125

نقل قول نوشته اصلی توسط very question
    چندتا سوال ديگه هم دارم که دوستان لطف کنند جواب بدهند
    [color=red]
    4_تاثير درس زبان را در کنکور ارشد چقدر ارزيابي مي کنيد؟ بهتر نيست وقت اين درس را بدهيم به درس هاي مدار و رياضي؟يا اينکه حداقل چند تست از اين درس بزنيم و 0 نباشه درصداين درس؟

5_در مورد آمار چطور آيا ارزش خواندن دارد؟( با توجه به اين که هر تست رياضي کلي درصد را جابه جا مي کند اگر تست هاي آمار آسان هستند بهتر نيست اين درس را مطالعه کنيم؟(

[size=10pt]دوستان من هيچ ديدي نسبت به آمار ندارم نمي دونم تست هايش چگونه است و آيا ارزش وقت گذاشتن را دارد يا خير؟

6_ همچنين درس الکترومغناطيس ؟
    آمار رو بايد زودتر شروع کني. يعني از اول تابستون
    زبان هم بلد باشي ميتونه تاثير زيادي داشته باشه چون کسي سراغش نميره
    الکترومغناطيس هم به خودت بستگي داره
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ*هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ*ها، خاطره همتآ*هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ*البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)
    2012/06/13
    کرج
    285
    4

ممنون بقیه دوستان نیز نظر بدهند به نظر شما موردی درس خوندن خوبه یعنی بگردیم ببینیم در سال های اخیر از چه مباحثی بیشتر سوال اومده و آن ها را مطالعه کنیم؟ :nerd:

[size=12pt]

[/size]

2008/03/11
    8par<->Tehran
    165
    6

براي بچه هايي که قصد خوندن براي ارشد رو دارن
    تالار هاي iran-eng تو زمينه تکميلات تحصيلي و رفع اشکال مربوطش از همه فعال تره
    زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11