اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نور مخفی در اتاق چگونه هست؟و معرفی یه نوع آیفن برای واحد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نور مخفی در اتاق چگونه هست؟و معرفی یه نوع آیفن برای واحد

دوستان جایی که دارم صابکار میخاد رو سقفش آلوژن بزنه ، بهش گقتم اینجا اگه آلوژن بزنی تهش معلومه و زش در میآد، حالا بهش گفتم باید نور مخفی بزنی اینجا ، ولی راستش هنوز نور مخفی کار نکردم ، حالا اگه اطلاعاتی در مورد نور مخفی دارید و به من بدید ممنون میشم.

2-آیفنی هست که مثلا یکی از گوشی ها تو یه واحد و یکی از گوشی های دیگه تو یه واحد دیگه باشه و بتونن جای در باز کن ، بوق واحد های مقابل باشه و بتونن با هم حرف بزنن؟(اصلا با دمه در کاری نداریم)

در کل ارتباط صوتی رو بین دو واحد برقرار کنن.

با تشکر.
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : نور مخفی در اتاق چگونه هست؟و معرفی یه نوع آیفن برای واحد

تا اونجایی که من اطلاع دارم دو نوع نور مخفی داریم یه مدلش یه سری چراغای با قطر کوچیک و طول نیم متر داریم که نور محدودی داره که یه مقدار گرونم هستن .یه مدلشم که شیلنگ ال ای دی بهش می گن .اونجایی که میخوای شیلنگ می ندازی .برقشم که فکر کنم یا دوشاخه دارن یا کابل برق باید باهاش سر بندی کنی .
    خب چرا ایفون میخوای بزاری یه خط تلفن راه بنداز :biggrin:
    با قسمت فنی و یا فروش آیفون صحبت کن (کوماکس و التروپیک و ...)صحبت کن خیلی خوب راهنمایی میکنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sorosh1368
      تا اونجایی که من اطلاع دارم دو نوع نور مخفی داریم یه مدلش یه سری چراغای با قطر کوچیک و طول نیم متر داریم که نور محدودی داره که یه مقدار گرونم هستن .یه مدلشم که شیلنگ ال ای دی بهش می گن .اونجایی که میخوای شیلنگ می ندازی .برقشم که فکر کنم یا دوشاخه دارن یا کابل برق باید باهاش سر بندی کنی .
      خب چرا ایفون میخوای بزاری یه خط تلفن راه بنداز :biggrin:
      با قسمت فنی و یا فروش آیفون صحبت کن (کوماکس و التروپیک و ...)صحبت کن خیلی خوب راهنمایی میکنن
      رفتم سر ساختمون ، زنه صابکار اومد گفت که من فلان جا دیدم که یچیزی شبیه آیفون بود که با طبقه ی پایینی حرف میزد، در باز کن رو میزدن بوق پایینی میخورد و باهم حرف میزدن و همینطور برعکس، حالا من گفتم تو برای چی میخای ؟!! گفت میخام با مادر شوهرم حرف بزنم ، که دیگه پایین نرم :mrgreen: ، حالا خوبه که زیاد باهم جور نیستن :mrgreen: . بهش گفتم که من تا حالا جایی ندیدم ، ولی اگه پیدا کردم برات ردیف میکنم.
      میشه لینکش یا چیزی داری رو بزاری تا دقیقا به جایی که شما پیدا میگین لینک شم.

با تشکر.
      (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

به این گوشی ها میگن ارتباط داخلی یک به یک تا یک در ده هم مثل این که هست :mrgreen: مثل گوشی آیفون هست که داخل خونه نصب میشه و سیمی هم هستند. چند سال پیش واسه یکی نصب کرده بودیم ولی یادم نیست چند تا سیم داشت و ....
        https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C+%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8 %A8%D8%A7%D8%B7+%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C+%DB %8C%DA%A9+%D8%A8%D9%87+%DB%8C%DA%A9
        لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

سلام
          فکر کنم بجای الوژن باید بگیم هالوژن بهتره
          نور مخفی یا شلنگی دور سقف(گچکار براش جا میزاره)کار گذاشته میشه.یه سوکت داره که میره توش و سر سوکت دوشاخه داره برای تستش.شما دو شاخه رو میچینی و یه فاز و نول میدی بهش. حتما قبل از کار گذاری تستش کن چون ممکنه بعضی قسمتاش سوخته باشه که باید از محل قیچی بریده بشه.نوع دومش هم استریپ ال ای دی هست که بدرد کار شما نمیخوره و برای دکوراتورها کاربرد داره.ترانس داره-درایور داره و بحثش جداس.
          سوال دوتم هم ارتباط داخلی بهش میگن.هم ایفونهای صوتی این قابلیت رو دارن هم تصویری.ولی چون تصویری کاربردش بیشتره تصویریو میگم.ایفونهای تصویری که این قابلیت رو دارن معمولا یه سوکت 4 پین دارن که پین 4 مانیتورها به هم وصل میشه و با زدن شاسیه اینتر کام صدای بوق میاد و طرف دیگه گوشیو بر میداره.این قابلین فقط برای داخل واحد هست و نه بین دو واحد.تا اونجایی میدونم فقط تکنما تونسته ارتباط بین دو واحد رو هم برقرار کنه.که با تنظیمات دو تا مانیتور انجام میشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mdf123
            سلام
            فکر کنم بجای الوژن باید بگیم هالوژن بهتره
            نور مخفی یا شلنگی دور سقف(گچکار براش جا میزاره)کار گذاشته میشه.یه سوکت داره که میره توش و سر سوکت دوشاخه داره برای تستش.شما دو شاخه رو میچینی و یه فاز و نول میدی بهش. حتما قبل از کار گذاری تستش کن چون ممکنه بعضی قسمتاش سوخته باشه که باید از محل قیچی بریده بشه.نوع دومش هم استریپ ال ای دی هست که بدرد کار شما نمیخوره و برای دکوراتورها کاربرد داره.ترانس داره-درایور داره و بحثش جداس.
            سوال دوتم هم ارتباط داخلی بهش میگن.هم ایفونهای صوتی این قابلیت رو دارن هم تصویری.ولی چون تصویری کاربردش بیشتره تصویریو میگم.ایفونهای تصویری که این قابلیت رو دارن معمولا یه سوکت 4 پین دارن که پین 4 مانیتورها به هم وصل میشه و با زدن شاسیه اینتر کام صدای بوق میاد و طرف دیگه گوشیو بر میداره.این قابلین فقط برای داخل واحد هست و نه بین دو واحد.تا اونجایی میدونم فقط تکنما تونسته ارتباط بین دو واحد رو هم برقرار کنه.که با تنظیمات دو تا مانیتور انجام میشه.
            قیمت شیلنگ ال ای دی قیمتش چقدره الان؟

لینکی چیزی از سوال دوم دارید ؟

با تشکر.
            (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

سلام شیلنگ ال ای دی(ریسه) قیمتشحدود متری 2500ونوع اس انای اون حدود4500 تومانه. ویک مبدل ولتاژم نیاز داری

دیدگاه

همه ی ایفون های جدید کیبرد دار قابلیت ارتباط داخلی و ارتباط با تمام واحد ها رو دارن.حتی 100 واحد میتونن به هم زنگ بزنن و با هم صحبت کنن.
                اینم نمونش.حتی قابلیت کنفرانس هم دارن
                :eek: .
                فکر کن خانومهای 8 واحد با هم کنفرانس بزارن.بیچاره ایفون میسوزه :mrgreen: .

http://taknama.co/product/%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%DA%A9-%D9%86%D9%85%D8%A7-vdp-256

فقط عدد طبقه مورد نظر رو میزنی و اون طبقه یک نو زنگ خاص مترادف با زنگ درب حیاط میزنه.
                موفق باشید.
                ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X