اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درمورد ال سی دی کارکتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال درمورد ال سی دی کارکتری

سلام اساتید . من میخواستم توی پروژه جی پی اس با میکرو آرم از ال سی دی کارکتری استفاده کنم .. از اونجایی که این سیستم پرتابل هست باتری براش در نظر گرفتم . باتری لیتیوم شارژی . ولتاژش 3.7 هست همونجوری که اطلاع دارید .. با این ولتاژ هم جی پی اس و هم میکرو میتونن کار کنن . اما مشکل از اونجاس که ال سی دی ها ولتاژ 5 ولت میخوان . آیا این ال سی دی ها نمیتونن با همون 3.3 یا 3.7 کار کنن؟؟ من برای این مشکل باید بیام از دوتا باتری استفاده کنم با رگولاتور . و یا یه باتری با مبدل افزاینده .. اگر کسی امتحان کرده این ال سی دی هارو که با 3.3 کار ماکنن یا نه لطفا بگه . ممنون میشم زوودتر تجربیاتتون بدین بهم چون کار فورس ماژول و دارم بردشو طراحی میکنم .

پاسخ : سوال درمورد ال سی دی کارکتری

نوشته اصلی توسط Shahab Az
    سلام اساتید . من میخواستم توی پروژه جی پی اس با میکرو آرم از ال سی دی کارکتری استفاده کنم .. از اونجایی که این سیستم پرتابل هست باتری براش در نظر گرفتم . باتری لیتیوم شارژی . ولتاژش 3.7 هست همونجوری که اطلاع دارید .. با این ولتاژ هم جی پی اس و هم میکرو میتونن کار کنن . اما مشکل از اونجاس که ال سی دی ها ولتاژ 5 ولت میخوان . آیا این ال سی دی ها نمیتونن با همون 3.3 یا 3.7 کار کنن؟؟ من برای این مشکل باید بیام از دوتا باتری استفاده کنم با رگولاتور . و یا یه باتری با مبدل افزاینده .. اگر کسی امتحان کرده این ال سی دی هارو که با 3.3 کار ماکنن یا نه لطفا بگه . ممنون میشم زوودتر تجربیاتتون بدین بهم چون کار فورس ماژول و دارم بردشو طراحی میکنم .
    بهترین کار همون مبدل های DC به DC هست البته من تا حالا با باتری تستش نکردم ببینم چه قدر مصرف برق داره

دیدگاه

[color=teal][size=+2]
      نوشته اصلی توسط Homayon
      بهترین کار همون مبدل های DC به DC هست البته من تا حالا با باتری تستش نکردم ببینم چه قدر مصرف برق داره

شما کار کردین با 3.3 ؟؟ اگه با 3.3 کارکنه عالیه .. من یه دیتا شیت گرفتم از ال سی دی ها که برای تغییر کاربری ولتاژ کلا هدر برنامه نویسش باید عوض شه . منتها نمیدونم هدرهایی که تو سایت هست برای کدوم ولتاژ طراحی شده ..
      مبدل DC به DC هم یه سوال همین الان اومد تو ذهنم اینکه باتری به طور مداوم مقدارش تغییر میکنه و کم میشه و با شارژش به مقدار 4.2 میرسه . حالا خروجی مبدل هم متغیر با ولتاژ ورودیه؟؟ اگه باشه که نمیشه از مبدل استفاده کنم

دیدگاه

نه من تا حالا LCD زو به 3.3 امتحان نکردم.
        به ابن مبدل ها هر ولتاژ ورودی بدی خروجی همون ولتاژ تنظیم شده رو میدن ولی نباید از 1.5 ولت کمتر باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X