ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2009/09/12
    Tehran
    102
    2

سوال درمورد ال سی دی کارکتری

سلام اساتید . من میخواستم توی پروژه جی پی اس با میکرو آرم از ال سی دی کارکتری استفاده کنم .. از اونجایی که این سیستم پرتابل هست باتری براش در نظر گرفتم . باتری لیتیوم شارژی . ولتاژش 3.7 هست همونجوری که اطلاع دارید .. با این ولتاژ هم جی پی اس و هم میکرو میتونن کار کنن . اما مشکل از اونجاس که ال سی دی ها ولتاژ 5 ولت میخوان . آیا این ال سی دی ها نمیتونن با همون 3.3 یا 3.7 کار کنن؟؟ من برای این مشکل باید بیام از دوتا باتری استفاده کنم با رگولاتور . و یا یه باتری با مبدل افزاینده .. اگر کسی امتحان کرده این ال سی دی هارو که با 3.3 کار ماکنن یا نه لطفا بگه . ممنون میشم زوودتر تجربیاتتون بدین بهم چون کار فورس ماژول و دارم بردشو طراحی میکنم .
    2012/10/25
    463
    32

پاسخ : سوال درمورد ال سي دي کارکتري

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahab Az
    سلام اساتيد . من ميخواستم توي پروژه جي پي اس با ميکرو آرم از ال سي دي کارکتري استفاده کنم .. از اونجايي که اين سيستم پرتابل هست باتري براش در نظر گرفتم . باتري ليتيوم شارژي . ولتاژش 3.7 هست همونجوري که اطلاع داريد .. با اين ولتاژ هم جي پي اس و هم ميکرو ميتونن کار کنن . اما مشکل از اونجاس که ال سي دي ها ولتاژ 5 ولت ميخوان . آيا اين ال سي دي ها نميتونن با همون 3.3 يا 3.7 کار کنن؟؟ من براي اين مشکل بايد بيام از دوتا باتري استفاده کنم با رگولاتور . و يا يه باتري با مبدل افزاينده .. اگر کسي امتحان کرده اين ال سي دي هارو که با 3.3 کار ماکنن يا نه لطفا بگه . ممنون ميشم زوودتر تجربياتتون بدين بهم چون کار فورس ماژول و دارم بردشو طراحي ميکنم .
    بهترين کار همون مبدل هاي DC به DC هست البته من تا حالا با باتري تستش نکردم ببينم چه قدر مصرف برق داره
    2009/09/12
    Tehran
    102
    2

[color=teal]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Homayon
    بهترين کار همون مبدل هاي DC به DC هست البته من تا حالا با باتري تستش نکردم ببينم چه قدر مصرف برق داره
    [size=14pt]
    شما کار کردین با 3.3 ؟؟ اگه با 3.3 کارکنه عالیه .. من یه دیتا شیت گرفتم از ال سی دی ها که برای تغییر کاربری ولتاژ کلا هدر برنامه نویسش باید عوض شه . منتها نمیدونم هدرهایی که تو سایت هست برای کدوم ولتاژ طراحی شده ..
    مبدل DC به DC هم یه سوال همین الان اومد تو ذهنم اینکه باتری به طور مداوم مقدارش تغییر میکنه و کم میشه و با شارژش به مقدار 4.2 میرسه . حالا خروجی مبدل هم متغیر با ولتاژ ورودیه؟؟ اگه باشه که نمیشه از مبدل استفاده کنم
    2012/10/25
    463
    32

نه من تا حالا LCD زو به 3.3 امتحان نکردم.
    به ابن مبدل ها هر ولتاژ ورودي بدي خروجي همون ولتاژ تنظيم شده رو ميدن ولي نبايد از 1.5 ولت کمتر باشه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4