اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی FPGA را با نرم افزار Altium کار کرده؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی FPGA را با نرم افزار Altium کار کرده؟

سلام بر همگی
    من نرم افزار Altium را کار کردم ولی فقط قسمت شماتیک و طراحی برد و کمی هم شبیه سازی. ولی میدونم که میشه FPGA هم شبیه سازی و حتی پروگرام کرد.
    حالا از دوستان اگر کار کردن خواهش میکنم راهنمایی کنن که اصلا با این نرم افزار های قفل شکسته ما امکان این کار هست یا نه؟
    و چه کارهایی میشه درباره FPGA تو این نرم افزار انجام داد.
    با تشکر

پاسخ : کسی FPGA را با نرم افزار Altium کار کرده؟

سلام
    یه سرچی بزنی داخل مجله هایی که سایت ها میدادند بیرون(نویز و امثالهم) یه سری آموش یادمه بود

دیدگاه

من یه 4 ماهی هست که دارم با التیوم برای fpga کار می کنم. از محیط ise خیلی راحتتره ولی نسبت به ise امکانات خیلی کمتری داری. در کل کار راه اندازه. مشکلی هست در خدمتم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
        من یه 4 ماهی هست که دارم با التیوم برای fpga کار می کنم. از محیط ise خیلی راحتتره ولی نسبت به ise امکانات خیلی کمتری داری. در کل کار راه اندازه. مشکلی هست در خدمتم.
        با تشکر از شما.
        میخواستم بدونم مزایای اون نسبت به نرم افزار های مشابه چی هست و آیا امکان شبیه سازی یک مدار کامل (شامل مقاوم و ترانزیستور و Ic و...) کنار fpga امکان پذیر هست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MAKHORSANDI
          با تشکر از شما.
          میخواستم بدونم مزایای اون نسبت به نرم افزار های مشابه چی هست و آیا امکان شبیه سازی یک مدار کامل (شامل مقاوم و ترانزیستور و Ic و...) کنار fpga امکان پذیر هست؟
          مزیتی جز راحتی نداره. اما پر از باگ هست ولی برای کارهای دمه دستی مناسبه. فکر نمی کنم که بتونید داخل التیوم تا این حد کار شبیه سازی انجام دهید. در این مورد اطلاعاتی ندارم. به نظر من اگر کارت لنگ نیست با همون ise یا active vhdl برنامه بنویس خیلی بهتره.

دیدگاه

امکان شبیه سازی مدار رو داره و نمودار های قسمت مختلف مدار رو هم نشون میده ولی نسبت به سایر نرمافزار های شبیه ساز ضعیف هست! و قطعات شبیه سازی باید مدل شبیه سازیشون باشه -که میتونید تو پراپرتیزشون ببینید هست یا نه!
            هنوز خیلی مونده التیوم بتونه جای یه پک به اون حجم از quartus یا ise رو بگیره!

دیدگاه

این اموزش دان کن ببین یه چیزائی دستگیرت میشه
              http://jonbakhsh.persiangig.com/PDF/...20Guide.pdf/dl

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
                امکان شبیه سازی مدار رو داره و نمودار های قسمت مختلف مدار رو هم نشون میده ولی نسبت به سایر نرمافزار های شبیه ساز ضعیف هست! و قطعات شبیه سازی باید مدل شبیه سازیشون باشه -که میتونید تو پراپرتیزشون ببینید هست یا نه!
                هنوز خیلی مونده التیوم بتونه جای یه پک به اون حجم از quartus یا ise رو بگیره!
                بعید می دونم امکان شبیه سازی و تست ماژول هایی که می نویسیم رو داشته باشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X