اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام کردن میکرو بصورت LVP=ON

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام کردن میکرو بصورت LVP=ON

سلام دوستان .کسی تا حالا بصورت LVPپروگرام کرده ؟توضیحاتی اگر در این خصوص بده ممنون میشم.
    من تو یه مدار مجبورم ولتاژ میکرو رو 3.3ولت بدم بخاطر سایر ماژول های متصل به میکرو که با این ولتاژ کار میکنند.رو همین حساب اگر بصورت عادی یا همون HVPپروگرام کنم ولتاژ بیشتر از 3.3 رو روی تغذیه میندازه که امکان آسیب وجود داره.به همین دلیل باید بصورت LVP پروگرام کنم. :angry:
    ای خدا ، من باید از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر میآ‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم.
    شهید دکتر مصطفی چمران

پاسخ : پروگرام کردن میکرو بصورت LVP=ON

دوستان خودمان به نتیجه رسیدیم :wow:
    برای این کار بایستی پروگرامر رو روی حالت پروگرام با 3.3ولت به وسیله ی جامپر تعبیه شده روی پروگرامر قرار بدیم.بعد پین PGM رو نیز به پین مربوطه در میکرو وصل کرده و همچنین باید توجه داشت که در این حالت دیگه نمیشه از پین PGM استفاده کرد و بایستیحتمابا 10کیلو PULL DOWNبشه .
    بعد در برنامه هم در هنگام مقداردهی پراگما کانفیگ ها LVP رو بایستی ON کنید.
    سوالی بود در خدمتم
    ای خدا ، من باید از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر میآ‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم.
    شهید دکتر مصطفی چمران

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X