اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد خازن کوپلاژ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد خازن کوپلاژ

با سلام خدمت شما دوستان و اساتید گرامی

من برای حذف اثر dc از خازن کوپلاژ استفاده میکنم که و قتی تو مدار میزارمش بلند گو به شدت نویزی میشه و صدای بدی میده دلیلش چیه ؟

من صدای انسان رو دیجیتال و بعد آنالوگ و برای پخش میدم به بلندگو و خازن رو مرحله آخر استفاده میکنم که کار خراب میکنه و با تئورس جور در نمیاد :redface: :redface:
    گر طالب فضلی افتادگی آموز *****هرگز نخورد آب زمینی که بلند است )

اگر دقت کنید بیشتر مشکلاتمون رو با مدارها تو نت سرچ میکنیم پس اگر شما هم مطلبی کامل بلدی بنویس تا بقیه مشکلشون برطرف شه !

پاسخ : راهنمایی در مورد خازن کوپلاژ

نوشته اصلی توسط mohamad13249
    با سلام خدمت شما دوستان و اساتید گرامی

من برای حذف اثر dc از خازن کوپلاژ استفاده میکنم که و قتی تو مدار میزارمش بلند گو به شدت نویزی میشه و صدای بدی میده دلیلش چیه ؟

من صدای انسان رو دیجیتال و بعد آنالوگ و برای پخش میدم به بلندگو و خازن رو مرحله آخر استفاده میکنم که کار خراب میکنه و با تئورس جور در نمیاد :redface: :redface:
    خوب نوع خازن و ظرفیتش خیلی مهم هست چون شما خازن رو برای فیلتر کردن فرکانس صفر یا همون دی سی به کار می برید باید دقت کنید تا خازن فرکانس های دیگه رو از بین نبره
    شما از چه خازنی و چه ظرفیتی استفاده می کنید ؟

sigpic

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی در مورد خازن کوپلاژ

من از 220 میکرو فاراد 16 ولت الکترولیت
      گر طالب فضلی افتادگی آموز *****هرگز نخورد آب زمینی که بلند است )

اگر دقت کنید بیشتر مشکلاتمون رو با مدارها تو نت سرچ میکنیم پس اگر شما هم مطلبی کامل بلدی بنویس تا بقیه مشکلشون برطرف شه !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X