اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قیمت و طول عمر و هرسه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قیمت و طول عمر و هرسه

سلام دوستان اگه میشه کمکم کنید میخوام لپ تاپ بخرم ولی تو نت که میگردم هرجا نظر سنجی میبینم متاسفانه صاحبان سایت جتنبدارانه و عمدی نظرات مخالف مارک سوداور برای اونهارو حذف میکنن جای بهتر از eca پیدا نکردم .........مدیران تشششششششششششششششکر
    بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قیمت و طول عمر و لپ تاپی که هرسه رو داشته باشه لطف کنید به من و منو راهنمایی کنید و حداقل نظزتونو در مورد لپ تاپ خودتون بدین و بگین چند وقته خریدین ....اگه بیشتر راهنمایی کردین که ممنون میشم
    با تشکر

پاسخ : بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قی&#1605

هرچند که نظرات همه متفاوت است ولی من ایسوس و لنوو رو پیشنهاد میکنم، بنظرم هرسه معیار شمارو داره

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=91908.0
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

پاسخ : بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قیمت و طول عمر و هرسه

اگر زیبایی لپ تاپ برات مهم نیست ، من لپ تاپ های فوجیتسو ساخت آلمان رو به شدت پیشنهاد میکنم ...
      - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
      ارتباط با من : ir02x6
      طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

به نظرم اول ایسوز و فوجیسستو و در مرحله سوم لنوو
        اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

من و دوستم 1 سال پیش با هم لپتاپ خریدیم.
          من دل خریدم.اون لنوو خرید.
          الان لبتاپ من مثل جنازه شده.اما لپتاپ اون هیچ چیزش نشده.با اینکه که من خیلی مراقبم ولی اون برعکس منه.لنوو بدنش خیلی محکمه.قبلا لنوو داشتم.
          لپتاپ دل خودم بدنش مثل اسباب بازی میمونه.همه جاش ترک گرفته.اسپیکر سمت چپش سوخته.باطریش خراب شده.
          یکی از دوستامم لپتاپ ایسر خریده بود نو.باطریش 10 دقیقه بیشتر نگه نمیداشت.برد نمایندگی باطریشو واسش عوض کردن مجانی.

ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادی ❇❇❇❇❇❇❇❇❇
            به نظرم اول ایسوز و فوجیسستو و در مرحله سوم لنوو
            منم با ایشون موافقم ایسوز خیلی خوب از کار در اومده و فوجیتسو که برا خودش امپراتوری تو کیفیت لپ تاپ

تا حد ممکن مواظب باشید ریفر بهتون جای نو نفروشند

نوشته اصلی توسط -LEON-
            الان لبتاپ من مثل جنازه شده.اما لپتاپ اون هیچ چیزش نشده.با اینکه که من خیلی مراقبم ولی اون برعکس منه.لنوو بدنش خیلی محکمه.قبلا لنوو داشتم.
            لپتاپ دل خودم بدنش مثل اسباب بازی میمونه.همه جاش ترک گرفته.اسپیکر سمت چپش سوخته.باطریش خراب شده.
            یکی از دوستامم لپتاپ ایسر خریده بود نو.باطریش 10 دقیقه بیشتر نگه نمیداشت.برد نمایندگی باطریشو واسش عوض کردن مجانی.

دل مدلهای صنعتیش و لتیتیود خیلی خوبه اما بقیه سری هاش چنگی به دل نمیزنه
            کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
            ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط -LEON-

دیگه نه در این حد!!! حتما شما یه بلایی سرش اوردید.نمیشه که 1 ساله نابود شه.بنده الان یه لپ تاپ DELL Vostro 1510 سال 2008 دارم مثل مرد داره کار میکنه هنوز.
              :biggrin:
              به نظر من ایسوس و لنوو خیلی خوبن.اگرچه از لنوو خوشم نمیاد و خودم ایسوس دارم......

دیدگاه

سلام
                برو سایت دی جی کالا برای نظرات مشتریان...
                اگه لپ تاپی میخوای که جلوی هیچی کم نیاره من asus سری K رو پیشنهاد میکنم...
                من یه دونه asus x550cc گرفتم راضی هستم نزدیک دوسال هست هیچیش نشده... کول پد هم نمیخواد... خیلی در برابر بازی هایی مثل shift مقاوم هست... نزدیک دو ساعت بدون کول پد،روی آخرین رزولیشن کم نیاورد در حالت عادی به هیچ عنوان فنش روشن نیست...
                سری X که میگن این قدر آشغال هست رو من دارم و میگم عالیه وای به حال سری K!!!!
                اونم نه هر مدلی... اگه تا 2.5 میلیون داری اینو بخر...
                ASUS k56cb
                6GB RAM
                CORE I5
                GEFORSE 740M

دیدگاه

بنده یک عدد لنوو THINKPAD E420 دارم ک سری Edge و بعبارتی سری ارزان قیمت لپتاپ های تینک پد است.

طی 2 سال و نیم استفاده، تقریبن همیشه 2 نرم افزار سنگین در پس زمینه در حال کار هستند.
                  2 بار از ارتفاع یک متری زمین خورده است (موزاییک).
                  چند بار هویه ی روشن رویش گذاشته اند،
                  و چندین بلای دیگر از جمله ماندن در دمای منفی 20 فریزر برای Log دما (حوصله نداشتم کابل USB بلندتر پیدا کنم) و رایت DVD در وضعیت عمودی داخل کیف شخص در حرکت و... بر سرش آمده.

بهتر از روز اول در حال خدمت رسانی ست.

البته لازم ب ذکر است ک قیمت سری X و T از Thinkpad ، تقریبن با محصولات Apple برابری میکند.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قیم

نوشته اصلی توسط MReza.p
                    بنده یک عدد لنوو THINKPAD E420 دارم ک سری Edge و بعبارتی سری ارزان قیمت لپتاپ های تینک پد است.

طی 2 سال و نیم استفاده، تقریبن همیشه 2 نرم افزار سنگین در پس زمینه در حال کار هستند.
                    2 بار از ارتفاع یک متری زمین خورده است (موزاییک).
                    چند بار هویه ی روشن رویش گذاشته اند،
                    و چندین بلای دیگر از جمله ماندن در دمای منفی 20 فریزر برای Log دما (حوصله نداشتم کابل USB بلندتر پیدا کنم) و رایت DVD در وضعیت عمودی داخل کیف شخص در حرکت و... بر سرش آمده.

بهتر از روز اول در حال خدمت رسانی ست.

البته لازم ب ذکر است ک قیمت سری X و T از Thinkpad ، تقریبن با محصولات Apple برابری میکند.
                    خوب اب بندی کردی از روز اول :applause: :applause:

ماندگاری و دوام باتری در سونی. قدرت و دوام و استحکام در تینک پد لنو البته نظر بنده می یاشد.
                    4 سال پیش روز قبل از عید نوروز لپ تاپم پوکید از قبل سونی نشون کرده بودم موقع خرید پیدا نکردم یه لنوو گرفتم. اولش خوب بود ولی به درد کار من نمی خورد.
                    در کل نظر من اینه که برای کار الکترونیک بهتره سراغ سری صنعتی از هر مارکی که دوست دارید برید. مثل تینک پد در لنوو . f در سونی . تکرا در توشیبا و یا لتیتیود در دل. مابقی رو نمی دونم ولی با این مدل ها کار کردم و شاهکارند.
                    نکته به نظر من که تا حالا حدود 9 ساله از لپ تاپ استفاده می کنم طول عمر مفید هر دستگاه 2 تا 3 ساله بیشتر از اون سرعت کمتر نسبت به سری های جدید و افت شدید قیمت موقع فروش داریم.
                    در کل هر چی می خرید چرخش براتون بچرخه.

دیدگاه

من خودم همیشه دل می خرم و دل رو پیشنهاد میدم
                      من هشت سال هست که از این مارک استفاده می کنم اولین لپ تاپم 6 سال و بعدیش تا الان دو سال شده که قبلی رو هم سالم بود و فروختم.
                      البته ایسوس هم خیلی خوبه مخصوصا این نصب درایور هاش خیلی حال میده :mrgreen:
                      سونی اصلا به درد نمی خوره فقط پول مارک داره می گیره آشنایان نزدیکمون سه نفر سونی دارن همه شون یه جوری خراب شده یکی کیبورد یک باتری و ... (البته باتری زود خراب شده یعنی در مدت کم نه در دراز مدت )
                      MSI هم زیاد خوشم نمیاد ولی بد نیست.HP هم که اصلا و ابدا و ایسر هم که دیگه داغون ترینه
                      با بقیه لپ تاپ ها هم کار نکردم شاید بهتر باشن مثلا ریزربلید و لنوو و فوجیتسو و اپل و ... که لنوو و فوجیتسو ظاهر خوبی ندارن معمولا
                      این تجربه شخصیم بود و هر کس نظری داره موفق باشید

sigpic

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ناصر منتظری
                        لنوو و فوجیتسو ظاهر خوبی ندارن معمولا
                        :redface:
                        اگه خدا عمر بده، بودجه جمع میکنم واسه سری بعدی_ این:

دیدگاه

ممممممممممممممممممممممممممنون از همه که وقت گذاشتین من تا حالا e531 لنوو رو انتخاب کردم کانفیگ cpu i5
                          راستش این لپ تاپو واسه دادشم میخوام و خودم دل دارم و راضی نیستم ولی ایسوز معمولا کانفیگاش ضعیف و از cpu های قدیمی استفاده میکنه که از نظر سرعت هم که خوب باشن کیفیت مدل های 2015 و 2014 رو ندارن ..........لنوو از cpu های روز استفاده میکنه ولی وای به روزی که تو بهترین مدلش یعنی think pad باطریش خراب بشه ......حتما باید لپ تاپو باز کنم نظرتون چیه در مورد e531

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin11
                            ممممممممممممممممممممممممممنون از همه که وقت گذاشتین من تا حالا e531 لنوو رو انتخاب کردم کانفیگ cpu i5
                            راستش این لپ تاپو واسه دادشم میخوام و خودم دل دارم و راضی نیستم ولی ایسوز معمولا کانفیگاش ضعیف و از cpu های قدیمی استفاده میکنه که از نظر سرعت هم که خوب باشن کیفیت مدل های 2015 و 2014 رو ندارن ..........لنوو از cpu های روز استفاده میکنه ولی وای به روزی که تو بهترین مدلش یعنی think pad باطریش خراب بشه ......حتما باید لپ تاپو باز کنم نظرتون چیه در مورد e531
                            تینک پد ی نرم افزار مدیریت باتری داره ک تعداد Cycle های باتری و وضعیت کلی رو میتونید ببینید.
                            ی فرآیند Repair یا همچین چیزی برا باتری داره ک هر چند ماه یک بار پیام میده ک لازمه. (شاید هم هر یک سال)
                            خودش باتری رو دو بار کامل پر و خالی میکنه، تجربه شخصی من حداقل 30 درصد بهبود عمر باتری بوده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin11
                              نظرتون چیه در مورد e531
                              ببین هرکدوم از لپ تاپ ها معولا در هر مدلی یک حرف پسوند هم دارن که با هم کمی فرق دارن شما حتما به این نکته دقت کن
                              e531a
                              e531b
                              e531c
                              e531d
                              e531e
                              در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
                              گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X