ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22
    2007/02/12
    61
    1

بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قیمت و طول عمر و هرسه

سلام دوستان اگه میشه کمکم کنید میخوام لپ تاپ بخرم ولی تو نت که میگردم هرجا نظر سنجی میبینم متاسفانه صاحبان سایت جتنبدارانه و عمدی نظرات مخالف مارک سوداور برای اونهارو حذف میکنن جای بهتر از eca پیدا نکردم .........مدیران تشششششششششششششششکر
    بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قیمت و طول عمر و لپ تاپی که هرسه رو داشته باشه لطف کنید به من و منو راهنمایی کنید و حداقل نظزتونو در مورد لپ تاپ خودتون بدین و بگین چند وقته خریدین ....اگه بیشتر راهنمایی کردین که ممنون میشم
    با تشکر
    2011/09/04
    کردستان
    1,365
    62

پاسخ : بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قیم

هرچند که نظرات همه متفاوت است ولی من ایسوس و لنوو رو پیشنهاد میکنم، بنظرم هرسه معیار شمارو داره

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=91908.0
    در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
    گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی
    2010/08/15
    تهران
    1,022
    199

پاسخ : بهترين برند لپ تاپ ار لحاظ کارايي و قيمت و طول عمر و هرسه

اگر زيبايي لپ تاپ برات مهم نيست ، من لپ تاپ هاي فوجيتسو ساخت آلمان رو به شدت پيشنهاد ميکنم ...
    - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
    ارتباط با من :

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2012/06/06
    همه جا هیچ جا
    561
    13

پاسخ : بهترین برند لپ تاپ ار لحاظ کارایی و قیمت و طول عمر و هرسه

به نظرم اول ایسوز و فوجیسستو و در مرحله سوم لنوو
    [size=18pt]اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست[/size]
    2012/01/02
    854
    128

من و دوستم 1 سال پیش با هم لپتاپ خریدیم.
    من دل خریدم.اون لنوو خرید.
    الان لبتاپ من مثل جنازه شده.اما لپتاپ اون هیچ چیزش نشده.با اینکه که من خیلی مراقبم ولی اون برعکس منه.لنوو بدنش خیلی محکمه.قبلا لنوو داشتم.
    لپتاپ دل خودم بدنش مثل اسباب بازی میمونه.همه جاش ترک گرفته.اسپیکر سمت چپش سوخته.باطریش خراب شده.
    یکی از دوستامم لپتاپ ایسر خریده بود نو.باطریش 10 دقیقه بیشتر نگه نمیداشت.برد نمایندگی باطریشو واسش عوض کردن مجانی.

ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...
    2008/12/29
    1,660
    249

نقل قول نوشته اصلی توسط پدرام شمس آبادی ❇❇❇❇❇❇❇❇❇
    به نظرم اول ایسوز و فوجیسستو و در مرحله سوم لنوو
    منم با ایشون موافقم ایسوز خیلی خوب از کار در اومده و فوجیتسو که برا خودش امپراتوری تو کیفیت لپ تاپ

تا حد ممکن مواظب باشید ریفر بهتون جای نو نفروشند

نقل قول نوشته اصلی توسط -LEON-
    الان لبتاپ من مثل جنازه شده.اما لپتاپ اون هیچ چیزش نشده.با اینکه که من خیلی مراقبم ولی اون برعکس منه.لنوو بدنش خیلی محکمه.قبلا لنوو داشتم.
    لپتاپ دل خودم بدنش مثل اسباب بازی میمونه.همه جاش ترک گرفته.اسپیکر سمت چپش سوخته.باطریش خراب شده.
    یکی از دوستامم لپتاپ ایسر خریده بود نو.باطریش 10 دقیقه بیشتر نگه نمیداشت.برد نمایندگی باطریشو واسش عوض کردن مجانی.

دل مدلهای صنعتیش و لتیتیود خیلی خوبه اما بقیه سری هاش چنگی به دل نمیزنه
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2014/04/11
    64
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط -LEON-

دیگه نه در این حد!!! حتما شما یه بلایی سرش اوردید.نمیشه که 1 ساله نابود شه.بنده الان یه لپ تاپ DELL Vostro 1510 سال 2008 دارم مثل مرد داره کار میکنه هنوز.
    :biggrin:
    به نظر من ایسوس و لنوو خیلی خوبن.اگرچه از لنوو خوشم نمیاد و خودم ایسوس دارم......
    2013/01/29
    بندرانزلي
    701
    28

پاسخ : بهترين برند لپ تاپ ار لحاظ کارايي و قيم

سلام
    برو سايت دي جي کالا براي نظرات مشتريان...
    اگه لپ تاپي ميخواي که جلوي هيچي کم نياره من asus سري K رو پيشنهاد ميکنم...
    من يه دونه asus x550cc گرفتم راضي هستم نزديک دوسال هست هيچيش نشده... کول پد هم نميخواد... خيلي در برابر بازي هايي مثل shift مقاوم هست... نزديک دو ساعت بدون کول پد،روي آخرين رزوليشن کم نياورد در حالت عادي به هيچ عنوان فنش روشن نيست...
    سري X که ميگن اين قدر آشغال هست رو من دارم و ميگم عاليه واي به حال سري K!!!!
    اونم نه هر مدلي... اگه تا 2.5 ميليون داري اينو بخر...
    ASUS k56cb
    6GB RAM
    CORE I5
    GEFORSE 740M
    2010/10/11
    Sabzevar
    897
    51

پاسخ : بهترين برند لپ تاپ ار لحاظ کارايي و قيم

بنده يک عدد لنوو THINKPAD E420 دارم ک سري Edge و بعبارتي سري ارزان قيمت لپتاپ هاي تينک پد است.

طي 2 سال و نيم استفاده، تقريبن هميشه 2 نرم افزار سنگين در پس زمينه در حال کار هستند.
    2 بار از ارتفاع يک متري زمين خورده است (موزاييک).
    چند بار هويه ي روشن رويش گذاشته اند،
    و چندين بلاي ديگر از جمله ماندن در دماي منفي 20 فريزر براي Log دما (حوصله نداشتم کابل USB بلندتر پيدا کنم) و رايت DVD در وضعيت عمودي داخل کيف شخص در حرکت و... بر سرش آمده.

بهتر از روز اول در حال خدمت رساني ست.

البته لازم ب ذکر است ک قیمت سری X و T از Thinkpad ، تقریبن با محصولات Apple برابری میکند.
    2008/07/16
    تهران
    677
    6

پاسخ : پاسخ : بهترين برند لپ تاپ ار لحاظ کارايي و قيم

نقل قول نوشته اصلی توسط MReza.p
    بنده يک عدد لنوو THINKPAD E420 دارم ک سري Edge و بعبارتي سري ارزان قيمت لپتاپ هاي تينک پد است.

طي 2 سال و نيم استفاده، تقريبن هميشه 2 نرم افزار سنگين در پس زمينه در حال کار هستند.
    2 بار از ارتفاع يک متري زمين خورده است (موزاييک).
    چند بار هويه ي روشن رويش گذاشته اند،
    و چندين بلاي ديگر از جمله ماندن در دماي منفي 20 فريزر براي Log دما (حوصله نداشتم کابل USB بلندتر پيدا کنم) و رايت DVD در وضعيت عمودي داخل کيف شخص در حرکت و... بر سرش آمده.

بهتر از روز اول در حال خدمت رساني ست.

البته لازم ب ذکر است ک قیمت سری X و T از Thinkpad ، تقریبن با محصولات Apple برابری میکند.
    خوب اب بندی کردی از روز اول :applause: :applause:

ماندگاری و دوام باتری در سونی. قدرت و دوام و استحکام در تینک پد لنو البته نظر بنده می یاشد.
    4 سال پیش روز قبل از عید نوروز لپ تاپم پوکید از قبل سونی نشون کرده بودم موقع خرید پیدا نکردم یه لنوو گرفتم. اولش خوب بود ولی به درد کار من نمی خورد.
    در کل نظر من اینه که برای کار الکترونیک بهتره سراغ سری صنعتی از هر مارکی که دوست دارید برید. مثل تینک پد در لنوو . f در سونی . تکرا در توشیبا و یا لتیتیود در دل. مابقی رو نمی دونم ولی با این مدل ها کار کردم و شاهکارند.
    نکته به نظر من که تا حالا حدود 9 ساله از لپ تاپ استفاده می کنم طول عمر مفید هر دستگاه 2 تا 3 ساله بیشتر از اون سرعت کمتر نسبت به سری های جدید و افت شدید قیمت موقع فروش داریم.
    در کل هر چی می خرید چرخش براتون بچرخه.
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22