اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

افتادن mp3 داخل توالت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

افتادن mp3 داخل توالت

سلام. ببخشید نمیدونستم کجا بپرسم.
    این mp3 ما توی جیبمون بود بعد رفتیم دستشویی که ناگهان افتاد داخل دستشویی :cry2:. حالا که درش آوردم خدا را شکر سالمه و هنوز کار میکنه و مشکلی نداره .
    فقط نمیدونم چجوری باید بشورمش ؟ :angry:
    کمکم کنید اخه میترسم بزارمش زیر لوله آب و با مایع و ریکا بشورمش به فنا بره . :cry:
    گفتم با الکل بشورمش ... :-SS.
    گفتم بیام بپرسم بهتره .... :read:
    اتفاق خیلی نادریه :icon_razz: .خدا نصیب کسی نکنه. 90 تومن گرفتمش :sad:.
    گذاشتمش توی پاکت فریزر و نمیدونم چه کنم..... :eek:

پاسخ : افتادن mp3 داخل توالت

عجب سوال کثیفی ! :biggrin:
    باتریشو در بیار بشورش کاریش نمیتونی بکنی . بعد هم که شستیش بذارش توی یک محیط گرم مثلا توی یک ظرف فلزی نزدیکیهای بخاری
    24 ساعت بعد اگه هنوز حالت به هم نمیخوره ازش روشنش کن در حالی که داری دعا میخونی

دیدگاه

میتونی بعد اینکه مراحلی رو که دوستمون گفتند رو انجام دادی برای اطمینان از اینکه آبی توش نمونه
      توی برنج چالش کن بعد 12تا 24 ساعت دیگه میتونی روشنش کنی
      البته توی گرمای زیاد احتمال صدمه دیدن قطعه هاش زیاد هست

دیدگاه

یعنی میتونم با ریکا و اب بشورمش؟ oo:
        خودم یه فکری که به ذهنم رسیده اینه که بازش کنم و کیت داخلش را دربیارم و بدنش رو راحت بشورم . البته با داشتن دستکش.

دیدگاه

بله میتونید اون کار رو هم انجام بدید
          البته اگه مثل بعضی از mp3 ها پرس میشن و باز کردنشون داستانه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad safarnejad
            میتونی بعد اینکه مراحلی رو که دوستمون گفتند رو انجام دادی برای اطمینان از اینکه آبی توش نمونه
            توی برنج چالش کن بعد 12تا 24 ساعت دیگه میتونی روشنش کنی
            البته توی گرمای زیاد احتمال صدمه دیدن قطعه هاش زیاد هست
            ولی دقت کن خوب بااب شستشوبدی بدبزارلای برنج
            دضمن باالکل هم می توانی شستوی دهی که بهترازاب است.
            می توانی لای دستمال کاغذی فراوان هم قراربدهی/
            برای ورود علم ، تکنولوژی ، پیشرفت به اجازه کسی احتیاج نیست !

دیدگاه

اینم شده حکایت عینک 300هزار تومنی دوست ما که افتاد دستشویی دانشگاه .

راحت ترین و تمیز ترین کار :
              باتری رو از دستگاه جدا کن .
              تینر فوری 10000 و الکل ایزوپروپیل بخر .
              دوسه بار برد و قاب دستگاه رو با این دوتایی که گفتم بشور و بعد 24 ساعت بذار یه گوشه تا خشک بشه .

حالا هم mp3 رو شستی و هم ضد عفونیش کردی.

دیدگاه

مواد حلال مثل الکل یا تینر بدنه پلاستیکی با طلق محافظ ال سی دی دستگاه رو کدر میکنن اول یه گوشه امتحان کنید اگه جاش نموند یا کدر نشد همه جاش بزنید
                من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

با سلام
                  نظرات دوستان رو خوندم اما یه چیزی برام جای ابهام داره . البته خودم سابقه شست و شوی مدارات الکترونیکی با آب و کف و تینر و نفت و غیره و ذالک رو دارم :nerd:
                  اما تا به حال دستگاهی رو که دارای صفحه نمایش LCD هست رو نشستم و در واقع جرات هم نکردم که اینکارو بکنم چون فکر کنم خوردن هر گونه مایعات به صفحات دیسپلی و نفوذ کردن مایع به لایه های صفحه دیسپلی باعث خرابی اون میشه !
                  اینطور نیست عزیزان ؟ :eek:

دیدگاه

به نام خدا

سلام

بهترین کاری که میشه کرد این هست که اول پلیر رو باز کنید اگه LCD داشت جداش کنید

بعد خود قاب پلیر رو با اب و مایع ظرف شوئی بشورید برد رو هم یا با الکل ایزوپروپیل که گرون هست بشورید یا تینتر 10000 هم خوبه وقت

!!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
                    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

بهترین کاری که میشه کرد این هست که اول پلیر رو باز کنید اگه LCD داشت جداش کنید
                      این کار رو نکنید چون کابل فلت این ال سی دی ها بدون ابزار خیلی بد جا میرن و احتمال پاره گی و شکستن اونها هم خیلی زیاده

الکل ایزوپروپیل 250 سی سی 3-4 تومن هست (گرون بدن)

یه بار با اسپری ناهید اومدم جای شارژر گوشیم رو بشورم (سونی اریکسون) اسپریه رفت زیر ال سی دی و به بهترین شکل ممکن گند زد به ال سی دی
                      من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

سلام
                        قبل و بعد از هر کاری یه باد اساسی بهش بگیرید
                        تا نم و رطوبتی در قطعات اش، خصوصا زیر lcd نباشه.
                        برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
                        http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

با تشکر از همه ....دوستانی که نظر دادند و راهکار دادند......
                          مشکل حل شد.....
                          ولی یه سوال کلی بپرسم...
                          میگم برای شستن کیت ها و مدارهای الکترونیکی ......از چه وسیله ای باید استفاده کنم؟؟؟
                          تا اونجایی که میدونم ...آبا باعث سولفاته شدن میشه و بسیار مخرب میباشد.....این را هم از روی این گفتم که وقتی گوشی توی آب میفته سولفاته میشه......
                          با چه مایعی خوبه؟؟؟
                          الکل ؟؟؟ الکل معمولی با اون که دوستان گفتن ...اسمش چی بود؟؟؟؟ .....هان اسمش الکل ایزوپروپیل بود.....چه فرقی داره؟؟؟
                          تینر؟؟؟ چه عددی؟؟؟
                          کلا چجوری میشه تمیزشون کرد؟؟؟

دیدگاه

من یه K510 سونی اریکسون داشتم همین بلا سرش اومد ! انداختمش تو تشت با ریکا و آب شستمش ( البته قاب پشت و باطری رو در آوردم )
                            بعد که تمیز شد ، گوشی رو باز کردم تا جایی که میشد قطعات رو جدا کردم ، دوباره با آب و ریکا شستم ، 2 - 3 روزی انداختمش یه گوشه خشک بشه ، بعد دوباره سر هم کردم و باطری رو جا زدم گوشی روشن شد و به خوبی هم کار میکرد فقط یه مشکلی به وجود اومده بود که پشت ال سی دی آب رفته بود تصویر کمی مات شده بود :bye
                            - اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَليِّکَ الفَرَج -
                            ارتباط با من : ir02x6
                            طراحی و ساخت انواع منابع تغذیه سوئیچینگ - SMPS Designer

دیدگاه

منم بگم من گوشیم هنگ میکرد زیاد فک کردم که داخلش جرم گرفته جاتون خالی با باطری وقاب و همه چی باهم انداختم داخل الکل صنعتی یه نیم ساعتی بود خاموش شده بود
                              درش اوردم روشن نشد :cry2:
                              پیچ گوشتی برداشتم مث مرد بازش کردم خشکش کردم روشن شد زیر LCDالکل بود چند روز بعد پرید
                              بعد چند روز شارژ نمیشد که لحیمای سوکت خراب بود با هیتر درست کردم :mrgreen:
                              الانم که شارژ نمیکرد بازش کردم دیدم پین سوکت شکسته منم سوکت خریدم عوض کردم موقع جا زدن فلتی که روش کلید پاور وصل بود پاره شد :cry2:
                              چشتون روز بد نبینه دو روزه در حال اسکن شهر و اینترنت هستم فلتشم پیدا نمیشه :cry2:
                              الانم بدون گوشی براتون پست میزارم :sad:
                              http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X