اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نوشته های روی برد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نوشته های روی برد

دوستان برای انتقال لایه مارکاژ چیکار باید کرد؟ روی فیبرهای مدار چاپی (استخونی) کمی لیز هست هرچقدرم بشوریم باز هم کمی چرب به نظر میرسه به همین دلیل انتقال با اتو زیاد خوب در نمیاد چه راهی به نظرتون میرسه ؟

پاسخ : نوشته های روی برد

نوشته اصلی توسط سایمون
    دوستان برای انتقال لایه مارکاژ چیکار باید کرد؟ روی فیبرهای مدار چاپی (استخونی) کمی لیز هست هرچقدرم بشوریم باز هم کمی چرب به نظر میرسه به همین دلیل انتقال با اتو زیاد خوب در نمیاد چه راهی به نظرتون میرسه ؟
    من شخصن فقط یک بار و تو ابعاد کوچک اینکارو کردم.
    ولی،
    استفاده از سیم ظرفشویی و سپس سمباده ی ریز، تا حدودی کمک میکنه...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سایمون
      توصیه می کنم یک عدد دستگاه پرس کارت یا لمیناتور A4 یا A3 تهیه فرمائید با قیمت 200 الی 250 هزار تومان
      پروسه انتقال طرح های پرینتر لیزری به روی برد را خیلی خیلی راحت تر و با کیفیت تر از اتو انجام می دهد
      با دمای بالا حدود 180 درجه و فشار بالا توسط دو مرحله غلطک گردان

دیدگاه

اگر تعداد PCB هاتون زیاده از روش سیلک اسکرین استفاد کنید. روی یک شابلون میتونید PCB و لایه محافظ و مارکاژ رو بزنید در کمتر از 10 دقیقه البته روش سیلک اوایلش سخته .
        درد من تنهايي نيست ، بلکه مرگ ملتي است که گدايي را قناعت، بي عرضگي را صبر، و باتبسمي بر لبان اين حماقت را حکمت خداوند مي نامند. ---((گاندي))---

دیدگاه

نه دوست من تعداد pcb ها زیاد نیست . بیشتر هدفم از این تاپیک این بود که اگه کسی تجربه خاصی در مورد روش اتو برای انتقال طرح به سطح بالایی فیبر داره به من بگه
          راستش دارم به این موضوع فکر میکنم که شاید استفاده از نوعی چسب بتونه کمکی بکنه . چسبی که هم باعث چسبیدن تونر بشه و هم بشه اضافه هاشو با شستن پاک کرد تا روی فیبر کثیف نمونه . باید امتحان کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X