اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست آمپی فایر 1000 وات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست آمپی فایر 1000 وات

سلام
    لطفا نقشه امپی فایر 1000 وات دارد به ترانزیستور ماسفت قرار دهید با کمال تشکر

پاسخ : درخواست آمپی فایر 1000 وات

میشه بگید این قدرت رو میخواید برای چی؟

دیدگاه

با سلام
      می خواهم برای هیت عزاداری و مراسم می خواهم صدا صاف و بلند داشته باشد بنظر شما این دستگاهای عزادراری چند وات هستند
      با کمال تشکر

دیدگاه

سلام دوست عزیزم.
        تا استاد بزرگوارم اقای mostafa65 بیان من جوابتو میدم.
        فکر نمیکنم این امپلی های عذاداری بیشتر 250 وات rms باشن.
        صدای زیاد هم باعث ازار و اذیت ملت میشه.شما میخوای ثواب کنی کباب میشه.
        ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

نفرمایید من که استاد نیستم یعنی چیزی بلد نیستم ولی این دوستمون معلومه که از امپلی چیزی نمیدونه
          این امپلی هایی که تو هیت ها و عزاداری استفاده میشن بین 100 وات تا خیلی بخوان 200 وات هستن
          ولی میخواین چی کار کنین ساختن امپلی به این سادگیا نیست میدونید چندتا مدار پس و پیش میخواد شما چقدر از ساخت مدار سر رشته دارید؟

دیدگاه

سلام
            من یک تعمیرگاه صوتی و تصویری داردم با دوستم ودر کار تابلوروان هستم تابلو روان را از شش سال بیش اغاز کردم ومدار خیلی کار کردم میخواهم یک دستگاه خوب با کمک شما دوستان طراحی کنم می خواهم دستگاه قابلیت های خوبی داشته باشد من یک امپی فایر با 2n3055 ساخته بود ولی صدا باکفیت نداشت

دیدگاه

سلام
              اول یه چیزی بگم اینکه ساختن اکو امپلی فایر به سرعت انجام پذیر نیست چون شامل چندین مدار میشه
              اکو امپلی فایرها از ابتدا میگم شامل مدارات میکسر ، پری تون ، اکو ، امپلی فایر ، مدار پروتکشن و منبع تغذیه میشه
              ساختن امپلی فایر در حد 200 وات خرج زیاد داره با قیمت این قطعات
              حالا شما بگین میخواین چطور هزینه کنید و در چه حد میخواید ؟
              من هم در خدمتم ممکن یه وقت یه روز نیام سر بزنم و جواب سوالتون رو دیر بدم از قبل ببخشید دوستان دیگه هستن لطفا کمک کنن

دیدگاه

با سلام
                ضمن تایید فرمایشات دوست عزیزم مصطفی عرض کنم که من دستگاه کامل اکو آمپلی فایر ساختم . ولی باور کن خیلی مشکله . مچ کردن مدارات پری اکو و مستر فوق العاده زمان بر هست. از طرفی هزینه قطعات خیلی بالا رفته بالاخره خودت مغازه دار هستی می دونی من چی میگم.
                من 2 سال پیش این تصمیم رو گرفتم و ساختم ما هنوز هم اشکالاتی داره مثلا" اکوش کیفیتش کم شده و خیلی مشکلات دیگه.
                من نمی خوام شما رو از تصمیمتون منصرف کنم ولی من اگر جای شما بودم یک میسکر با کیفیت می خریدم و خودم یک پاور می ساختم. البته ساخت پاور هم مشکلات خودش رو داره.
                موفق باشید.

دیدگاه

از تمام همکاران کمال تشکر را دارم
                  دوستان می دانم زمان براست برای همین می خواهم اول امپی فایر را درست کنم وقت هم زیاد دارم بابت هزینه هم فکر کنم بیشترین هزینه قسمت تغذیه باشه

از همه شما کمال تشکر را دارم

دیدگاه

دوستان من با تحققات در مورد امپی فایر 1000وات کردم به دو نتیجه رسیدم چون 1000وات است ترانس بزرگی میخواهد دومی چون1000وت است چند بلندگو میخواهد من هم برای مراسم میخواهم بنابرین ترانس بزرگ باعث سنگینی دستگاه شد واگر فقط یک بلندگو به دستگاه وصل بشود موجب سوختگی باندگو میشود به نظر شما دوست من 500 وات استفادکنم دو عدد بهتر است ودوست لطفا کند بهترین نقشه امپی فایر را در سایت قرار دهند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ajamee
                      دوستان من با تحققات در مورد امپی فایر 1000وات کردم به دو نتیجه رسیدم چون 1000وات است ترانس بزرگی میخواهد دومی چون1000وت است چند بلندگو میخواهد من هم برای مراسم میخواهم بنابرین ترانس بزرگ باعث سنگینی دستگاه شد واگر فقط یک بلندگو به دستگاه وصل بشود موجب سوختگی باندگو میشود به نظر شما دوست من 500 وات استفادکنم دو عدد بهتر است ودوست لطفا کند بهترین نقشه امپی فایر را در سایت قرار دهند
                      سلام
                      دو تا 200 تا 250 وات انتخاب کنی بهتره. نقشه های خوبی در سایت هست یکی رو انتخاب کن و اینجا بزار و در صورتی که تائید شد بساز.
                      موفق باشید

دیدگاه

دوستان لطفا یک نقشه امپی فایر خوب معرفی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ajamee
                          دوستان لطفا یک نقشه امپی فایر خوب معرفی کنید
                          داداش انجمنویه سرچ بکنی پرآمپلیه که بیشترشونم دوستان ساختندوتست شده هستش.
                          موفق باشی.
                          سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

دیدگاه

سلام،خسته نباشید.من جای شما بودم،ترجیه میدادم که به جای ساختن یک امپلی فایر با توان بالا برای چندین باند،برای هر باند یک امپلی فایر درست کنم.بلند گو های مساجد معمولا قدرتی بین 100تا 250وات دارند،باند هایی با توان بیش تر،معمولا خیلی بزرگ ترند مانند باند های دابل پسیو 15اینچ.که دوتا باند 250وات و یک تیوتر دارند که تازه قدرت ان ها هم 400تا 550وات است مگر خیلی قوی و گران باشند.
                            برای ساختن امپلی زیر 200وات هم از ای سی استفاده کن.ای سی های stk رو من بهتون پیشنهاد میکنم.خیلی جمع و جور و مدار بسیار ساده ای دارند.
                            ترجيه ميدهم با کفش هايم در خيابان قدم بزنم و به خدا فکر کنم تا اينکه در مسجد بشينم و به کفش هايم فکر کنم.

دیدگاه

با سلام

امپلیفایر هایی که با ماسفت هستند که توان حدود 100 وات دارند را 2 یا 3 عدد درست کنید
                              به نظرم از نظر قدرت جوابگو هستند
                              --------------------------- --------------------------

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X