اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مهندسی معکوس آی سی های GAL

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مهندسی معکوس آی سی های GAL

کسی میدونه چطور میشه آی سی های GAL مثل GAL16V8 رو خوند؟
    خیلی سخته 255 حالت ورودی داره
    همه حالتاشو دراوردم فقط چند تا مشکل هست
    یکی اینکه ورودی کلاک که صفر باشه یا یک روی خروجی 1 و 3 تاثیر میذاره و انیبل هم فقط روی خروجی 5 اثر داره!!!
    نــــ_ـــمـــ_ــــیــــ_ـــدونـــــ_ــم.....

پاسخ : مهندسی معکوس آی سی های GAL

سلام
    من 10 حدود 10 ساله پیش مدار پروگرمه چندتا شو در آوردم. یادمه مدارات جانبی محل استفاده برای تعیین ورودی یا خروجی بودن I/O کمک کرد.
    Enable روی همه در حالت خروجی تاثیر داره. شاید مابقی پایه ها ورودی تعریف شدند

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی جباری
      کسی میدونه چطور میشه آی سی های GAL مثل GAL16V8 رو خوند؟
      خیلی سخته 255 حالت ورودی داره
      همه حالتاشو دراوردم فقط چند تا مشکل هست
      یکی اینکه ورودی کلاک که صفر باشه یا یک روی خروجی 1 و 3 تاثیر میذاره و انیبل هم فقط روی خروجی 5 اثر داره!!!
      سلام مهندس ، اقای مهندس لاکی با این آی سیا کار کردن ، تا حدی که پروژه های راهنمایی رانندگی کشور دستشون بوده و از همینا بهره بردن ، ایشون یکی از اساتید دانشگاه صنعتی سجاد هستن ، خواستید اطلاعات بیشتر کسب کنید بگید من شماره موبایلشونو بدم غ در ضمن خوب وقت میزارن برای انتقال اطلاعات .
      وقتي گريبان عدم با دست خلقت مي دريد/وقتي ابد چشم تو را پيش از ازل مي آفريد/وقتي زمين ناز تو را در آسمانها مي کشيد/وقتي عطش طعم تو را با اشکهايم مي چشيد/من عاشق چشمت شدم ، نه عقل بود و نه دلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/يک آن شد اين عاشق شدن ، دنيا همان يک لحظه بود/آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانت ربود/وقتي که من عاشق شدم شيطان به نامم سجده کرد/آدم زميني تر شد و عالم به آدم سجده کرد /بودم و چشمان تو ، نه آتشي و نه گلي/چيزي نمي دانم از اين ديوانگي و عاقلي/.

دیدگاه

سلام
        ممنون میشم شمارشون رو بدید...
        نــــ_ـــمـــ_ــــیــــ_ـــدونـــــ_ــم.....

دیدگاه

سلام به همه
          من روی یه پروژه به مشکل خوندن اطلاعات از روی gal16v8برخوردم ایا میتونید کمکم کنید؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X