اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل دریافت اس ام اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل دریافت اس ام اس

من با یک برد راه اندازسیم 900 eca کار میکردم .حالا چند روزه هر کار میکنم اس ام اس دریافت نمیکنه یعنی نه تو موبایلم پیام deliver میشه نه پیام +cmti تو ترمینال میاد
    ..به تنظیمات کارخونه هم برگردوندم فایده نداشت

پاسخ : مشکل دریافت اس ام اس

با سلام
    از اول اینطوری بود یا بعد از ارسال چند اس ام اس این طوری شد؟
    The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

نه ..اول کارمیکرد

دیدگاه

شما تو ترمینال این دستور رو بزن
        AT+CMGD=x
        اون دو تا کاراکتر اخر مربوط به اینتر رو هم یادت نره
        x رو تو دستور بالا از 1 تا 15 مقدار بده و هر دفعه این دستور رو بده، اگه درست شد بگو که بگم چرا این طوریه.
        The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

دستت دردنکنه به AT+CMGD=12 که رسیدم شروع کرد به اومدن اس ام اس هایی که داده بودم
          البته قبلی هایی که خونده شده بود پاک شد چون از شماره 1 حافظه دوباره پر کرد
          حالا مشکل پی بود؟؟؟؟

دیدگاه

برای کار با خانواده سیم 900 دو روش برای خوندن اس ام اس هست. اولیش که پیش فرض اینه که cmti با شماره ای از حافظه که اس ام اس توش ذخیره شده می آد و شما با AT+CMGR=x که x همون شماره خونه حافظه است می خونیش. نکته این روش اینه که حافظه سیم 900 کمه همون 15 تا فکر کنم و بعد از پز شدن حافظش دیگه اس ام اس قبول نمی کنه، پس شما باید تو برنامت اس ام اس رو بعد پردازش پاک کنی تا حافظه پر نشه، حالت بعدی اینه که بهش میگی اس ام اس رو ذخیره نکن، دستورش یادم نیست چیه بگرد دنبالش اما تو این حالت اس ام اس رو مستقیم میزاره رو پورت سریال و ذخیره نمی شه و دیگه لازم نیست نگران پر شدن حافظه باشی، این که کدوم رو انتخاب کنی بستگی به کارت و برنامت داره،
            نوشته اصلی توسط M12gsj
            دستت دردنکنه
            دکمه تشکر اون بالاست :biggrin:

فکر کنم رکورد سریع ترین تاپیک حل شده رو زدیم، بزن قدش

دیدگاه

بازم همون دکمه بالایی(تشکر)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X