اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر usb ظبط ماشین تصویری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر usb ظبط ماشین تصویری

سلام دوستان یه پخش تصویری دارم که آی سی یو اس بیش سوخته.چون ظبط از این چینیاست و مدل معروفی نیست آی سیش پیدا نمیشه.حالا میخام ببینم میشه از قسمت مموری سیم کشی کرد به یو اس بی که موقع نصب فلش اونو به عنوان مموری کارت پخش کنه.یا یه مدار رمریدر رو به صورت بر عکس نصب کنم روش یا یه مدار دیگه ای.خواهشن هرکی بلده کمک کنه

پاسخ : تعمیر usb ظبط ماشین تصویری

به این سادگیا نیست.کاری در حد نشده.یعنی نمیصرفه.
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadi 1
      سلام دوستان یه پخش تصویری دارم که آی سی یو اس بیش سوخته.چون ظبط از این چینیاست و مدل معروفی نیست آی سیش پیدا نمیشه.حالا میخام ببینم میشه از قسمت مموری سیم کشی کرد به یو اس بی که موقع نصب فلش اونو به عنوان مموری کارت پخش کنه.یا یه مدار رمریدر رو به صورت بر عکس نصب کنم روش یا یه مدار دیگه ای.خواهشن هرکی بلده کمک کنه
      خب روی آیسی ش رو میتونید بخونید؟
      بعد کلآ از کجا میدونید آیسی ش سوخته؟

(ی بنده خدایی لپ تاپش رو برده تعمیر، طرف چیزی سر در نیآورده بود، میگفت 2 تا ترانزیستورش سوخته! oo: انگار رادیو FMه.)

دیدگاه

یعنی الان هیچ کاریش نمیشه کرد.دیدم برای پخشایی که فلش خور نیستن یه مدار اضافه میکنن که فلشخور شه این که دیگه خودش یو اس بی داره.الان ظبط دست تعمیر کاره من که خودم از آی سی سر در نمیارم اون بهم گفت آی سی مشکل داره.اگه مدل آی سی شو بگم امکانش هست که پیدا شه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadi 1
          یعنی الان هیچ کاریش نمیشه کرد.دیدم برای پخشایی که فلش خور نیستن یه مدار اضافه میکنن که فلشخور شه این که دیگه خودش یو اس بی داره.الان ظبط دست تعمیر کاره من که خودم از آی سی سر در نمیارم اون بهم گفت آی سی مشکل داره.اگه مدل آی سی شو بگم امکانش هست که پیدا شه.
          بنده در مورد اون بنده خدای تعمیرکار هیچ پیش قضاوتی نمیکنم و کلآ هم قشر تعمیرکار آدمای زحمت کشی هستن،
          اگه واقعن آی سی رابط ,USBش مشکل داشته باشه و مشکل فقط از همون قسمت باشه، میشه ی کاراییش کرد،
          ولی ب هر حال بازم همون آقای تعمیرکار بایس قطعاتو عوض کنه واستون.
          من جای شما بودم، ب جای جستجو توی نت، کارو میبردم پیش تعمیرکار مطمین.
          اگر همون شخص مطمین هست، پس حرفش سنده و از ایشون راهنمایی بخواید و در مورد رابط بهشون بگید :smile:

بله، مدارات رابط متنوعی وجود داره، ولی تعمیرکار هیچی نباشه حداقل برد و سخت افزار کار شما زیر دستشه و بهتر میتونه تصمیم بگیره...

دیدگاه

چند جای دیگه بردم همینکه گفتم پخش چینیه اصلا زحمت نگاه کردنم به خودشون ندادن حالا بازم این قبول کرد تعمیرش کنه.بهش گفتم هالا آی سیش هم نشد یه کاریش بکن اون بنده خدام احساس کردم چون سرش خیلی شلوغه میخاد از سرش وا کنه میگه ظبط چینیه قطعاتش نیست هیچ کاریشم نمیشه کرد ور دار ببر.گفتم اینجا بپرسم ببینم آیا واقعا هیچ امیدی نیست یا میشه یه کاریش کرد

اضافه شده در تاریخ :
            دوستان کسی نظر یا پیشنهادی نداره............یعنی واقعا بیخیالش شم :cry2:

دیدگاه

با درود
              اگر پخش شما فقط مموری و فلش پخش میکند وفاقد سی دی پلیر باشد احتمالا یکبار مصرف میباشد. اگر مدل دقیق و یا عکسی از پخش خود را ارایه دهید بهتر میتوانم راهنمایی بکنم.....

دیدگاه

دیویدی پخش میکنه اسمش اکسفورده.ممنون میشم اگه لطف کنید راهنماییم کنید.شبیه این عکس هست فقط این مدلش 8250 هست اینی که من دارم 8850 هست و فقط مولتی ویدیو داره با نمایش دوربین دنده عقب که این عکس نداره
                http://esam.ir/sell/itemImages/46705/timatrix_160501-24527!1.jpg

دیدگاه

سلام
                  امکان نداره
                  پروتکل usb با memory تا اونجا ک می دونم فرق میکنه
                  usb 4 تا پایه داره vcc+dp+dm+gnd ولی مموری پایه ها ی خیلی بیشتری داره
                  اونایی که بردای usb جدا نصب می کنن تا اونجا که میدونم از aux استفاده میکنن وفقط خروجی صوت از پخش میگیرن
                  شما از اون تعمیرکار اسم ic رو بپرس
                  اگه سی دی یا دی ویدی میخونه شاید مسیراش قطع باشه یا هزارو یک دلیل دیگه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadi 1
                    دیویدی پخش میکنه اسمش اکسفورده.ممنون میشم اگه لطف کنید راهنماییم کنید.شبیه این عکس هست فقط این مدلش 8250 هست اینی که من دارم 8850 هست و فقط مولتی ویدیو داره با نمایش دوربین دنده عقب که این عکس نداره
                    http://esam.ir/sell/itemImages/46705/timatrix_160501-24527!1.jpg

با درود
                    اگر پخش شما دارای ورودی صداوتصویر باشد و در داخل آن فضای کافی وجود داشته باشدمیتوانید برد آماده همه کاره dvd را نصب کرد که قابلیت وصل به انواع لنز واپتیک را دارد و همچنین دارای فیش usb نیز میباشد و میتوان بر روی آن تقریبا همه جور کنترل را ست کرد و برای راه اندازی فقط به 5 ولت احتیاج دارد و قیمت برد در شیراز حدود 30-35 میباشد و باید تعمیرکار به قول معروف برای شما کاردستی درست بکند!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann

با درود
                      اگر پخش شما دارای ورودی صداوتصویر باشد و در داخل آن فضای کافی وجود داشته باشدمیتوانید برد آماده همه کاره dvd را نصب کرد که قابلیت وصل به انواع لنز واپتیک را دارد و همچنین دارای فیش usb نیز میباشد و میتوان بر روی آن تقریبا همه جور کنترل را ست کرد و برای راه اندازی فقط به 5 ولت احتیاج دارد و قیمت برد در شیراز حدود 30-35 میباشد و باید تعمیرکار به قول معروف برای شما کاردستی درست بکند!!!!!
                      آقا واقعا ممنون بابت راهنمایی.اگه ممکنه یه یکم بیشتر درباره این برد توضیح بدید.به صورت آماده میشه تهیه کرد و از چه جاهایی میشه تهیه کرد،طرز کارش چجوریه یا اگه امکان داره یه لینک توضیحات برام بزارید.اگه پیدا نکردم میتونید برام بفرستید.از توی نت هم سرچ کردم فقط این رو پیدا کردم
                      http://esam.ir/itemView.aspx/288250/%D8%A8%D8%B1%D8%AF-mp3-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B1-usb-%D9%85%D8%AF%D9%84-580b.htm

دیدگاه

:job:
                        نوشته اصلی توسط sagtule
                        سلام
                        امکان نداره
                        پروتکل usb با memory تا اونجا ک می دونم فرق میکنه
                        usb 4 تا پایه داره vcc+dp+dm+gnd ولی مموری پایه ها ی خیلی بیشتری داره
                        اونایی که بردای usb جدا نصب می کنن تا اونجا که میدونم از aux استفاده میکنن وفقط خروجی صوت از پخش میگیرن
                        شما از اون تعمیرکار اسم ic رو بپرس
                        اگه سی دی یا دی ویدی میخونه شاید مسیراش قطع باشه یا هزارو یک دلیل دیگه
                        سلام ممنون بابت راهنماییتون.بله به صورت مستقیم نه ولی با یه برد تبدیل یا یه همچین چیزی هم امکان نداره.مثل رمریدر که هشت تا پایه مموری کارتو به چهارتا پایه تبدیل میکنه و یو اس بی میشه.مثلا اگه بشه یک رمریدر بند انگشتی رو سوکت یو اس بی رو جدا کرد و پایه های اونو به سوکت یو اس بی ضبط و سوکت مموریو جدا کرد و پایه هاش رو به قسمت مموری ضبط متصل کرد.البته نمیدونم میشه یا نه.
                        اسم آی سی رو هم چشم میپرسم.از مسیر دیگه که میگه نیست و صددرصد آی سی هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadi 1
                          آقا واقعا ممنون بابت راهنمایی.اگه ممکنه یه یکم بیشتر درباره این برد توضیح بدید.به صورت آماده میشه تهیه کرد و از چه جاهایی میشه تهیه کرد،طرز کارش چجوریه یا اگه امکان داره یه لینک توضیحات برام بزارید.اگه پیدا نکردم میتونید برام بفرستید
                          با درود
                          این برد به صورت آماده در شیراز موجود میباشد اگر شیراز هستید میتوانید به چهارراه مشیر اول خ داریوش اولین پاساژ سمت راست طبقه زیرزمین مراجعه کنید طرز کارش هم راحت میباشد من خودم چندین بار بروی ضبط و پخش های مختلف نصب کرده ام فرمتهای زیادی ساپورت میکند ومیتوانید فیلم عکس و mp3 بر روی فلش ریخته وبا آن پخش کنید ودارای خروجیهای مختلف تصویر میباشد وحتی خروجی vga دارد ومیتوان به مانیتور کامپیوتر وصل کردو خروجی صدا را میتوان به هر نوع اسپیکر وآمپیلی وصل نمود .......شما کدام شهر تشریف دارید؟؟؟؟؟

دیدگاه

با درود

برد همه کاره dvd بر روی دستگاههای پخش چینی نصب میشود چند باری که من گرفتم ازش راضی بودم وبه صورت جداگانه نیز میتوان استفاده کرد وبرای راه اندازی فقط 5 ولت dc حدود 1 آمپر احتیاج داردوحدود 30-35 قیمت برد و2-3هزارتومن هزینه ریموت کنترل دارد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann
                              با درود

برد همه کاره dvd بر روی دستگاههای پخش چینی نصب میشود چند باری که من گرفتم ازش راضی بودم وبه صورت جداگانه نیز میتوان استفاده کرد وبرای راه اندازی فقط 5 ولت dc حدود 1 آمپر احتیاج داردوحدود 30-35 قیمت برد و2-3هزارتومن هزینه ریموت کنترل دارد
                              یعنی این دستگاه خودش به صورت جداگانه پخش میکنه و کاری به ضبط ماشین نداره و برای عوض کردن و عقب جلو کردن فایلها باید از کنترل و دکمه های خود دستگاه استفاده کرد و فقط نیاز به یه مانیتور برای نمایش دادن دارن.اگه اینجوری باشه که خیلی شولوغ پولوغ میشه چون الان یه کنترل خود ضبط داره و یه کنترل آمپیلیفایر داره اینو هم نصب کنم دیگه برای پخش کردن یه آهنگ باید 3 تا کنترل دست بگیرم و از سه تا دستگاه استفاده کنم که زیاد جالب نیست.اصلا توی فضای ضبط فکر نکنم اینقدر جای خالی وجود داشته باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X