اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هیترya xun702

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هیترya xun702

سلام بنده یه هیتردارم که قسمت هویش به خوبی کارمیکنه ولی قسمت هیترشوکه میزنی درجش همینطوری میره بالا چه کم باشه چه زیادوسطاالمنتش یه کم گرم میشه بعدش گرماش میادپایین ولی توصفحه همینطوردرجش میره بالاکمم بکنی فرقی به حالش نداره همینکه درجش تاآخررفت بعدش بازمیره ازاول درجش زیادمیشه تاحدود50میره بعدهمونجاوایمبسه خاموشم ازکلیدخاموشم بکنی فرقی به حالشنداره مگراینکه ازبرق بکشی.
    ایسی قسمت هویش باهیتریکین باهم عوض کردم بازم درست نشدیعنی ایسی سالمه.
    کسی راجب اینااطلاعاتی نداره.
    سفارش سوئیچینگ آمپلی فایر ماشین پذیرفته میشود.

پاسخ : هیترya xun702

هیترش خوب داغ میشه یا نه؟
    سنسور حرارتش سر المنتشه.اون سیم نازکا که از هیتر میاد مال سنسور دماست.ببین به کجا رفته.قطع نشده؟
    تو کلید خاموش و روشنش هم اسپری بزن
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori
      هیترش خوب داغ میشه یا نه؟
      سنسور حرارتش سر المنتشه.اون سیم نازکا که از هیتر میاد مال سنسور دماست.ببین به کجا رفته.قطع نشده؟
      تو کلید خاموش و روشنش هم اسپری بزن
      وقتی درجش همینطورمیره بالاآره یه وقتی میرسه که اگه روقطعات بزاری لحیمش راحت ذوب میشه بعدش یواش یواش گرماش میادپایین کلیدشم سالمه چون وقتی خاموش می کنی بعدش سیمشوازبرق می کشی دوباره میزنی به پریزکلیدشونزنی روشن نمیشه.یعنی کلاسرهیتروبازکنم ببینم قطعی نداره؟

دیدگاه

شرمنده میام وسط بحث،
        اگه فرصت داشتید، میتونید چند تا عکس از برد هویه/هیتر بگیرید و اینجا قرار بدید؟
        تشکر.

دیدگاه

نه اول در خود دستگاه رو باز کن ببین اون سیم نازکا که از تو شلنگ هوا اومده مال سنسورشه و دو تا سیم کلفتا هم مال هیتر.
          با اهممتر اگه بذاری رو اون دوتا سیم نازکا وقتی سر هیتر رو یکم گرم کنی اهمش تغییر کنه یعنی سنسور سالمه.فیشش که میخوره رو بورد را هم چک کن که پد هاش کنده نشده باشه.
          اون اسپری که گفتم ،یبار هیتر من دماش هم میومد تا آخر پایین ولی خاموش نمیشد کلی بهش ور رفتم فهمیدم اهم کلیدش رفته بالا.یه اسپری زدم توش درست شد!
          حالا یه اسپری کنتاکت شور هم تو کلیدش بزن ضرر نداره.
          الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori
            نه اول در خود دستگاه رو باز کن ببین اون سیم نازکا که از تو شلنگ هوا اومده مال سنسورشه و دو تا سیم کلفتا هم مال هیتر.
            با اهممتر اگه بذاری رو اون دوتا سیم نازکا وقتی سر هیتر رو یکم گرم کنی اهمش تغییر کنه یعنی سنسور سالمه.فیشش که میخوره رو بورد را هم چک کن که پد هاش کنده نشده باشه.
            اون اسپری که گفتم ،یبار هیتر من دماش هم میومد تا آخر پایین ولی خاموش نمیشد کلی بهش ور رفتم فهمیدم اهم کلیدش رفته بالا.یه اسپری زدم توش درست شد!
            حالا یه اسپری کنتاکت شور هم تو کلیدش بزن ضرر نداره.
            ممنون دوست عزیز
            کارایی که گفتی روانجام میدم نتیجشواعلام می کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X