اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با CoreBoard- HY-LPC1788

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با CoreBoard- HY-LPC1788

سلام ب همه استادای کاردرست فروم
    دستم ب دامنتون ، تو رو خدا کمک کنید :cry: :cry: :cry:
    من دارم واس یه پروژه با coreboard hy-lpc1788 کارم میکنم و واس پروگرم کردنم از J-LINK استفاده میکنم. کدنویسی ام تو keil انجام میدم.
    کدی که واس برنامم نوشتم به خاطر عکسای گرافیکی زیاد حجمش خیلی زیاده و داده های عکسا توی 512 کیلو خود میکرو جا نمیشه.
    واس همین دارم زور میزنم کدای عکسارو توی متغییرای const تو حافظه ی nor خارجی موقع پروگرم کردن بریزم.
    مثلا :
    کد:
    const int image1[] __attribute__((at(0x90000000))) = ...;
    nor خارجی هم روی COREBOARD اسمشم هست S29GL064.
    من تنظیمات پروگرمینگو اینجوری انجام دادم :

ولی بعد از پروگرم شدن ، موقع verify خطا داد و دیگه هم اصلا میکرو رو شناسایی نمیکنه. انگار سوخته باشه ولی خوب مگه میشه به همین راحتی و مسخره و بی خودی بی خودی میکرو بسوزه؟؟؟ تو رو خدا کمک کنید ، این دومین coreboard که اینجوری میشه.
    J-Link Commonder هم میکرو رو شناسایی نمیکنه

پاسخ : مشکل با CoreBoard- HY-LPC1788

سلام
    کارای که تو تاپیک زیر بحث شده رو انجام بدین. برای من هم یه همچین مشکلی پیش اومده بود که درست شد
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=97878.msg625290#msg625290

دیدگاه

مرسی mahdi421 ، ولی ریستو نگه داشتم و پاورو وصل کردم. بازم میکرو رو نشناخت. احتمال داره آدرسا رو هم افتاده باشند و حافظه یا میکرو سوخته باشه؟؟
      نمیشه تو مود SWD توی Commonder کاری کرد؟؟

دیدگاه

من هم از این برد یکی گرفتم
        به خاطر تنظیم اشتباه PLL دیگه پروگرم نشد تا اینکه با اتصال پایه p2.10 به زمین مدار مشکل حل شد و تونستم پاکش کنم

فقط پایه p2.10 رو باید به زمین وصل کنید و کاری به پایه reset نداشته باشین

دیدگاه

آقققققااااااااااا دمت خیلی گرممممممه :wow: :applause: :applause:
          درست شد! نا امید شده بودم دیگه! میخواستم یکی دیگه بخرم :cry2:...
          فقط یه سوال دیگه.
          اگه بخوام یه متغییر با مقدار ثابت رو توی حافظه ی NOR الوکیتش کنم و بعدا توی برنامه بتونم بخونمش ، چجوری موقع پروگرم کردن مقدار متغییرو توی فلش NOR بریزم؟
          کلا J-LINK میتونه موقع ی پروگرم کردن به آدرسای حافظه ی خارجی فلش دسترسی داشته باشه؟ میکرو امکان این قابلیتو فراهم میکنه؟؟؟
          توی پست اولیم اون کارارو کردم ک نشد...

دیدگاه

باید از جناب aliila به خاطر اون پست کاربردیشون تشکر کرد

در خصوص نوشتن تو حافظه nand nor flash من خودم هم پیگیر هستم که متاسفانه تا حالا جواب نگرفتم

دیدگاه

کسی موفق به راه اندازی nOR FLASH و ریختن برنامه داخل اون شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry: :angry: :angry:
              :question: :question: :question:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X