اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نظرتون در مورد آردوینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نظرتون در مورد آردوینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    دوستان هر کسی نظری داره خوشهال میشم بیانش کنه..... :redface:
    آیا ارزش داره بریم سمتش...نداره......
    بیشتر به درد کیا میخوره و....
    اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
    1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
    2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

پاسخ : نظرتون در مورد آردوینو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من توی اینترنت گشت می زنم همش درباره اردینو نوشتن اگه بد بود سمتش نمی رفتن

دیدگاه

سلام به نظر من بیشتر برای افرادی که سابقه کار با میکرو ها رو ندارن مناسبه
      چون در واقع اینا اومدن محدودیت ها و دردسرهای الکترونیکی و سخت افزاری رو برای کار با میکرو ها برداشتن ،یه چیز روتین ساختن
      همونطور که گفتم به نظرم بیشتر برای بچه های نرم افزار و افرادی که آشنایی با برنامه نویسی رایانه دارن و یا افرادی که تازه میخوان کار با میکرو رو شروع کردن مناسبه.
      من خودم به شخصه برای بچه های الکترونیک باهاش موافق نیستم مگر آشنایی نسبی جهت استفاده و تبدیل کتابخونه های فوق العاده غنی و فراوانش.
      :smile:
      ---------
      راستی فکر کنم بهتر بود تاپیکو تو قسمت خودش میزدین
      زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

سلام به نظر من بیشتر برای افرادی که سابقه کار با میکرو ها رو ندارن مناسبه
        چون در واقع اینا اومدن محدودیت ها و دردسرهای الکترونیکی و سخت افزاری رو برای کار با میکرو ها برداشتن ،یه چیز روتین ساختن
        همونطور که گفتم به نظرم بیشتر برای بچه های نرم افزار و افرادی که آشنایی با برنامه نویسی رایانه دارن و یا افرادی که تازه میخوان کار با میکرو رو شروع کردن مناسبه
        موافقم

مگر آشنایی نسبی جهت استفاده و تبدیل کتابخونه های فوق العاده غنی و فراوانش.
        :surprised:

من توی اینترنت گشت می زنم همش درباره اردینو نوشتن اگه بد بود سمتش نمی رفتن
        یه سوال.......حالا کیا میرن سمتش.....اونی که میخواد ربات بسازه میره سمتش.....منی ک کارم اینه و رشتم الکترونیکه بازم باید برم سمتش؟؟
        اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اگه دوس دارید سریع به جواب برسید :
        1) قبل از پرسیدن سوال، بسرچید.
        2) سوالاتون رو با جزئیات کامل مطرح کنید.

دیدگاه

من حدود 400 هزار برای محصولات اردوینو خرج کردم ولی مجبور شدم دوباره برگردم سراغ زبان C.
          اردوینو دست و بال ادمو تو خلاقیت بشدت میبنده و ابتکاری که در زبان C میتونستم از خودم نشون بدم تو این نمیشه

دیدگاه

سلام منکه بشدت بهش علاقه پیدا کردم به چند دلیل
            1- هزینه تمام شده پروژه های شخصی
            2- سرعت عمل زیاد در اتمام پروژه
            3- درگیر نشدن با دردسر های سخت افزاری و تمرکز بر اصل ایده و پیاده سازی موفقیت آمیز آن
            4- بدلیل ماژولار بودن اگر قطعه ای خراب بشه لازم نیست کل برد رو بزاریم کنار و فقط کافیه برای مثال ماژول رله رو جدا کنیم و با یکی دیگه جایگزین کنیم
            باهاش یک خانه هوشمند دارم میسازم که ایشالا تکمیل بشه توی یک تاپیک مقالشم میزارم

دیدگاه

دنیای امروز دنیای سرعت هست . فکر نکنم کسی که برای پیاده سازی ایده هاش و تفریح دوست داره گجت های تعاملی بسازه عمر و وقتشو صرف طراحی چاپ سوراخکاری و ..... بزاره ( کاریکه خودم اوایل و قبل آشنایی با آردوینو انجام میدادم ) در صورتی که این برد ها خیلی خوبن و پروژه های زیاد کتابخانه کدهای نمونه زیاد و خط به خط توضیحات وجود داره که خیلی ساده و راحت میشه ایده های شخصی رو به واقعیت تبدیل کرد

دیدگاه

گرچه بنظر من یادگیری چند نوع برد یا میکرو خوب هست چون بر اساس نیاز میشه از هر کدوم که کارایی بهتری داره تو پروژه شخصی استفاده کرد .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X