اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در ایجاد پروژه جدید در التیوم 10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در ایجاد پروژه جدید در التیوم 10

سلام دوستان من برای طراحی شماتیک و همچنین طراحی pcb توی التیوم 10 هنگام راست کلیک کردن در قسمت تب پروژه ، این قسمت غیر فال است یعنی کلا تمام قسمت ها غیر فعال هستند باید چیکار کنم؟؟

پاسخ : مشکل در ایجاد پروژه جدید در التیوم 10

نوشته اصلی توسط ciscosun2010
    سلام دوستان من برای طراحی شماتیک و همچنین طراحی pcb توی التیوم 10 هنگام راست کلیک کردن در قسمت تب پروژه ، این قسمت غیر فال است یعنی کلا تمام قسمت ها غیر فعال هستند باید چیکار کنم؟؟
    سلام احتمالا لایسنس و کرک شما مشکل پیدا کرده یا شاید التبوم به اینترنت وصل شده

یک کرک دیگه از تو نت پیدا کنید نرم افزار التیوم رو توی فایروال ویندوز قرار بدین بعد کرک کنید و لایسنس جدید رو اضافه کنید.

موفق باشید.
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

دوستان عزیز
      من یه قطعه به نام lpc1768 وارد التیوم کردم این قطعه خیلی بزرگ است و نصف صفحه را گرفته توی شماتیک ایا می شود کوچیک کرد و بعد شماتیک رو اجرا نمود یا نه چطوری با این قطعات بزرگ کل شماتیمک رو روی صفحه به هم وصل کنم؟

دیدگاه

لطفا سوالتون رو در تاپیکهای مربوطه مطرح کنین.
        باید قطعه رو ویرایش کنین.توی محیط شماتیک چنین قابلیتی وجود نداره.
        باید برین تو بخش ساخت قطعات و از اونجا این کار رو انجام بدین.آموزش های مربوط به ساخت قطعات تو آلتیوم داخل انجمن هست.

دیدگاه

دوست عزیز میشه لینک مورد نظر برای اموزش ساخت قطعات رو برام بزاری جستجو کردم پیدا نشد حالا نمی دونم شما لطف می کنید؟
          یه سوال هم داشتم پین توی قطعه ای که توی شماتیک هست نمیشه اضافه کرد؟

با تشکر

دیدگاه

دوست عزیز میشه لینک مورد نظر برای اموزش ساخت قطعات رو برام بزاری جستجو کردم پیدا نشد حالا نمی دونم شما لطف می کنید؟
            یه سوال هم داشتم پین توی قطعه ای که توی شماتیک هست نمیشه اضافه کرد؟

با تشکر
            نرم افزار Protel

نه نمیشه اضافه کرد.چون شماتیک با PCB هماهنگ هست و اضافه کردن پین، مستلزم این هست که تو PCB هم متناظر با اون پین، یه پد اضافه بشه.
            در هر صورت برای تصحیح شماتیک یه قطعه، باید برین تو قسمت طراحی قطعه و از اونجا شروع کنین.(البته وارد جزئیاتش نشدم - که مثلا نمیشه یه قطعه رو از تو شماتیک برداری ببری ویرایش کنی و...)

دیدگاه

سلام
              لایسنس فقط برای التیوم ورژن 10
              تعداد 10 عدد
              یاداوری :
              توسط فایروال سیستم ، از اتصال التیوم به اینترنت جلوگیری کنید.در صورت نیاز با خدمات کامپیوتر تماس بگیرید.
              لینک دانلود:
              [glow=red,2,300]http://uplod.ir/439cqbv40u5c/Altium_Partner.zip.htm[/glow]
              لطفا نتیجه کار را اعلام فرمائید.
              نشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X