اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اینترنت 3G با ماژولهای SIMCOM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اینترنت 3G با ماژولهای SIMCOM

سلام خدمت دوستان گلم
    دوستان همونطور که اینترنت پرسرعت 3G رو میشناسید.این اینترنت که با عنوان نسل سوم اینترنت همراه مرسوم و آشناست با حداکثر سرعت 42Mbps در اختیار عموم قرار میگیره که حالا در ایران این اینترنت توسط شرکت رایتل طبق قوانین ایران با سرعت 0.5Mbps ارایه میشه!!! . حالا از اینا بگذریم اینترنت 3G در ایران قراردادش منحصرا به مدت 34 ماه در اختیار شرکت رایتل قرار میگیره . یعنی در این دوره 34 ماهه شرکته دیگه ای حق ارایه اینترنت 3G در ایران رو نداره.حالا با گذشت این 34 ماه و اتمام این قرار داد در تاریخ 13 مرداد 1393 شرکت همراه اول و رایتل که طبق معمول هم منتظر رسیدن این تاریخ بودن اینترنت 3G خودشونو ارایه کردند.حالا از دوستان گلم سوالم اینه کسی با ماژولهای SIM900 یا SIM908 تونسته از این اینترنت 3G استفاده کنه؟اصلا شدنی هست؟این ماژولا 3G رو ساپورت میکنن یا خیر؟مرسی

ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است.

پاسخ : اینترنت 3G با ماژولهای SIMCOM

یعنی هیچ کسی نظر خاصی ندارهههههههههههههه؟
    ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است.

دیدگاه

سلام
      تا جایی که بنده یادم میاد ماژولهای موجود در ایران که عمدتا از دونوع sim900 و sim900A هستن از 3جی ساپورت نمیکنن
      البته به این منظور میتونین از ماژولهای دیگه سیم کام مثل سیم5320 استفاده کنید، هرچند فک نکنم بتونید به راحتی پیداش کنید چون عموما این ماژولها کاربرد کنترلی دارن.
      زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

سلام

چه جوری میشه یه عکس رو با سیم کارت فرستاد به اینترنت ایا sim900می خواد یا ماژول دیگه

دیدگاه

دوست عزیز برای استفاده از شبکه 3G هم اپراتور تلفن همراه و هم دستگاه باید 3G را ساپورت کنند
          یعنی علاوه بر اپراتورهای تلفن همراه باید این نسل ارتباطی توسط خود دستگاه خدمات گیرنده (گوشی موبایل یا ماژول GSM) ساپورت شود
          ماژول SIM900 برای رد و بدل کردن دیتا فقط نسل ارتباطی GPRS را ساپورت می کند آن هم کلاس 10 که حداکثر سرعت دریافت داده 85.6kbps می باشد
          نسل های ارتباطی دیگر مانند EDGE یا 3G توسط این ماژول ساپورت نمی شوند برای اطلاعات بیشتر لینک زیر را مشاهده نمایید
          http://wm.sim.com/producten.aspx?id=1019

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بنیامین خلیلی
            سلام

چه جوری میشه یه عکس رو با سیم کارت فرستاد به اینترنت ایا sim900می خواد یا ماژول دیگه
            سلام با کمک پروتوکول ftp میتونید این کار رو انجام بدین
            شرکت سیمکام یک آموزش جامع برای انجام این کار با استفاده از دستورات ftp داره که با مطالعه اون میتونین این کارو انجام بدین
            زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

با همون sim900دیگه

دیدگاه

بله.با sim 900 هم میشه.اما سرعت بسیار پایینی داره.در ضمن این مازول هم بیشتر برای اس ام اس ازش استفاده میشه.
                بنده خودم دنبال همچین چیزی بودم که از انتقال داده بصورت gprs استفاده کنم.اما زیاد تو نت گشتم و انجمن خودمون هم زیرو رو کردم.منابع فارسی پیدا نکردم که نکردم.
                حالا شما پیدا کردید به ما هم بگید.اگه به انگلیسی تسلط دارید که هیچ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin tal
                  بله.با sim 900 هم میشه.اما سرعت بسیار پایینی داره.در ضمن این مازول هم بیشتر برای اس ام اس ازش استفاده میشه.
                  بنده خودم دنبال همچین چیزی بودم که از انتقال داده بصورت gprs استفاده کنم.اما زیاد تو نت گشتم و انجمن خودمون هم زیرو رو کردم.منابع فارسی پیدا نکردم که نکردم.
                  حالا شما پیدا کردید به ما هم بگید.اگه به انگلیسی تسلط دارید که هیچ...
                  منابع انگلیسی که شرکت سیم کام ارائه کرده به حدی راحت و قابل فهمه که اگه در حد نوشتن برنامه هاتون با انگلیسی آشنایید میتونید ازشون سر در بیارید ( شاید یکم سختر )
                  +این فروم برای همینه =>تلاش شما + کمک بچه ها

دیدگاه

توی سایت فروشگاه نوشته که این برد از سیمکارت رایتل پشتیبانی میکنه . پس چطور میگید نمیشه ؟

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%...B2-sim900.html
                    http://massoud68.persiangig.com/pict...1406891613.gif

مشکلتون حل شده ؟؟؟
                    پس روي "موضوع به نتيجه رسيد" کليک کنيد !! :job:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مسعود .
                      توی سایت فروشگاه نوشته که این برد از سیمکارت رایتل پشتیبانی میکنه . پس چطور میگید نمیشه ؟

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%...B2-sim900.html
                      بذار این جا هم بگم برای استفاده دوستان

ماژول با سیم کارت از طریق شبکه 2G کار مکینه و توانایی وصل شدن به 3G رو نداره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X