ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    2010/10/10
    389
    9

ال اي دي 1 وات چيني موجود در سايت

با سلام ميخواستم ببينم به ال اي دي زير ميشه اطمينان كرد؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

ازين چينيا نباشه كه بعد چند روز ميسوزن؟براي مصرف خانگي ميخوام و حداقل يكسال به شرط راه اندازي درست كار كنه
    جواب ميده؟
    2014/11/04
    ورامین
    78
    4

پاسخ : ال اي دي 1 وات چيني موجود در سايت

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedxs
    با سلام ميخواستم ببينم به ال اي دي زير ميشه اطمينان كرد؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

ازين چينيا نباشه كه بعد چند روز ميسوزن؟براي مصرف خانگي ميخوام و حداقل يكسال به شرط راه اندازي درست كار كنه
    جواب ميده؟
    [size=14pt]حالا چه کاری از پاور ledچینی استفاده کنی. به نظر من مارک استفاده کنی خیلی بهتره مثل مارک های EVER LIGHTوLITEONاستفاده کن این چینی هیچیشون مثل ادم نیست :biggrin: :biggrin: [/size]
    [size=10pt][size=14pt]***آدمی زاده افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز به آن می اندیشد***[/size][/size]
    2010/10/10
    389
    9

اخه واقعا ارزششو داره میخوام تعداد وصل کنم قیمتش یک پنجمه حالا میشه اعتماد کرد یا نه
    2008/12/29
    1,660
    249

اصلا چیزی که تو مشخصات عنوان شده این یک وات نیست 0.68واته

اکثر ال ای دی های بازار چینیه اما چینی داریم با استاندارد اروپا چینی هم داریم با استاندارد قبیله های ساحل عاج .بالاخره یکی فرقی دارند که یک پنجم قیمت داره .اما یک موقع بخرید اندازه 2برابر تایوانی هم عمر کنه دیگه حساب کتاب نداره
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2013/08/26
    بوشهر
    1,260
    356

سلام دوستان. آقاي mohamad-h کاملا درست ميگن.جريانشون 200 ميلي آمپره که مناسب استفاده از درايور نيست اصلا.
    خودم تعدادي از اين ال اي دي ها خريدم اصلا راضي نبودم ازش چرا؟ چون 1- رنگ نورشون با هم فرق ميکرد يکي زياد آبي بود يکي سفيد بود يکي زرديش زياد بود ميشه گفت ميزان اون ماده زرد رنگي که رو اليدي ريخته بودن کم و زياد بود و همين باعث تنوع نوري ميشد
    2- ميزان لومني که در توان ثابت نسبت به مارک هاي ديگه داشت کمتر بود
    پيشنهاد ميکنم اين هارو براي مصرف خانگي که گفتيد استفاده نکنيد براي بعضي چيزا خوبه. مثلا ميخواين2 تا پاور اليدي رو با برق 24 ولت ماشين روشن کنيد. بعد درايور مناسب هم براي اين کار وجود نداره. اگر هم بخوايد از مقاومت استفاده کنيد تلفات خيلي زياد ميشه :mrgreen: پس يه کلک ميزنيد. به جاي 2 تا لامپ با کيفيت و جريان 300 ميلي از 4 يا 5 تا از اين لامپا استفاده ميکنيد ولي با جريان کمتر مثلا 120 ميلي آمپر هم هزينه خريد لامپ کمتر ميشه و هم اينکه تلفات کمتر ميشه (خودم هم براي اين مورد استفاده کردم و چند ماهي هست بدون نقص کار ميکنه :mrgreen
    لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.
    2011/03/24
    Tehran
    518
    38

این ال ای دی چینی های سایت رو من گرفتم مشکل عمری نداره خوب درایوش کنی پا به پای LITEON شاید هم بیشتر عمر میکنه. (واقعا از لحاظ جان سختی برام از LITEON بهتر بوده) ولی تنها عیبی که داره اینه که 1 وات نیست و 0.7 وات هست و لومنش کمتره البته این هم مزیتش هست نه عیبش . چون بجای مصرف 1وات 0.66 وات مصرف میکنه و لومنش هم نصبت به مصرفش کمتره. در کل من راضیم برای آشپز خونه مون وصل کردم . برای چراغ روی میز کارمم وصل کردم مشکلی نداشته. :job:

ولی مطمئنا کیفیت غیر چینی ها بهتره
    برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …
    2010/10/10
    389
    9

پس زیادم بد نیست . میشه گفت از مارک های معتبر حتی بهتر هم هست !!! (البته نسبت به قیمتش)
    2011/03/24
    Tehran
    518
    38

من بدی ازش ندیدم . ئلی همون طور که آقا محسن گفتن رنگ هاش هم یدست نیست ولی میتونی جداشون کنی . به نسبت قیمت واقعا خوبه مخصوصا اگه کار تجاری بخوای بزنی اینا خیلی به صرفه تره
    برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …
    2014/08/30
    8
    0

اصلا استفاده نکنيد
    چون سر هر ماه اگر روزانه بين 4ساعت روشن باشه 5-7 درصد نورش افت ميکنه
    و اينکه درايور 200ميلي امپر لازمه
    خروجي نورش 60 لومن
    به طور فرض شما ميخواين
    5 تا از اينا رو روشن کنيد
    ميشه 300 لومن
    اما 3تا از لايت ان ميشه 300 لومن
    حالا اين رو در تعداد بالا حساب کنيد ببينيد چقدر کمتر ميشه
    2014/08/30
    8
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط PouYa007
    من بدي ازش نديدم . ئلي همون طور که آقا محسن گفتن رنگ هاش هم يدست نيست ولي ميتوني جداشون کني . به نسبت قيمت واقعا خوبه مخصوصا اگه کار تجاري بخواي بزني اينا خيلي به صرفه تره
    استفاده تجاري!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek: :angry:
    يعني شما حاضريد براي سود بيشتر جنس آشغال بديد دست ملت ؟؟؟
    حتي اگه ارزون هم بديد بازم خيانت کرديد
    چون تا کي ميخوان بخرن ؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17