اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ال ای دی 1 وات چینی موجود در سایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ال ای دی 1 وات چینی موجود در سایت

با سلام میخواستم ببینم به ال ای دی زیر میشه اطمینان کرد؟

http://eshop.eca.ir/power-led-%D9%88%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7/2389-1w-led-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%87%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C-6070lm-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C.html

ازین چینیا نباشه که بعد چند روز میسوزن؟برای مصرف خانگی میخوام و حداقل یکسال به شرط راه اندازی درست کار کنه
    جواب میده؟

پاسخ : ال ای دی 1 وات چینی موجود در سایت

نوشته اصلی توسط saeedxs
    با سلام میخواستم ببینم به ال ای دی زیر میشه اطمینان کرد؟

http://eshop.eca.ir/power-led-%D9%88%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7/2389-1w-led-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%87%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C-6070lm-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C.html

ازین چینیا نباشه که بعد چند روز میسوزن؟برای مصرف خانگی میخوام و حداقل یکسال به شرط راه اندازی درست کار کنه
    جواب میده؟
    حالا چه کاری از پاور ledچینی استفاده کنی. به نظر من مارک استفاده کنی خیلی بهتره مثل مارک های EVER LIGHTوLITEONاستفاده کن این چینی هیچیشون مثل ادم نیست :biggrin: :biggrin:
    ***آدمی زاده افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز به آن می اندیشد***

دیدگاه

اخه واقعا ارزششو داره میخوام تعداد وصل کنم قیمتش یک پنجمه حالا میشه اعتماد کرد یا نه

دیدگاه

اصلا چیزی که تو مشخصات عنوان شده این یک وات نیست 0.68واته

اکثر ال ای دی های بازار چینیه اما چینی داریم با استاندارد اروپا چینی هم داریم با استاندارد قبیله های ساحل عاج .بالاخره یکی فرقی دارند که یک پنجم قیمت داره .اما یک موقع بخرید اندازه 2برابر تایوانی هم عمر کنه دیگه حساب کتاب نداره
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

سلام دوستان. آقای mohamad-h کاملا درست میگن.جریانشون 200 میلی آمپره که مناسب استفاده از درایور نیست اصلا.
          خودم تعدادی از این ال ای دی ها خریدم اصلا راضی نبودم ازش چرا؟ چون 1- رنگ نورشون با هم فرق میکرد یکی زیاد آبی بود یکی سفید بود یکی زردیش زیاد بود میشه گفت میزان اون ماده زرد رنگی که رو الیدی ریخته بودن کم و زیاد بود و همین باعث تنوع نوری میشد
          2- میزان لومنی که در توان ثابت نسبت به مارک های دیگه داشت کمتر بود
          پیشنهاد میکنم این هارو برای مصرف خانگی که گفتید استفاده نکنید برای بعضی چیزا خوبه. مثلا میخواین2 تا پاور الیدی رو با برق 24 ولت ماشین روشن کنید. بعد درایور مناسب هم برای این کار وجود نداره. اگر هم بخواید از مقاومت استفاده کنید تلفات خیلی زیاد میشه :mrgreen: پس یه کلک میزنید. به جای 2 تا لامپ با کیفیت و جریان 300 میلی از 4 یا 5 تا از این لامپا استفاده میکنید ولی با جریان کمتر مثلا 120 میلی آمپر هم هزینه خرید لامپ کمتر میشه و هم اینکه تلفات کمتر میشه (خودم هم برای این مورد استفاده کردم و چند ماهی هست بدون نقص کار میکنه :mrgreen
          لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

این ال ای دی چینی های سایت رو من گرفتم مشکل عمری نداره خوب درایوش کنی پا به پای LITEON شاید هم بیشتر عمر میکنه. (واقعا از لحاظ جان سختی برام از LITEON بهتر بوده) ولی تنها عیبی که داره اینه که 1 وات نیست و 0.7 وات هست و لومنش کمتره البته این هم مزیتش هست نه عیبش . چون بجای مصرف 1وات 0.66 وات مصرف میکنه و لومنش هم نصبت به مصرفش کمتره. در کل من راضیم برای آشپز خونه مون وصل کردم . برای چراغ روی میز کارمم وصل کردم مشکلی نداشته. :job:

ولی مطمئنا کیفیت غیر چینی ها بهتره
            برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

پس زیادم بد نیست . میشه گفت از مارک های معتبر حتی بهتر هم هست !!! (البته نسبت به قیمتش)

دیدگاه

من بدی ازش ندیدم . ئلی همون طور که آقا محسن گفتن رنگ هاش هم یدست نیست ولی میتونی جداشون کنی . به نسبت قیمت واقعا خوبه مخصوصا اگه کار تجاری بخوای بزنی اینا خیلی به صرفه تره
                برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

اصلا استفاده نکنید
                  چون سر هر ماه اگر روزانه بین 4ساعت روشن باشه 5-7 درصد نورش افت میکنه
                  و اینکه درایور 200میلی امپر لازمه
                  خروجی نورش 60 لومن
                  به طور فرض شما میخواین
                  5 تا از اینا رو روشن کنید
                  میشه 300 لومن
                  اما 3تا از لایت ان میشه 300 لومن
                  حالا این رو در تعداد بالا حساب کنید ببینید چقدر کمتر میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
                    من بدی ازش ندیدم . ئلی همون طور که آقا محسن گفتن رنگ هاش هم یدست نیست ولی میتونی جداشون کنی . به نسبت قیمت واقعا خوبه مخصوصا اگه کار تجاری بخوای بزنی اینا خیلی به صرفه تره
                    استفاده تجاری!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek: :angry:
                    یعنی شما حاضرید برای سود بیشتر جنس آشغال بدید دست ملت ؟؟؟
                    حتی اگه ارزون هم بدید بازم خیانت کردید
                    چون تا کی میخوان بخرن ؟

دیدگاه

دوست عزیز استفاده تجاری به معنی اینه که اقتصادی تره . شما لباس هم بخوای بخری یکی خوبه یکی بد . یجا باید پرنور باشه یجا کم نور. در ضمن این ال ای دی ها به جرات میگم که با لایت ان برابری میکنه و
                      همچین میگی آشغال که انگار فروشگاه بلا نسبتش سطل آشغالیه. شما اصلا از تجارت و اقتصاد .... . لطفا یا پست ننویسید یا دقت کنید هنگام نوشتن. هر کی یه مدار بست که ... چند بار شما کار تولیدی انجام دادی که طز میدین. رعایت بفرمایید . شما برای تولید مثلا لامپ شب خواب نیاز به نور زیاد نداری و از این مثال ها هم زیاد هست.
                      ما تابلو ال ای دی برا مشتری درست میکنیم بهش میگیم ال ای دی خوب فلان قیمت ال ای دی معمولی هم فلان قیمت . خوب معمولی ها چینی هست. خوب این دلیل بر این میشه که کار آشغاله یا کلاه گذاشتیم این به نظر مشتری بر میگرده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
                        دوست عزیز استفاده تجاری به معنی اینه که اقتصادی تره . شما لباس هم بخوای بخری یکی خوبه یکی بد . یجا باید پرنور باشه یجا کم نور. در ضمن این ال ای دی ها به جرات میگم که با لایت ان برابری میکنه و
                        همچین میگی آشغال که انگار فروشگاه بلا نسبتش سطل آشغالیه. شما اصلا از تجارت و اقتصاد .... . لطفا یا پست ننویسید یا دقت کنید هنگام نوشتن. هر کی یه مدار بست که ... چند بار شما کار تولیدی انجام دادی که طز میدین. رعایت بفرمایید . شما برای تولید مثلا لامپ شب خواب نیاز به نور زیاد نداری و از این مثال ها هم زیاد هست.
                        ما تابلو ال ای دی برا مشتری درست میکنیم بهش میگیم ال ای دی خوب فلان قیمت ال ای دی معمولی هم فلان قیمت . خوب معمولی ها چینی هست. خوب این دلیل بر این میشه که کار آشغاله یا کلاه گذاشتیم این به نظر مشتری بر میگرده.
                        سلاک
                        صندوق پیغام خصوصی شما پر شده است...لطفا نسبت به حذف پیام های بی مورد اقدام نمایید
                        هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : ال ای دی 1 وات چینی موجود در سایت

نوشته اصلی توسط PouYa007
                          :angry: مارو با دوستان دیگر اشتباه گرفتید
                          2 سال هست در زمینه ال ای دی کار میکنم
                          بنده کارم تولیدی نیست
                          بلکه روشنایی گلخانه
                          درکل جاهایی که نور تخصصی میخواد
                          و البته اگر ال ای دی خاصی مثل کری یا...کسی خواست میاریم
                          این که مشتری خودش بخواد فرق میکنه
                          بلانسبت شما خیلی از تولید کنندگان کلا از همه چی میزنن تا سود رو بیشتر کنن

دیدگاه

خود این فروشگاه گفته چینی هست من اگه از بازار خواستم بخرم چطوری کیفیت رو تشخیص بدم؟
                            در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
                            گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sami222
                              خود این فروشگاه گفته چینی هست من اگه از بازار خواستم بخرم چطوری کیفیت رو تشخیص بدم؟
                              کیفیت رو به این صورت تشخیص بدید :

خازن بزرگی رو با ال ای دی ها موازی کنید طوری که بعد از خاموش کردن ان ها به مدت چند ثانیه با نور کم روشن بمونن
                              حالا اگر نورشون باهم فرق داشت یا سفید نبود چینی ان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X