اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درایور سروو موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درایور سروو موتور

سلام من 3 تا سروو موتور sg90 برا کنترل موقعیت دارم که با 3 تاpwm مربوط به 3 تا تایمرmega196 کنترلشون میکنم ولی میکرو جریان زیادی نداره که هرسه رو زیر بار باهم راه بیاندازه نیاز به یک درایور دارم چه درایوری برای من مناسبه؟

پاسخ : درایور سروو موتور

نوشته اصلی توسط ghenaati_amir
    سلام من 3 تا سروو موتور sg90 برا کنترل موقعیت دارم که با 3 تاpwm مربوط به 3 تا تایمرmega196 کنترلشون میکنم ولی میکرو جریان زیادی نداره که هرسه رو زیر بار باهم راه بیاندازه نیاز به یک درایور دارم چه درایوری برای من مناسبه؟
    البته از ترانزیستور یرای اعمال pwm به موتورها استفاده کردم ولی هر3 موتور با هم نمیتونند کار کنند چون جریان مناسبی برقرار نمیشه
    ترانزیستور مورد استفاده یکیbd135و دوتا دیگرc2690a(برای مدارات رادیویی استفاده میشود و ولتاژ نامی ورودی نامی اش هم بالاست البته اینجا کار میکنه)
    نمیدونم مشکل از ترانزیستورهای c2690a است یا نه کلا باید از درایور موتورdcمثل lm298 استفاده کنم

دیدگاه

بین میکرو و موتور نیازی به درایور نیست و شما فقط باید تغذیه مناسبی رو برای 3 تا سروو ایجاد کنید
      AYRIC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط roboreza
        بین میکرو و موتور نیازی به درایور نیست و شما فقط باید تغذیه مناسبی رو برای 3 تا سروو ایجاد کنید
        درسته مشکل از جریان کم منبع بود حالا باید با 7805 یک رگولاتور بسازم اگه بسوزه خروجی را به ورودی وصل میکنه میخوام با پ امپ 324lm مدار 7805 را در موارد سوختن محافظت کنم
        منظورم اینه اگه 9 ولت رو به خروجی بده یک ترانزیسنور مسیر جریان منفی خروجی 7805 به مدار را قطع کنه
        ایا راهکار بهتری دارین؟؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X