اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[پروژه]آمپلی فایر 70 وات استریو قابل حمل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[پروژه]آمپلی فایر 70 وات استریو قابل حمل

:agree:
    سلام دوستان استادان سروران
    اخیرا لازمم شد یه باند واسه تفریح بیرون رفتن درست کنم با باطری باشه اقا منم با ایسی eiaj محاسباتی که مزایای خوبی دارن اونایی که با این واحد سنجش شدت صوت اندازه گیری میشن ساختم زدم تو قد یه باند اوراق شارپ قدیمی یه دو تا توییتر و یه باند دو مگنته هم زدم بیخش یه چیز باحال شد
    گفتم شاید بکارتون بیاد سیستم بلوک ایسی این سری امکاناتس خوبه و مصرفش کمه چون استندبای خارجی الزامی داره که علاوه بر باطری مدار که مناسبترینش 13.2ولته باید یه باطری زیر 5ولت بذارین برا استندبای که درحد میکرو امپر بیشتر جریان نمیخاد نگران نباشید
    من با ی باطری لیتیم لبتابی راش انداختم که سبک باشه
    با باطری 44آمپر-ساعت منکه تا یه نصف روز هم باصدای بلند بیشتر از باند استفاده میکنم
    واسه بیرون رفتن خوبه :mrgreen:
    ایسی هم
    LA4728
    جدیدترین ویرایش توسط real_ahmadi; ۱۹:۴۹ ۱۳۹۵/۰۵/۲۸.
    اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
    X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
    http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

پاسخ : آمپلی فایر 70 وات استریو قابل حمل

مزایای آیسی فوق:

قدرت بالا بر اساس متد Eiaj
    اغتشاش صوتی خیلی پایین
    زمان تاخیر شروع بکار قابل تنظیم
    دارای استدبای و مصرف پایین
    دامنه گسترده فرکانسی و با کیفیت از 10هرتز تا 130کیلو هرتز
    تکنولوژی محافظ:اتصال کوتاه ولتاژ بلندگو بدنه شاسی،اضافه بار ولتاژ،دمای بیش ازحد،محافظ بلندگو
    قطعات کم مورد نیاز برای ساخت
    اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن

دیدگاه

اینم پشتش

دیدگاه

دیدگاه

من عاشق ساخت همچین اسپرکر هایی هستم اخرین باری که یه اسپرکر ساختم مال 2 هفته پیش بود خیلی قدرتش خوبه البته میخام واسش مدار شارژ و باتری طراحی کنم که اونم 100 تومن خرج داره منتظر وامم :wow:

عکسشم خاستید میزارم

دیدگاه

بزار اقا سعید عکسو :rolleyes:
            چه ایسی زدی تو قدش؟
            100ت!چه خبره یه باطری خشک 7آمپر بزارحدود 50ت واسه پخش 24ساعته کافیه :mrgreen: شارژر هم از اتوماتیک با ایسی تا تریستور و تریاک زیاد هست میخای بگو
            من باطری لیتیمه رو خرکی :mrgreen: شارژ میکنم بی مدار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sasan2048
              بزار اقا سعید عکسو :rolleyes:
              چه ایسی زدی تو قدش؟
              100ت!چه خبره یه باطری خشک 7آمپر بزارحدود 50ت واسه پخش 24ساعته کافیه :mrgreen: شارژر هم از اتوماتیک با ایسی تا تریستور و تریاک زیاد هست میخای بگو
              من باطری لیتیمه رو خرکی :mrgreen: شارژ میکنم بی مدار

دوتا 2030 بریج زدم برا ساب دوتا 2030 دیگه هم برا تویتر ها جمعا 1.5 امپر تو ولوم 100 میکشه میخام باتری لیتیومی 1500 میلی امپر ساعت بزنم روش هم 10 سال کار کنه هم یه ساعته توی چادر باهاش حال کنیم .

این فقط یه ماژول فلش خور که اهنگ پخش کنه کم داره دوستان کسی اطلاعی نداره از این ماژولا کجا میفروشن؟

دیدگاه

خیلی هم خوب
                ایول هیتسینک فن سی پی یو :redface:
                میتونی سه تا باطری موبایلهای چینی سری کنی هم ارزونه هم حداقل2000میلی امپرن خیلی هم سبک وشیک :mrgreen:
                باطری نیمسوز لبتاب هم گیراوردی بازش کن معمولا مدارشارژشون خراب میشه سلولهاش سالم ان یه نگاتیو پلاریته و تو یخچالی گذاتنی درست میشن
                لیتیم پلیمر قلمی مال چراغ قوه های پلیس هم که سه تاش سری کنی یه چیز عجیب و بازم ارزون میشه من یه باطری5800میلیش دارم :mrgreen:
                ماژول یو اس بی بیخیال شو الکی یه تغذیه اشغال کنی تازه کیفیتشونم جالب نی همون AUX بهتره چون تو موبایلهای امروزی و اندروید برنامه اکولایزر و افکت عالی زیاده که حال میده به کیفیت های فیدیلیتی داش سعید
                تو چادر هم میشه بردش :redface:

دیدگاه

اقا شما کجای کاری این تغذیش دوبل 14 ولته یعنی 35 ولت باتری میخایم تازه جریان دهیش هم باید خوب باشه باتری موبایلم که بی خیال شو جریانش پایینه باتری لیتیوم یون ابی رنگ 3000 میلی امپر همین جا میفروشن دونه ای 6 تومن 8 تارو سری میکنم 4 تاش میشه مثبت و 4 تای دیگشم میشه منفی وسطشم میشه گراند برا شارژشم دوبل 12 ولت استفاده میکنم مثبت منفی رو از دوسر میگیرم یکسوش میکنم میدم باتری .

اقا ا یو ایکس هم سیم میخاد دردسر داره الان سال 2014 هستیم بلوتوث و اف ام و ارتباطان بیسیم جایگزین اینا شده حجم کمتر قیمت ارزون تر استفاده راحت تر حالا قراره یه همچین چیزی به استاد پیشنهاد بدیم ببینم اخر اقبتش چی میشه ممکنه مشروط بشم :mrgreen:

دیدگاه

راست میگی 2030 رو با 2003 اشتباه دیدم اره +-15 میخاد ولی میتونستی مثلا از la47536 استفاده کنی های فیدیلیتی یا سیستم3.1 میزدی 12ولتم هست
                    باطری موبایل چینی ک گفتم طرفای ما حدود3600میلی 5ت گیرمیاد اما خشک کلسیمی هم می ارزه
                    قرن22هم بیاد هنوز آمپ لامپی سده گذشته جای خودشو داره :agree:
                    منظورم این بود قسمت پردازش صدا بهتره با گوشی هوشمند باشه،ماژول و ... انعطاف کمی تو دکودر و انکودر و اکولایزر و...دارن وگرنه شوما بیا از فرستنده گیرنده وای فای برا انتقال سیگنال از موبایل به آمپ استفاده کن :rolleyes:
                    بقول یه استادیمون امروزه دیگه چیزی نمیخاد جدید اختراع کنین!نون تو ترکیب بجای وسایل موجوده
                    این باطری بزار تو اولوبت :mrgreen:

دیدگاه

سلام ودرود :mrgreen:
                      دوست عزیز از مدار هم عکس بزار تا ببینیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sasan2048
                        :agree:
                        سلام دوستان استادان سروران
                        اخیرا لازمم شد یه باند واسه تفریح بیرون رفتن درست کنم با باطری باشه اقا منم با ایسی eiaj محاسباتی که مزایای خوبی دارن اونایی که با این واحد سنجش شدت صوت اندازه گیری میشن ساختم زدم تو قد یه باند اوراق شارپ قدیمی یه دو تا توییتر و یه باند دو مگنته هم زدم بیخش یه چیز باحال شد
                        گفتم شاید بکارتون بیاد سیستم بلوک ایسی این سری امکاناتس خوبه و مصرفش کمه چون استندبای خارجی الزامی داره که علاوه بر باطری مدار که مناسبترینش 13.2ولته باید یه باطری زیر 5ولت بذارین برا استندبای که درحد میکرو امپر بیشتر جریان نمیخاد نگران نباشید
                        من با ی باطری لیتیم لبتابی راش انداختم که سبک باشه
                        با باطری 44آمپر-ساعت منکه تا یه نصف روز هم باصدای بلند بیشتر از باند استفاده میکنم
                        واسه بیرون رفتن خوبه :mrgreen:
                        ایسی هم
                        LA4728
                        سلام
                        این حرفو دیگه جایی نزن ( اون قسمتی که ضخیم شده )

دیدگاه

یعنی اون استند بای الزامی نیست؟؟؟
                          Proudly @real_ahmadi
                          #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اره سعی کنید حرف هایی که میزنید ارزش داشته باشند حالا یه دست به افتخار قا محسن بخاطر این حرفشون عکس العمل مردم در مقابله با اشتباهات شما = نگات میکنن و هیچی نمیگن
                            اون 5 ولته هم با یه 7805 کارش راه میفته نیازی به باتری نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X