ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2011/05/01
    20
    1

اندازه گیری فشار روغن تا 200 بار

سلام دوستان
    من میخوام فشار روغن تا 200 بار را اندازه گیری کنم اما نمیدونم باید از چه سنسوری استفاده کنم :cry2: :cry2:
    از دوستان و اساتید تقاضای راهنمایی دارم :applause: :applause:
    با تشکر
    2013/07/10
    611
    29

پاسخ : اندازه گيري فشار روغن تا 200 بار

نقل قول نوشته اصلی توسط inspiron842
    سلام دوستان
    من ميخوام فشار روغن تا 200 بار را اندازه گيري کنم اما نميدونم بايد از چه سنسوري استفاده کنم :cry2: :cry2:
    از دوستان و اساتيد تقاضاي راهنمايي دارم :applause: :applause:
    با تشکر
    سلام اگه ميخواي دقيق هم باشه از فلومتر هايي که داراي سيستم OVL هستن استفاده کن بيشتر از اينم که گفتي جواب ميده . ولي اگه دقت نياز نداري از سيستم توربيني استفاده کن قطرش هم 2 اينچ باشه عاليه ولي از يک اينچ هم ميتوني موردي نداره . :nerd:
    2008/10/24
    528
    140

وقت بخير

سنسور هاي فشار تو بازار موجود هستند !بنام مبدل فشار (پرشر ترانسيوسر) در رنجي که شما ميخواي ميشه 0 تا 250 بار !مارکهاي مختلف هست ترافاگ سويسي ،اتاک ترکيه اي ،بي دي سنسور آلماني ......
    قيمتاش از 180000 تومان به بالاست خروجي هاي مختلفي دارند !معمولشون 4 تا 20 ميلي آمپر هست ولي ميشه 0 تا 5 و 0 تا 10 ولتشو هم تهيه کرد !!!
    2009/10/21
    تهران
    2,503
    207

پاسخ : اندازه گیری فشار روغن تا 200 بار

يه سر برو لاله زار از ماركهاي مختلف گير مياري و رنجهاي مختلف و با روش كار متفاوت
    دو مارك معروف WIKA, INDUMART
    2007/06/06
    تهران
    351
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط سميراا
    سلام اگه ميخواي دقيق هم باشه از فلومتر هايي که داراي سيستم OVL هستن استفاده کن بيشتر از اينم که گفتي جواب ميده . ولي اگه دقت نياز نداري از سيستم توربيني استفاده کن قطرش هم 2 اينچ باشه عاليه ولي از يک اينچ هم ميتوني موردي نداره . :nerd:
    :eek: :eek: :eek: :eek:
    فشار گفت نه فلو.کاملا دو بحث متفاوت هستن
    اگه واسه يونيت هيدروليک ميخواهيد سوئيچ کافيه .ولي اگه واسه داخل سيستم ديگه اي استفاده ميکنيد بايد به عرضتون برسونم موقع خريد بايد هواست باشه چي بهت ميفروشن.سنسورتون اگه ديافراگمي هم نباشه کافيه.چون روغن ها ويسکوزيته بالايي ندارند و نميچسبن به جايي.هواست باشه اگه گاز تو محيط هست از نمونه EX استفاده کني
    راستی اگه خروجيش بايد 4-20 باشه نمايشگر نداشته باشه.اگه پرشرسوئيچ مکانيکي يا برقي هم خواستي بايد بدون ديافراگم باشه.
    بازم من فردا سنسور روي هيدروليک رو نگاه ميکنم و کدش رو براتون ميفرستم.
    IFM WIKA BD سنسور هاي خوبي تو قسمت آنالوگ دارن.

09124081015 شماره منه .هرکی در مورد سنسور ها سوال داشت خوشحال میشم کمکش کنم.(به خدا مفتی و هیچی نمیخوام.بعضی ها فکر میکنن به خاطر پول هست)
    کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.
    2013/07/10
    611
    29

پاسخ : پاسخ : اندازه گيري فشار روغن تا 200 بار

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد خان
    :eek: :eek: :eek: :eek:
    فشار گفت نه فلو.کاملا دو بحث متفاوت هستن
    اگه واسه يونيت هيدروليک ميخواهيد سوئيچ کافيه .ولي اگه واسه داخل سيستم ديگه اي استفاده ميکنيد بايد به عرضتون برسونم موقع خريد بايد هواست باشه چي بهت ميفروشن.سنسورتون اگه ديافراگمي هم نباشه کافيه.چون روغن ها ويسکوزيته بالايي ندارند و نميچسبن به جايي.هواست باشه اگه گاز تو محيط هست از نمونه EX استفاده کني
    راستي اگه خروجيش بايد 4-20 باشه نمايشگر نداشته باشه.اگه پرشرسوئيچ مکانيکي يا برقي هم خواستي بايد بدون ديافراگم باشه.
    بازم من فردا سنسور روي هيدروليک رو نگاه ميکنم و کدش رو براتون ميفرستم.
    IFM WIKA BD سنسور هاي خوبي تو قسمت آنالوگ دارن.

09124081015 شماره منه .هرکي در مورد سنسور ها سوال داشت خوشحال ميشم کمکش کنم.(به خدا مفتي و هيچي نميخوام.بعضي ها فکر ميکنن به خاطر پول هست)
    خوب اگه فقط فشار تنهايي مد نظر باشه درسته . ولي تا الان من سنسور فشار به نتهايي نديدم . يک نوعش را مهرفي کنيد بد نيست
    2007/06/06
    تهران
    351
    3

پاسخ : پاسخ : اندازه گيري فشار روغن تا 200 بار

نقل قول نوشته اصلی توسط سميراا
    خوب اگه فقط فشار تنهايي مد نظر باشه درسته . ولي تا الان من سنسور فشار به نتهايي نديدم . يک نوعش را مهرفي کنيد بد نيست
    متوجه نشدم...
    فلو رو مثل جريان در برق فرض کنيد و فشار رو ولتاژ.فلومتر رو سري در مدار ميبندن و سنسور فشار رو موازي.حالا من اگه از شما بپرسم ولت متر به تنهايي نديدم درسته؟
    کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7