اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درب بازکن کد دار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درب بازکن کد دار

با سلام اساس کار درب بازکن هایی که یک صفحه کلید دارند و بعد از کد دان درب بازمی شود چیست ایا سایتی و یا مداری در این زمینه سراغ دارید لطفا من را راهنمایی کنید .

پاسخ : درب بازکن کد دار

دوست عزیز یه چیزایی این تو هست
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=12400.0
    البته تو باید در مدار خروجی تنها یه موتور بذاری که درب رو باز کنه.در ضمن سرچ تو همین سایت یادت نره
    به جای اینکه یه اقیانوس کم عمق باشی, یه چاه ژرف باش.

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      از اساس کار منظورتون دقیقا چیه؟!!!!
      خب ببینید برای ساخت یه همچین چیزی هم می تونید از میکرو استفاده کنید و هم می تونید از گیت های TTL استفاده کنید .
      حالا منظورتون رو واضحتر بگید در مورد هر بحث می کنیم .
      دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

با میکرو می خواهم کار کنم و همچنین ضریب امنیتش هم بالاباشد در این زمینه مداری سراغ دارید

دیدگاه

ببینید فقط یه قفل رمز میخواد با یه خروجی که بتونه موقع صحیح بودن رمز عمل کنه.
          که حالا بسته به مکان شما این خروجی میتونه متفاوت باشه...اگر برای درب خانه میخواد() میتونید خروجی رو به رله های درب باز کن که اف اف ها دارن وصل کنی.

اگه برای درب اتاق میخواید باید خودتون یه داخل درب یه موتوری یا هر چیزه دیگه جا ساز کنید که بتونه زبانه رو جلو عقب کنه.

برتامه قفل رمز با avr تو سایت هست.
          www.icesi.ir

دیدگاه

سلام دوست عزیز .
            توضیحات کافی و وافی رو جناب موسوی دادن . اما من یک سوال از خدمتتون دارم ....
            از ضریب امنیت بالا منظورتون چیه ؟ سخت افزاری (مثلا ضد گلوله!!!) یا نرم افزاری ؟

ببیند از نظر نرم افزاری باید بگم که طراحی الگوریتم های پسورد تنوع بسیار زیادی داره ، مثلا برای همین پسورد چهار رقمی ، الگوریتم های بسیار جالب و متنوعی وجود داره . این الگوریتم ها هم حاصل ایده هاییه که گاها در مسابقات ، تحت عنوان "الگوریتم های رمز" مطرح میشن . برای هر کدوم هم ضریب امنیت ، یک فاکتور خاصی داره . مثلا توی یک الگوریتم الزام میکنن که رقم های پسورد پس از این که توسط Master تایید شد به صورت random باز نشانی میشن و دیگه برای هیچ کار بری امکان تغییر روز وجود نداره ، حتی با وارد کردن پسوردی که خود Master وارد کرده!!!
            حالا چه جوری این میشه مثلا این دری که با این الگوریتم ، قفل گذاری شده باز کرد؟ خب دقیقا جالبی این الگوریتم ها همین جاهاشه ، مثلا در یک الگوریتم با فشردن شش کلید اونم با فواصل زمانی مشخص و پله وار ، بافر به هم ریخته ی کد اصلی ، دوباره باز یابی میشه و میشه با وارد کردن همون رمز اولیه ، در رو به راحتی باز کرد . :applause:
            من خودم برای یک سیستم حفاظتی ، یه پسورد خو چهار رقمی طراحی کرده بودم (با میکرو) که خیلی دقیق کار میکرد اما متاسفانه در پایان کار ، سورس برنامم رو ازم گرفتن.... :cry2:
            اگه میخواید با C پسورد طراحی کنید ، (AVR) شروع کنید ، به لطف اساتید این سایت کمکتون می کنیم موفق باشید .

[hr]...Goals are dreams with dead moments
            دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X