اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد plc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد plc

سلام

من یه سوال داشتم

من یه plc directlogic 205 دارم که شرکت سازندش koyo میباشد ک فکر کنم جینی باشه ولی نتونستم کسی پیدا کنم که با این plc کار کرده باشه.
    از دوستانی که با این plc کار کرده ان میخاستم ببینم که چطوری میشه برنامه نوشته شده را به plc دانلود و یا از plc اپلود کرد چون دوتا پورت داره که یکی شبیه سوکت تلفن میباشد و یکی هم شبیه vga میباشد و مثل اینکه از rs232 پشتیبانی نمیکنه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با هزار تومان چیکار میشه کرد؟
    میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردو...

http://www.mahak-charity.org/main/iwanttohelpmahakrightnow

پاسخ : کمک در مورد plc

سلام
    دوست عزیز ادرس ایمیل بده تا منوال برات بفرستم هر دو پورت موجود روی این cpu پروتکل rs232 را پشتیبانی میکنه
    M.R.R

دیدگاه

لطفا لینکشو بذارید تا همه بتونیم استفاده کنیم
      ممنون
      کاربراني که از اين پست تشکر کرده اند:

من،تو،او،ما،شما،ايشان و چند نفر از دوستان و همشهريان محترم،الاالخصوص کسبه محل

براي اين ارسال, 99999999 کاربر تشکر اهداء کرده است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nima20-20
        سلام

من یه سوال داشتم

من یه plc directlogic 205 دارم که شرکت سازندش koyo میباشد ک فکر کنم جینی باشه ولی نتونستم کسی پیدا کنم که با این plc کار کرده باشه.
        از دوستانی که با این plc کار کرده ان میخاستم ببینم که چطوری میشه برنامه نوشته شده را به plc دانلود و یا از plc اپلود کرد چون دوتا پورت داره که یکی شبیه سوکت تلفن میباشد و یکی هم شبیه vga میباشد و مثل اینکه از rs232 پشتیبانی نمیکنه
        ممنون میشم راهنمایی کنید
        تو نت چیزی پیدا نکردی ؟!؟!
        کامپایلرش چی هست ؟!
        ==
        اونی که شبیه سوکت تلفنه شاید برای LAN باشه. که برای شبکه کردن PLC یا برای اتصال به PC هستش.
        ==
        عکس PLC رو میتونی بزاری ؟!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X