اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منابع تغذیه‏ی بدون وقفه (UPS)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منابع تغذیه‏ی بدون وقفه (UPS)

در این مقاله ضرورت و کاربرد منابع تغذیه‏ی بدون وقفه (UPS) بحث شده است. انواع UPS و نحوه‏ی عملکرد آن‏ها معرفی شده و از نقطه نظر کاربرد با یکدیگر مقایسه شده اند. در انتها یکی از پارامترهای مهم در انتخاب UPS مناسب (نوع شکل موج خروجی) بررسی شده است.

http://www.eca.ir/forum2/index.php?action=tpmod;dl=item146
    There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

پاسخ : منابع تغذیه‏ی بدون وقفه (UPS)

با سپاس فراوان از شما دوست گرامی !

مقاله خوب و مفیدیه . اما خیلی کلیه . وهمونطور که خودتون هم گفتید " در این مقاله ضرورت و کاربرد منابع تغذیه‏ی بدون وقفه (UPS) بحث شده است." .

اگه در غالب یه مقاله دیگه یا در تکمیل همین مقاله انواع تکنولوزی و توپولوزی ساخت این سیستم رو مثلا فررو رزونانت یا دلتامادولیشن و... و بلاکهای مهم مثل PFC . inverter .charger انواع الگوبندیهای اینورتر و .... توضیح بدید کار بسیار با ارزشی انجام دادید . این فقط یه پیشنهاد دوستانه ازطرف شاگرد به استادش بود .

باز هم از زحمات شما از طرف خودم وهمه اعضای فاروم سپاس گزارم .
    آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه ردند
    سلطانی دو عالم باشد از آن آن کس سلطان بیامدست و درویش رفته باشد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Electronics Boy
      با سپاس فراوان از شما دوست گرامی !

مقاله خوب و مفیدیه . اما خیلی کلیه . وهمونطور که خودتون هم گفتید " در این مقاله ضرورت و کاربرد منابع تغذیه‏ی بدون وقفه (UPS) بحث شده است." .

اگه در غالب یه مقاله دیگه یا در تکمیل همین مقاله انواع تکنولوزی و توپولوزی ساخت این سیستم رو مثلا فررو رزونانت یا دلتامادولیشن و... و بلاکهای مهم مثل PFC . inverter .charger انواع الگوبندیهای اینورتر و .... توضیح بدید کار بسیار با ارزشی انجام دادید . این فقط یه پیشنهاد دوستانه ازطرف شاگرد به استادش بود .

باز هم از زحمات شما از طرف خودم وهمه اعضای فاروم سپاس گزارم .
      با سلام،

برای پیشنهادتون ممنونم و در اولین فرصت مطالبی رو در این زمینه هایی که فرمودید تقدیمتون می کنم. :smile:
      There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

سلام و ممنون
        اره اگه مطالبو باز کنید ممنون تر می شم یا حد اقل یه مرجعی بدین
        انچه که هستی هدیه خداوند به توست
        و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
        پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X