اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار c++

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم افزار c++

سلام
    نرم افزار c++ توی ویندوزم که 8 میباشد نصب نمیشه اینه :NO:
    Turbo C++ 4.5 Win
    چیکار کنم ؟
    آیا نرم افزار دیگه ای موجوده که من بتونم برنامه های سی پلاس پلاسمو اجرا کنم ؟
    لطفا راهنمایی کنید

پاسخ : نرم افزار c++

سلام
    اشکال turbo تحت DOS و قدیمی بودنشه
    من به شما ++DEV C رو پیشنهاد می کنم خودم هم استفاده می کنم.
    اصل این نرم افزار تحت لینوکس و متن بازه اما برای ویندوز هم نوشته شده.
    نیوتن غلط کرد !
    واسه بعضی عمل ها
    هیچ عکس العملی نیست !

دیدگاه

سلام
      از codeblocks هم میتونین استفاده کنین
      در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

ویژال استدیو ورژن ها جدید.

خودم 2012 دارم ، فوق العادست.محیط گرافیکی قشنگ و غیره.

موفق باشید.
        به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M.J.F
          سلام
          اشکال turbo تحت DOS و قدیمی بودنشه
          من به شما ++DEV C رو پیشنهاد می کنم خودم هم استفاده می کنم.
          اصل این نرم افزار تحت لینوکس و متن بازه اما برای ویندوز هم نوشته شده.
          سپاس
          تازه گیها این رو نصب کرده ام ولی نمیدونم چرا خطا میده زمان کامپایل ؟ هیچ برنامه ای رو نمیتونم باهاش کامپایل کنم نسخه شم نسخه ی ویندوز می باشد .
          نوشته اصلی توسط sejil
          سلام
          از codeblocks هم میتونین استفاده کنین
          این رو ندیده ام از کجا میشه دانلوود کرد ؟
          نوشته اصلی توسط hosseinam
          ویژال استدیو ورژن ها جدید.

خودم 2012 دارم ، فوق العادست.محیط گرافیکی قشنگ و غیره.

موفق باشید.
          اینو هم میخواستم بخرم دوستم گفت علا نخر و یک کتاب تهیه کن اونو بخون بعد برو سراغ نرم افزار ؟ بعدش برو سراغ نرم افزار ؟ آیا گفته ی دوستم درست بوده ؟
          خلاصه من هم یک کتاب خریدم دیگه ولی هنوز چیز خاصی متاسفانه نخونده ام انشالله میخونم . حقیقتش قبلا با توربو کار کرده بودم و حتی یک سری برنامه هم توش اجرا کرده بود که برنامه های ساده ای بودند .

دیدگاه

http://mahandownload79.mihanblog.com/post/74
            http://www.sourcebaran.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-codeblocks-12-11-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%B3.html
            در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کارجو
              سپاس
              تازه گیها این رو نصب کرده ام ولی نمیدونم چرا خطا میده زمان کامپایل ؟ هیچ برنامه ای رو نمیتونم باهاش کامپایل کنم نسخه شم نسخه ی ویندوز می باشد . این رو ندیده ام از کجا میشه دانلوود کرد ؟ اینو هم میخواستم بخرم دوستم گفت علا نخر و یک کتاب تهیه کن اونو بخون بعد برو سراغ نرم افزار ؟ بعدش برو سراغ نرم افزار ؟ آیا گفته ی دوستم درست بوده ؟
              خلاصه من هم یک کتاب خریدم دیگه ولی هنوز چیز خاصی متاسفانه نخونده ام انشالله میخونم . حقیقتش قبلا با توربو کار کرده بودم و حتی یک سری برنامه هم توش اجرا کرده بود که برنامه های ساده ای بودند .
              شما علاوه بر کتاب ، باید یه نرم افزار هم داشته باشید برای حل مثال ها و نوشتن کد همراه کتاب.
              ویژال استدیو یه نرم افزار کاملی هست و خود مایکروسافت داره پشتیبانیش میکنه ، یعنی هیچوقت این نمی آد قدیمی شه تا مشکلی به وجود بیاد.
              به محیط های دیگه کار نکردم ،جز turbo که خیلی شبیه داس بود.
              به نظر من شما یه ویژال استدیو ورژن های جدید( 2010 به بالا) بگیرید کار کنید ، نظرتون عوض میشه.

لینک آموزش تصویری :(خودم دیدم همه ی فیلم ها رو ، و سی++ رو از همین یاد گرفتم، به صورت مفهومی و پایه توضیح میده)
              http://maktabkhooneh.org/course?course=bazargan466

در ضمن ایشون با ویژال استدیو 2006 کار میکنن، که الان قدیمی شده ، شما میتونید همون کدها رو توی ویژال استدیو جدید بنویسید.
              به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
              (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X