اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پاور led

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاور led

سلام خدمت همه اساتید
    من یه سوالی برام پیش اومد که ذهنمو درگیر کرده :surprised: :surprised:
    میخواستم بدونم اگر 3 تا باتری گوشی 3.7 ولتی را با هم سری کنم میشه 11 ولت بعد با درایور 12 ولتی توی سایت میتونم پاور ledیک وات روشن کنم مثلا میتونم 5 تا روشن کنم باتری ها هم 900میلی امپر هستند.ایا جریان کافی برای اون درایور؟
    اینم درایور http://eshop.eca.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B1-power-led/2752-led-driver-10w-12-24v-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87.html
    ***آدمی زاده افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز به آن می اندیشد***

پاسخ : پاور led

با اجازه استارتر
    یه سوال داشتم پاور ال ای دی چیه؟به زبان ساده برام بگین
    بعد چه فرقی با ال ای دی های معمولی داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر محتشم
      با اجازه استارتر
      یه سوال داشتم پاور ال ای دی چیه؟به زبان ساده برام بگین
      بعد چه فرقی با ال ای دی های معمولی داره
      خواهش میکنم من خودمم چیز زیادی در مورد پاور ledنمیدونستم ولی یه چند تا خریدم دیدم خیلی نور داره یعنی در حدی که شاید 50 تا لامپ led معمولی(هایبرایت) روشن کنی اندازه یدونه لامپ 1واتی پاور ledبشه.البته نورش با لنزهای مخصوص خودش خوب میشه یعنی جمع و جور میشه.
      بخاطر همین علاقه زیادی پیدا کردم که از این پاور ledها استفاده کنم.
      تا خودتون نبینید نمیدونید که چقدر نور داره.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeedmorady
        سلام خدمت همه اساتید
        میخواستم بدونم اگر 3 تا باتری گوشی 3.7 ولتی را با هم سری کنم میشه 11 ولت بعد با درایور 12 ولتی توی سایت میتونم پاور ledیک وات روشن کنم مثلا میتونم 5 تا روشن کنم باتری ها هم 900میلی امپر هستند.ایا جریان کافی برای اون درایور؟
        اینم درایور http://eshop.eca.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B1-power-led/2752-led-driver-10w-12-24v-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87.html
        با این درایور باید حداقل 1 آمپر جریان ورودیتون باشه
        جریان خروجیش هم 9-12 ولت 900 میلی آمپر هست
        یعنی میتونید یه اس ام دی 10 وات رو باهاش روشن کنید
        البته میتونید ال ای دی پاور یک وات رو
        هم روشن کنید اما درایور مخصوص خودش باشه بهتره
        9تا ال ای دی پاور رو میشه روشن کرد
        3تا 3تا سری کنید
        و اون 3تا ردیف که سری شدن رو با هم موازی ببندین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alitech
          با این درایور باید حداقل 1 آمپر جریان ورودیتون باشه
          جریان خروجیش هم 9-12 ولت 900 میلی آمپر هست
          یعنی میتونید یه اس ام دی 10 وات رو باهاش روشن کنید
          البته میتونید ال ای دی پاور یک وات رو
          هم روشن کنید اما درایور مخصوص خودش باشه بهتره
          9تا ال ای دی پاور رو میشه روشن کرد
          3تا 3تا سری کنید
          و اون 3تا ردیف که سری شدن رو با هم موازی ببندین
          یعنی باید حداقل جریان ورودی 1امپر باشه بعد میتونم باهاش 9 تا پاور 1واتی روشن کنم درسته؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeedmorady
            سلام خدمت همه اساتید
            اینم درایور http://eshop.eca.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%...%AF%D9%87.html
            سلام.
            باطری ها وقتی سری بشن ولتاژشون جمع میشه و جریانشون ثابت میمونه.پس شما یک پک باطری داری با ولتاژ 12ولت و جریان 900میلی امپر.
            ال ای دی ها وقتی سری بشن ولتاژشون جمع و جریانشون ثابت میشه.مثلا یک پاور 1واتی با ولتاژ 3.2 ولت دقیقا 320 میلی امپر جریان میکشه.
            3تا پاور 1 واتی با ولتاژ 9.6 همون 320 میلی رو میکشه.30تاش با ولتاژ96ولت همون 320 میلی میکشه.شما فقط باید ولتاژ رو ببری بالا.
            توی تئوری با این پک میتونی سه تا پاور یک واتی رو به مدت 30 دقیقه روشن کنی.ولی تو عمل فکر نکنم بیشتر از 10 دقیقه روشن بمونن.
            ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X