اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک فوری در مورد پروتئوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک فوری در مورد پروتئوس

سلام دوستان ...... کسی میدونه چطور میشه پاسخ تابع پله و ضربه ولتاژ رو نمایش داد توی پروتئوس؟
    << تــــو هــــمـــه راز جــهـان ريــــخــــتـــــه در چــشــم ســيــاهـــــــــت >>
    "{ بـــارانـــــ }"

پاسخ : کمک فوری در مورد پروتئوس

proteus بینهایت که حالیش نمی شه.
    یک سیگنال پله یا ضربه با مولد پالس بساز که پلت شیبش خیلی زیاد باشه و پالست دامنش خیلی زیاد باشه و سعی کن از آنالیزور استفاده کنی و در تنظیمات آنالیز برو تو قسمت transient و number of steps رو خیلی زیاد کن. توجه کن که اگر step هارو خیلی زیاد کنی پردازش خیلی طول می کشه ولی اگر کم کنی اون پالست پالس ایده آل نمی شه.
    برای تابع پله و ضربه می تونی از مولد PWLIN هم استفاده کنی ولی اگر از پالس استفاده می کنی روش های مختلفی می تونی بسازی ولی حتما دقت کن که هر کار می کنی در زمان صفر مولد در حالت صفر باشه.
    قسمت پایین تنظیمات رو حالت better accuracy بزار.
    حداقل بیشتر از 300 بزار.
    من خودم یک سیگنال دقیق لازم داشتم رو 1000 گذاشتم و سیگنال رو برای 1 ثانیه گذاشتم پردازش بشه حدود 5 دقیقه طول کشید. با cpu intel core 2 duo 2GHz .
    یک بار هم رو 100000 گذاشتم و برای 40ms پردازش کردم که حدود 5 دقیقه طول کشید.
    مدار هم نسبتا ساده بود. یک comparator و 2 ترانزیستور و 2 سیگنال جنراتور و ....
    اگر با مولد ها و آنالیزور های پروتئوس آشنا نیستی بگو بیشتر توضیح بدم.
    اگر خواستی FFT خروجی رو ببینی هم از آنالیز fourier استفاده کن.

دیدگاه

شدیدن محتاج کمک هستم تورو خدا کمکم کنید

منبایدبانرم افزار proteus مدارهایزیرروطراحی کنم واصلن نمیتونم لطفن کمکم کنید
      ممنونم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X