اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه ماشین حساب ساده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه ماشین حساب ساده

باسلام
    من برنامه یک ماشین حساب ساده به زبان بیسیک که چهار عمل اصلی را روی اعداد تک رقمی انجام بده و پیاده سازی آن در پروتئوس توسط دو میکرو انجام بشه را می خواستم.
    باسپاس
    Often when we lose hope and think this is the end ,God smiles from above and says "Relax, sweetheart,it's just a bend, not the end

پاسخ : برنامه ماشین حساب ساده

خواهشا کمک کنید میدونم ساده است ولی من تازه کارم از برنامه ماشین حساب سر در نمیارم :sad:
    Often when we lose hope and think this is the end ,God smiles from above and says "Relax, sweetheart,it's just a bend, not the end

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahboobeh70
      توسط دو میکرو انجام بشه را می خواستم.
      حالا چرا دو میکرو؟؟

دیدگاه

http://s5.picofile.com/file/8152879418/project_calculator_www_picpars_com.zip.html
        اینم لینک ی برنامه ماشین حساب با زبان شیرین بیسیک
        و میکرو ATMEGA16

دیدگاه

چون استادم گفته با دو تا میکرو، واقعا سپاسگزارم، امیدوارم به زودی به قشنگترین آرزوتون برسید.

دیدگاه

سلام دوستان ، ببخشید من میخوام برنامه ساده ماشین حساب روی دوتامیکرو پیاده سازی بشه یعنی دوتا برنامه جداگانه برای میکرو SLAVEو MASTERباید نوشته بشه که میکرو MASTERبه کیپدمتصل است و میکرو SLAVEبه ال سی دی متصل باشد. اما من واقعا هرچی فکر کردم نتونستم آخه من تازه شروع کردم ، خیلی خیلی سپاسگزار میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه.

دیدگاه

مهندسین محترم ، هیچکس نمیخواد به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

چقدر با میکرو اشنایی دارید؟
                پروژه کاردانیه؟
                .The best question deserves a better answer
                =-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=
                «پناه»می برم «به خدا»
                از عـیبی که ، «امروز» در خود می بینم، و «دیروز» «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب» ملامت کرده ام.
                محتاط باشیم، در «سرزنش» و «قضاوت کردن دیگران». وقتی نه از «دیروز او» خبر داریم و نه از "فردای خودمان" .

دیدگاه

خیلی کم آشنایی دارم ، نه برای آزمایشگاه ریزپردازنده است، فقط یه مثبت داره. ولی من برنامه ماشین حساب و دانلود کردم دوست دارم بفهممش ولی یه جاهاییش خیلی برام مبهمه!!!!!!!!!!!

دیدگاه

ارتباط بین دو میکرو به چه صورت باشه ؟
                    سریال ؟

دیدگاه

بنظرم قید مثبت رو بزنین بهتر باشه! :mrgreen:
                      در avr روشهای متداولی برای ارتباط وجود داره..
                      از جمله spi,i2c,usart.1wire.
                      جاهای که براتون گنگه بگین دوستان دریق نمیکنن.
                      .The best question deserves a better answer
                      =-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=
                      «پناه»می برم «به خدا»
                      از عـیبی که ، «امروز» در خود می بینم، و «دیروز» «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب» ملامت کرده ام.
                      محتاط باشیم، در «سرزنش» و «قضاوت کردن دیگران». وقتی نه از «دیروز او» خبر داریم و نه از "فردای خودمان" .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X