ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    2012/08/09
    328
    6

نياز به همکار آقا جهت ساخت تعدادي دستگاه مرتبط با دانشگاه صنعتي شريف

[size=10pt]سلام
    بنده دانشجوي مقطع کارشناسي مهندسي هوافضا دانشگاه صنعتي شريف هستم(انشاء الله احتمالا براي مقطع ارشد وارد يکي از گرايش هاي مهندسي الکترونيک شوم ) .
    در پي اعلام نياز يکي از اساتيد دانشکده در رابطه با طراحي و ساخت دستگاه هايي در زمينه data acquisition از يکسو و علاقه و پيگيري بنده در زمينه الکترونيک از سوي ديگر ، تصميم به اجراي اينکار گرفتم که در حال حاضر نيازمند يک همکار آقا با شرايط زير هستم :

- حتي المقدور فارغ التحصيل مقطع کارشناسي مهندسي برق الکترونيک از دانشگاه هايي مانند صنعتي امير کبير ، خواجه نصير ، علم و صنعت ، تهران .
    - ساکن تهران (به جهت الزاماتي که در رابطه با اجراي کار وجود دارد)
    - داراي آشنايي و مهارت هاي اوليه عملي در حوزه آنالوگ و يا ديجيتال (طراحي ، تحليل ، ساخت نمونه آزمايشي و عيب يابي مدارهاي آنالوگ ، برنامه نويسي براي پردازنده هاي آرم و غيره .)

حدود 9 ماه هست که ناپيوسته و تقريبا به تنهايي کار رو پيش بردم و با توجه به بررسي هايي که پيرامون اين دستگاه ها انجام دادم انشاء الله قصد تجاري سازي دستاوردهاي اين پروژه را دارم(به نتيجه خوش بين هستم) ، از اين منظر که بايد سختي هاي مرتبط با تجاري سازي و کار خصوصي را نيز لحاظ بفرماييد.
    با توجه به اينکه شاغل هستم ، از لحاظ تامين هزينه هاي اوليه مشکل خاصي نيست ، ولي بحث درآمد و داشتن حقوق ثابت از ابتداي کار ، بايد در ادامه فرآيند همکاري پيرامون آن صحبت و تصميم گيري بشه .
    لطفا در صورت نياز به توضيحات بيشتر ، سوال هاتون رو مطرح بفرماييد .
    تشکر .
    [/size]
    2012/12/30
    بوشهر
    3,208
    1,113

پاسخ : نياز به همکار آقا جهت ساخت تعدادي دستگاه مرتبط با دانشگاه صنعتي شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط aseok
    ...
    بنده دانشجوي مقطع کارشناسي مهندسي هوافضا دانشگاه صنعتي شريف هستم(انشاء الله احتمالا براي مقطع ارشد وارد يکي از گرايش هاي مهندسي الکترونيک شوم ) ...
    خوشبحالت. کاش میشد من هوافضا بخونم. :sad: اونم شریف! همیشه آرزوم بوده که هواوفضا بخونم. چرا رشته تون رو تغییر بدید؟ همیشه علاقه به این رشته داشتم.
    2012/08/09
    328
    6

همونطور که بنده در حال تلاش براي يادگيري الکترونيک و ديجيتال هستم ، شما هم مي تونيد آغاز به يادگيري مهندسي هوافضا کنيد.
    2012/12/30
    بوشهر
    3,208
    1,113

همونطور که بنده در حال تلاش براي يادگيري الکترونيک و ديجيتال هستم ، شما هم مي تونيد آغاز به يادگيري مهندسي هوافضا کنيد.
    کرده ام! من حتی از نرم افزارهای سالید ورک واسه طراحی استفاده کردم تا نرم افزارهای شبیه سازی CFD مثل انسیس. حتی واسه خودم ایرفویل هم طراحی کرده ام. البته مدتی زیادی هستش. حدودا 3 سال. بعضی چیزا یادم رفته ولی چیزای مهم تقریبا یادم هست. گاهی وقتا وقتی به تیک آف هواپیماها شکاری با پس سوز فکر میکنم واقعا موهای بدنم بلند میشه. من عاشق هواپیمای شکاری و جت های خصوصی هستم. به پیشرانه ها هم خیلی علاقه دارم. من با ماشین CNC کار کردم و هم دستگاه تراش عادی. می خواستم موتور میکروجت بسازم. :biggrin:
    من هرچیزی رو که بگی تقریبا توش یه ناخونک زدم. تقریبا همشو هم توی خونه انجام دادم.
    2012/08/09
    328
    6

خيلي خوبه ، ساکن کجا هستيد ؟
    2012/12/30
    بوشهر
    3,208
    1,113

خيلي خوبه ، ساکن کجا هستيد ؟
    از تهران دوره. بوشهر! البته خود بوشهر نه حدودا 60 کیلومتر با خود بوشهر فاصله داره. یه شهر کوچولو 17هزار نفری. قبلا رفیق هواوفضایی زیاد داشتم. هم از دانشگاه شریف و هم تربیت مدرس و هم مالک اشتر. یه مدت قرار بود حتی برم دانشگاه مالک اشتر و با یکی از بچه ها روی یه پروزه کار کنم ولی شرایط مناسب نبود منم منصرف شدم. در کل بخاطر اینکه توی یه شهر درست حسابی زندگی نمیکنم خیلی ضرر کردم تا حالا. :sad:
    2013/07/08
    اصفهان
    696
    537

نقل قول نوشته اصلی توسط Rohalamin
    کرده ام! من حتی از نرم افزارهای سالید ورک واسه طراحی استفاده کردم تا نرم افزارهای شبیه سازی CFD مثل انسیس. حتی واسه خودم ایرفویل هم طراحی کرده ام. البته مدتی زیادی هستش. حدودا 3 سال. بعضی چیزا یادم رفته ولی چیزای مهم تقریبا یادم هست. گاهی وقتا وقتی به تیک آف هواپیماها شکاری با پس سوز فکر میکنم واقعا موهای بدنم بلند میشه. من عاشق هواپیمای شکاری و جت های خصوصی هستم. به پیشرانه ها هم خیلی علاقه دارم. من با ماشین CNC کار کردم و هم دستگاه تراش عادی. می خواستم موتور میکروجت بسازم. :biggrin:
    من هرچیزی رو که بگی تقریبا توش یه ناخونک زدم. تقریبا همشو هم توی خونه انجام دادم.
    یکی از مشخصه های افراد خلاق که پتانسیل مخترع شدن را دارند، داشتن تفکر تحلیلی قوی و تعدد زمینه های علاقه مندی علمی و فنی است(داشتن حافظه خوب یا حتی داشتن کارنامه درسی با نمرات بالا اصلا ملاک نیست). پس اگر من صاحب یک شرکت دانش بنیان صنعتی در استان بوشهر بودم، قطعا از شما برای شرکت در جلسه مصاحبه استخدام دعوت می کردم!

2012/12/30
    بوشهر
    3,208
    1,113

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس نوآور
    یکی از مشخصه های افراد خلاق که پتانسیل مخترع شدن را دارند، داشتن تفکر تحلیلی قوی و تعدد زمینه های علاقه مندی علمی و فنی است(داشتن حافظه خوب یا حتی داشتن کارنامه درسی با نمرات بالا اصلا ملاک نیست). پس اگر من صاحب یک شرکت دانش بنیان صنعتی در استان بوشهر بودم، قطعا از شما برای شرکت در جلسه مصاحبه استخدام دعوت می کردم!
    همین طور هم بوده. از خیلی جاها بهم درخواست کار شده تا حالا ولی هر بار یه مشکلی خورده بهم.
    2012/07/16
    33
    13

[size=10pt]سلام
    بنده دانشجوي مقطع کارشناسي مهندسي هوافضا دانشگاه صنعتي شريف هستم(انشاء الله احتمالا براي مقطع ارشد وارد يکي از گرايش هاي مهندسي الکترونيک شوم ) .
    در پي اعلام نياز يکي از اساتيد دانشکده در رابطه با طراحي و ساخت دستگاه هايي در زمينه data acquisition از يکسو و علاقه و پيگيري بنده در زمينه الکترونيک از سوي ديگر ، تصميم به اجراي اينکار گرفتم که در حال حاضر نيازمند يک همکار آقا با شرايط زير هستم :

- حتي المقدور فارغ التحصيل مقطع کارشناسي مهندسي برق الکترونيک از دانشگاه هايي مانند صنعتي امير کبير ، خواجه نصير ، علم و صنعت ، تهران .
    - ساکن تهران (به جهت الزاماتي که در رابطه با اجراي کار وجود دارد)
    - داراي آشنايي و مهارت هاي اوليه عملي در حوزه آنالوگ و يا ديجيتال (طراحي ، تحليل ، ساخت نمونه آزمايشي و عيب يابي مدارهاي آنالوگ ، برنامه نويسي براي پردازنده هاي آرم و غيره .)

حدود 9 ماه هست که ناپيوسته و تقريبا به تنهايي کار رو پيش بردم و با توجه به بررسي هايي که پيرامون اين دستگاه ها انجام دادم انشاء الله قصد تجاري سازي دستاوردهاي اين پروژه را دارم(به نتيجه خوش بين هستم) ، از اين منظر که بايد سختي هاي مرتبط با تجاري سازي و کار خصوصي را نيز لحاظ بفرماييد.
    با توجه به اينکه شاغل هستم ، از لحاظ تامين هزينه هاي اوليه مشکل خاصي نيست ، ولي بحث درآمد و داشتن حقوق ثابت از ابتداي کار ، بايد در ادامه فرآيند همکاري پيرامون آن صحبت و تصميم گيري بشه .
    لطفا در صورت نياز به توضيحات بيشتر ، سوال هاتون رو مطرح بفرماييد .
    تشکر .
    [/size]
    سلام.من دانشجوي ارشد الکترونيک علم و صنعت هستم. زمينه کاريم الکترونيک ديجيتال هست.اگر مايل باشيد ميتونيم در مورد همکاري در اين پروژه گفتگو داشته باشيم تا انشاالله به نتيجه مثبتي برسيم.
    2012/08/09
    328
    6

سلام.من دانشجوي ارشد الکترونيک علم و صنعت هستم. زمينه کاريم الکترونيک ديجيتال هست.اگر مايل باشيد ميتونيم در مورد همکاري در اين پروژه گفتگو داشته باشيم تا انشاالله به نتيجه مثبتي برسيم.
    سلام
    ايميلم در دسترس هست ، لطفا رزومه اي کلي و مشخصاتي براي تماس ارسال فرماييد .
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10