اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی مغازه برق صنعتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی مغازه برق صنعتی

ظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظظ
    جدیدترین ویرایش توسط majidmalvandi; ۰۲:۲۱ ۱۳۹۵/۰۹/۰۶.
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

پاسخ : راه اندازی مغازه برق صنعتی

اول بگو کجا هستی مغازت کجاست ؟ چقدر تجربه داری تو این کار ؟ سرمایت چقدره ؟
    * *

دیدگاه

-=====================================ررررررررررررر ررررررررر
      جدیدترین ویرایش توسط majidmalvandi; ۰۲:۲۰ ۱۳۹۵/۰۹/۰۶.
      ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

چند ماه اول که چیزی گیرت نمیاد مگر آشنا برا گرفتن و انجام کار داشته باشی ؛ برق صنعت سادس ولی تجربه میخواد اولین کارو که بگیری میفهمی چی میگم البته مشتری به محض اینکه ببینه قطعات و مارک ها رو نمیشناسی یا در کل تجربه ای نداری کار بهت نمیده چون خداتومن سرمایش رو میخوای براش راه بندازی ؛ ضمنا 20 تا کنتاکتور مثلا 50 آمپر که بخوای بخری میشه 2.5 میلیون تومن ؛ اینا مشکلات پیش روته ؛
        و اما راه کار : باید اول با یکی که این کارس چند تا کار انجام بدی تا یه کم آشنا شی با این کار ، بعد حسابی تبلیغ کنی ، بعد از همه اینا تازه دستت میاد که باید چه جنس هایی برا فروش تهیه کنی چون هر جایی بسته به بازارش یه جور جنس از لحاظ مارک و هزینه میخواد
        و در کل پر استفاده ترین قطعات برق صنعتی کنتاکتور های 12 تا 100 آمپر کلید فیوز های 63 تا 160 آمپر فیوز مینیاتوری 3فاز و تک فاز در همه رنج جریان ، بی متال های 24 تا 150 آمپر ، کنترل فاز، کنترل بار ، تایمرها ، ساعت کار ، ولت متر و آمپرمتر، و بعد از اینا کلید حرارتی ها محافظ جان ها کنتاکت های کمکی خازن ها پایه بی متال ها و انواع و اقسام دیگر کنتاکتور ها
        * *

دیدگاه

خودمم تو همین فکر بودم برم پیش یکی عملی کار یاد بگیرم و تجربه کسب کنم.

دیدگاه

برای شروع برو دوره آموزش برق صنعتی رو از سایت کانش ببین که رایگانه آدرسش رو پایین برات میذارم
            اینجا برو >> کانش

دیدگاه

سلام من در زمینه برق صنعتی درایو plc ابزار دقیق ده سال تجربه دارم.میخوام یه مغازه بزنم که هم توش قطعات برق صنعتی رو بفروشم هم در کنارش اگر کار صنعتی بود به طور پروزه محور انجام بدم، آیا برای جواز معازه برق صنعتی مدرک فنی حرفه ای لازمه؟ من لیسانس الکترونیکم رو سال ۸۴ گرفتم .
              ممنون میشم پاسخ بدین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X