اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای طراحی مدار با ماژول EM18

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای طراحی مدار با ماژول EM18

سلام دوستان. من یه مدته میخوام با ماژول EM18 کار کنم. اما چند تا مورد هست که درگیرم کرده.
    اول از همه اینکه میگن 2 رقم اول هر تگ با تگ های دیگه برابره. حالا من سوالم اینه که این دو رقم دقیقا چنده؟ هر جا یه چیزی نوشته. برای من هم 03 میاد
    اما سوال دومم:2 تا از پایه های این ماژول ، پایه های آنتن هستند. حالا من چطور میتونم یه آنتن و چه جور آنتنی میتونم بهش نصب کنم که مثلا خودشو یه جا بگذارم و آنتنش رو یک جای دیگه ؟یا اینکه این آنتن میتونه تو چه فاصله ای از دستگاه قرار بگیره؟
    سوال سومم اما در مورد ارتباط سریاله. بیشترین فاصله ای که ارتباط سریال میتونه جواب بده چقدره؟ و آیا با MAX232 میشه این فاصله رو بیشتر کرد که بشه ماژول رو از دستگاه اصلیمون با فاصله زیاد نصب کنیم؟

پاسخ : کمک برای طراحی مدار با ماژول EM18

نوشته اصلی توسط hamedtahamtan
    سوال سومم اما در مورد ارتباط سریاله. بیشترین فاصله ای که ارتباط سریال میتونه جواب بده چقدره؟ و آیا با MAX232 میشه این فاصله رو بیشتر کرد که بشه ماژول رو از دستگاه اصلیمون با فاصله زیاد نصب کنیم؟
    بیشترین فاصله ی ارتباط سریال با هر سطح منطقی ب شدت ب محیط و نوع کابل و... وابسته ست.
    در فاصله و محیط مورد نظر از کابل شیلد دار استفاده کنید، اگر پاسخگو نبود یا نویز داشت، سراغ مبدل هایی مثل max232 و 485 بروید.

دیدگاه

پاسخ : کمک برای طراحی مدار با ماژول EM18

تقریبا هم نمیدونید چقدره؟ یا با max232یا 485 تقریبا تا چه حد رو میشه فرستاد؟ نرخ انتقال دیتا هم مهمه؟
      اگه میشه یکی به بقیه سوالهایی که بالا پرسیدم جواب بده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X