اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره برای خرید اسیلوسکوپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشاوره برای خرید اسیلوسکوپ

سلام
    من میخوام یه اسیلوسکوپ بخرم تا شکل موج ها رو ببینم(مدارات آنالوگ و دیجیتال) و انواع شکل موج ها
    دو کاناله هم باشه
    مهمترین چیز برام دیدن شکل موج در بازه های زمانی خیلی کوچیک در حد میکرو ثانیه هستش
    دوستان لطفآ یه نگاه به این صفحه بندازند و بگن کدوم اسیلوسکوپ برام مناسب تره
    http://www.roboeq.ir/products/category/201/
    اون دوتا که قیمتشون 270 تومنه تفاوتشون با اسیلوسکوپ های یکی دو میلیونی تو چیه؟
    آخه خیلی کم حجم تر هم هستند فقط صفحه نمایشگر رو خودشون ندارند که این اصلآ مسئله ای نیست
    قیمتش هم خیلی مناسب تره

در مورد این لاجیک آنالیزر هم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که آیا میشه شکل موج های آنالوگ(سینوسی مثلثی و...) رو دید یا نه
    http://www.roboeq.ir/products/detail/%D8%A2%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B2%D8%B1%2 0%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%DB%8C%20USBEE%20AX%20PRO %20%D8%A8%D8%A7%202%20%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9% 84%20%D8%A2%D9%86%D8%A7%D9%84%D9%88%DA%AF/
    [آموزشی] کنترل رله با پیامک توسط sim800l
    [آموزشی] راه اندازی سنسورهای DHT11 و DHT22 با کدویژن
    [آموزشی] مدار عملی اتصال میکروفن خازنی به میکروکنترلر
    [آموزشی] آموزش نحوه راه اندازی میکروهای fmd
    صفحه اینستاگرام : ecdco_ir

پاسخ : مشاوره برای خرید اسیلوسکوپ

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=98674.0
    زندگي آن چه که زيسته ايم نيست ، بلکه آن چيزي است که از گذشته به خاطر داريم ...گابريل گارسيا مارکز

دیدگاه

سلام،

لطفا بیشتر توضیح بدید. این سیگنال از کجا میاد؟ آنالوگه یا دیجیتال؟ دامنه اش چقدره؟ دیفرانسیلیه یا معمولی؟ ...
      There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا سپاس یار
        سلام،

لطفا بیشتر توضیح بدید. این سیگنال از کجا میاد؟ آنالوگه یا دیجیتال؟ دامنه اش چقدره؟ دیفرانسیلیه یا معمولی؟ ...
        یه چیز جامع میخوام ممکنه الان چیزی مورد نیاز نباشه ولی بعدآ مورد استفاده قرار بگیره
        میخوام هم سیگنال دیجیتال و هم آنالوگ رو ببینم(آنالوگ اولویته)
        بعدشم یه توضیح بدید که اون 270 تومنی ها با این یکی دو میلیونی که لینکشو قرار دادم چه فرقی میکنه
        در مورد اون لاجیک آنالیزر هم ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاه

لاجیک آنالایزر همون طور که از اسمش معلومه برای دیدن سیگنال های دیجیتال هست به عبارت بهتر شما مثلا داری با rs232 به کامپیوتر دیتا میفرستی که به صورت دیجیتال اطلاعات دارن ارسال میشن حالا میخوای ببینی اطلاعات درست ارسال میشه یا پروتکلی که پیاده سازی شده درست کارش رو انجام میده و ... اون وقت از لاجیک آنالایزر استفاده میکنن و برای دیدن موج و... مناسب نیست
          من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

الان کسی در مورد اون اسیلوسکوپ های 270 تومنی نظری نداره؟

دیدگاه

اگه اشتباه نکنم به اونا کارت اسکوپ میگن اصطلاحا
              توی انجمن سرچ کنی زیاد بحث شده در موردش اکثرا زیاد تعریف خاصی از اینا نکردن یا راضی نبودن و ...
              من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

با سلام به سروران و استادان گرامی من یه اسکوپ میخوام بگیرم در حدود 50MHZ که هم سیگنال انلوگو ببینم باهاش هم دیجتال لطف میکنید منو راهنمایی کنید چه برندی را انتخاب کنم؟؟؟؟؟؟
                به نظرتون برندهای GW instek و MEGATEK چطوره؟؟؟؟؟
                با سپاس فراوان

دیدگاه

سلام بهتر هست به تاپیک راهنمایی خرید تجهیزات مراجعه کنی اونجا دوستان زیادی هستن که با این ابزارها کار کردن یا برای خریدش کلی تحقیق کردن و بهتر کمک میکنن

دیدگاه

سلام برای خرید و مقایسه انواع اسیلوسکوپ و مشاوره میتونید از کارشناسای تکنیکس الکترونیک کمک بگیرین و با کمک اونا بهترین اونا رو انتخاب کنید. محصولات اون ها رو هم میتونید اینجا ببینید.
                    قیمت و خرید انواع اسیلوسکوپ دیجیتال و آنالوگ به همراه مشخصات تضمین اصالت کالا همراه با مشاوره رایگان و ارسال محصولات در تکنیکس الکترونیک

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X