اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام همزمان چند میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام همزمان چند میکرو

سلام
    آیا میشه چند تا میکرو از یک نوع رو که برنامه همشون یکیه و روی یک برد هستن همزمان پروگرام کرد. اصلا میشه برای همشون فقط یه کریستال خارجی در نظر گرفت؟

پاسخ : پروگرام همزمان چند میکرو

یک کریستال رو نمیشه
    ولی اگه بوت لودر درست و حسابی بنویسی که با شبکه کار کنه می تونی موازی پروگرامشون کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط majidshahrouzi
      سلام
      آیا میشه چند تا میکرو از یک نوع رو که برنامه همشون یکیه و روی یک برد هستن همزمان پروگرام کرد. اصلا میشه برای همشون فقط یه کریستال خارجی در نظر گرفت؟
      بلههههههههههههه.چرا نشه. .ما ایرانی هستیم و میتونیم.
      من با این روش 30 تا میکرو مگا8 رو با هم پروگرام میکردم.(البته ایسی های توی عکس هیچ کدوم میکرو نیستن.فقط خواستم ببینی)
      http://s5.picofile.com/file/8154421492/2014_11_30_542.jpg
      میکرو ها رو روی همدیگه سوار کن.جوری که پایه هاشون به هم اتصال داشته باشه.
      ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gbg
        یک کریستال رو نمیشه
        ولی اگه بوت لودر درست و حسابی بنویسی که با شبکه کار کنه می تونی موازی پروگرامشون کنی
        از بوت لودر سر در نمیارم! به خاطر نیاز به سرعت پردازش بالا و تعداد IO زیاد میخوام روی یه برد از سه تا LPC1768 استفاده کنم. البته شاید احمقانه باشه چون اگه میتونسنم با میکرویی که توان پردازش بالایی داره کار کنم بهتر بود. حالا میخوام قبل از اینکه بورد رو بزنم مطمئن بشم که این کار شدنیه و هزینه آزمون و خطا ندم! یعنی راهی غیر از بوت لودر نداره؟ مثلا با وصل کردنه پایه های متناظر میکروها؟

دیدگاه

این کلمه رو تو گوگل سرچ کن اولین
          jtag programming multiple devices
          اولین PDF رو بخونی فکر کنم مشکل حل بشه البته خودم تا حالا همچین کاری نکردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Homayon
            این کلمه رو تو گوگل سرچ کن اولین
            jtag programming multiple devices
            اولین PDF رو بخونی فکر کنم مشکل حل بشه البته خودم تا حالا همچین کاری نکردم
            خیلی ممنون. انگار مشکلم چند تا کلمه کلیدی بود که شما نوشتید!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X