ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2010/04/08
    13
    0

ارور هنگام کامپايل پروژه در التيوم ديزاينر 10

با سلام

ما يه دي وي دي اموزشي خريديم والا نميدونيم چي بگيم در کل نت هاي فارسي هرجا PDF اي پيدا ميکنم اين مولتي ويبراتور رو دارن اموزش ميدن الان تو اين دي وي دي اموزشي هم اينو اموزش دادن.بگذريم....
    دوستان من مبتدي هستم خواهشا کمک کنيد
    من در ابتدايي مرحله موندم و اون سيم کشي اي سي هايي هست که پورت ورودي و خروجي دارند.به فرض مثال در شماتيکي که از پروژه ترسيم کردم بين خروجي اي سي 555 و ورودي اي سي CD4017 يه مقاومت وجود داره .من هرکاري ميکنم موقع کامپايل پروژه ارور رو مشاهده ميکنم.خواهش ميکنم کمک کنيد

سوال بعدي؟

الان در کتابخونه هاي التيوم شماتيک به فرض مثال مقاومت 2.4 کيلو يا 220 اهم وجود نداره.ايا ميشه ما بياييم مقاومت Res1 رو انتخاب کنيم و با زدن گزينه تب کيبورد مقدار يا value اون رو به مثلا 2.4 کيلو يا 220 اهم تغيير بديم؟مشکلي پيش مياد اينجوري؟

با سپاس فراوان
    2013/08/28
    539
    13

پاسخ : ارور هنگام کامپايل پروژه در التيوم ديزاينر 10

با سلام
    شماتيک طراحي خودتون هست؟براي ايسي رو ميگم؟
    مشکل شما احتمالا به خاطر اينه که نود شما نوعش براش اشتباه تعريف شده. روي قطعه دابل کليک کنيد و گزينه Lock pins رو غير فعال کنيد و بعدش روي پيني که خطا ميده دابل کليک کنيد و electrical type اون رو براش تعريف کند الان شما گذاشتبن input مثلا بذارين IO.

در مورد سوال دو بله ميشه اين نرم افزار شبيه سازي نمي کنه فقط رسم pcb و خب فوت پرينت مقاومت به مقدارش ربط نداره، فقط حواستون باشه که مقادير رو موقع کشيدن شماتيک درست کنارشون بنويسين تا موقع مونتاژ يادتون نره و اشتباهي مونتاژ نکنين.
    موفق باشين.
    The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.
    2010/04/08
    13
    0

با تشکر دوست عزيز ممنونم
    اين شماتيک رو تو التيوم خودم کشيدم البته برپايه ي يه پروژه ساده led flasher که لينکش رو قرار ميدم.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

من الان شماتيک رو با کليک همزمان V با I زوم ميکنم و ميرم روي پين هايي که ارور ميده کليک ميکنم بازم propertise مربوط به اي سي مياد.و گزينه electrical type وجود نداره.
    همچنين گزينه ي گفته شده يعني locked از قبل غيرفعال بود.يعني به صورت پيشفرض غيرفعال بود.
    بازم ممنون
    2013/08/28
    539
    13

خواهش مي کنم.
    دوست عزيز گزينه lock نه lock pins در پايين صفحه properties هست نه اون بالا، يه بار ديگه ببينيد پيدا ميشه.
    The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.
    2010/04/08
    13
    0

سلام دوست عزيز از شما ممنونم براي کمک و موفق شدم pcb رو تا مسير کشي ادامه دهم.
    من pcb مدار رو رسم کردم البته مربوط به مدار تغذيه امپلي فاير هست.الان من روي قسمت top layer که هستم وقتي سيم کشي ميکنم بعضي جاها خط قرمز اجازه نميده که از اون عبور کنم و قطعات رو بهم وصل کنم ولي botton layer رو فعال ميکنم خط سيم کشي به رنگ ابي در مياد و ميتونم به راحتي از خطوط قرمز عبور کرده و عناصر رو بهم متصل کنم.
    و سوال بعدي اينکه من چجوري بورد رو تک لايه انتخاب کنم.براي مثال در اين عکس خطوط ابي در زير فيبر قرار ميگيرن و خطوط قرمز در روي فيبر درسته؟
    با تشکر از شما دوست عزيز

2013/08/28
    539
    13

خواهش مي کنم، خوشحالم که مشکل حل شد.
    اول جواب سوال دوم:شما براي درست کردن PCB از ويزارد استفاده کن توي اون همه تنظيمات به راحتي انجام ميشه،
    اما خب معلومه خطوط قرمز نمي تونن از روي هم رد شن، اين يعني اتصال کوتاه، شما در هر لايه بايد سعي کنيد مسير رو جوري تنظيم کنيد خطوط مجبور نشن از روي هم رد شن،
    2010/04/08
    13
    0

سلام دوست من شرمنده از اينکه زياد سوال ميپرسم.معذرت ميخام
    من الان زمين رو نميدونم کجا بگيرم مثلا من ميخام GND رو ببرم يه گوشه بايد چيکار کنم؟
    بعدش لب تاپ من گرافيگ 2 گيگ 610 M هست ولي 3D رو ارور ميده پارسال يادم بود التيوم رو نصب کردم به راحتي با زدن کليد 3 روي کيبورد ميتونستم سه بعدي رو از PCB ببينم ولي الان وقتي روي صفحه ي 3D ميرم وکليک راست رو نگه ميدارم ارور شکل پايين رو ميده.

رفتم تو تنظيمات DISPLAY
    بعدش
    روي TEST Directx زدم و ارور داد که در تصاوير زير قرار دادم
    ازت ممنونم

2013/08/28
    539
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط aziz11
    سلام دوست من شرمنده از اينکه زياد سوال ميپرسم.معذرت ميخام
    دوست عزيز پرسيدن که عيب که نيست
    ببينيد، شما بنظرم يه فکر غلط تو ذهنتون هست، آلتيوم شبيه ساز نيست، فرقي براش بين زمين و تغذيه نيست، شما يه net تعريف کنيد به عنوان زمين ازش استفاده کنيد بعدش تو رسم pcb هر طور که مي خواين رسمش کنيد وسط يا گوشه.
    در مورد 3 بعديم نميدونم براي منم به راحتي نشون ميده
    2008/03/23
    ساری
    394
    180

سلام
    سه بعدی pcb
    دایرکت ایکس(به انگلیسی: DirectX ) مجموعهآ*ای از رابطآ*های برنامهآ*نویسی نرمآ*افزار (API) است که کارهایی مربوط به محیطآ*های چندرسانهآ*ای در سکوهای مایکروسافت بر عهده دارد.
    پیشنهاد می کنم [glow=red,2,300]جدیدترین درايور کارت گرافيک NVIDIA GeForce Driver 340.52 WHQL x86 x64[/glow]
    یه همراه [glow=red,2,300]آخرین نسخه DirectX[/glow]
    رو دانلود کنید.

موفق باشید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9