اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اینورتر موجود در سایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اینورتر موجود در سایت

http://eshop.eca.ir/%D8%A2%D8%AF%D8%...12v-1200w.html

سلام اینورتر بالا برای 4 عدد فن 220 ولت 0.2 امپر و 300 وات المنت همزمان پاسخگو است؟ به مدت چند ساعت در روز استفاده میشه

پاسخ : اینورتر موجود در سایت

پاسخگو هست
    ولی دیگه یکسره تست نکردیم که چند هفته می تونه روشن بمونه یا نه

دیدگاه

سلام.اینورتراهای موجود در سایت مثل این

خروجیشون نیازی به مدار اضافه ای نداره. یعنی خروجیش رو مستقیم بزنم به دستگاه های برقی نمیسوزوندشون؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tahasadi1395 نمایش پست ها

خروجیشون نیازی به مدار اضافه ای نداره. یعنی خروجیش رو مستقیم بزنم به دستگاه های برقی نمیسوزوندشون؟
        سلام
        نمیسوزه و نیاز به مدار اضافه هم نداره اصلا روی خود دستگاه پریز برق داره .دوشاخه را میزنید بهش و وسیله برقی را روشن می کنید.
        1-توان دستگاه باید کمتر از توان اینورتور باشه یعنی این اینورتور که 500واته بیشتر از 400وات ازش توان نکشید.
        2-این اینورتورهای ارزان خروجی برق مربعی دارند .مثل برق شهر سینوسی نیست .پس ممکنه به دستگاه های حساس آسیب بزنه یا مثلا روی وسایل صوتی مثل آمپلی فایر و....نویز بندازه.
        3-به خاطر همین موج مربعی بودن طول عمر وسایل موتوری را کم می کنه پس مدت طولانی ازش استفاده نکنید .(ایجاد حرارت بیشتر در موتور می کنه البته این مقدار حرارت زیاد محسوس نیست و شاید در چند صد ساعت اثر خودش را نشون بده.به کیفیت موتور و اینورتور هم بستگی داره)
        4-اینورتور های ارزان تمام خروجی مربعی دارند و همین عیبهایی که بالا عنوان کردم را داره .اگر به دنبال اینورتوری هستید که مثل برق شهر خروجی سینوسی تمیز داشته باشه باید به فکر هزینه بالای 500هزار تومن برای همین 500وات باشید.
        جدیدترین ویرایش توسط Mohamadh14; ۱۱:۱۹ ۱۳۹۶/۰۵/۲۰.
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

نمی سوزند اما همینطور که دوستمان تاکید کردند بهتر اینست که برای راه اندازی بارهای مقاومتی از اینورتورها استفاده شود تا برای راه اندازی مدارات الکترونیکی و یا دارای بارهای سلفی . مگر برای ضرورت ، نه کار دائم

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون. قصد دارم فقط برای روشنایی لامپهای led و شارژ موبایل استفاده کنم. جواب گو هست؟

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون. قصد دارم فقط برای روشنایی لامپهای led و شارژ موبایل استفاده کنم. جواب گو هست؟
              از نظر توان که کاملا جواب میده و مشکلی نیست و معمولا مشکلی هم برای این وسایل پیش نمیاد .اما کلا جنس بدون نام و نشان چینی همیشه هندونه در بسته است .چون وسایل شما هم زیاد قیمتی نیست نباید حساس شد و از همین اینورتورهای ارزان استفاده کنید .من مدل مشابه 2000واتی دارم بالای 5 ساله انواع وسایل را باهاش روشن کردم تا امروز مشکلی نداشتم .اما هیچ وقت مدت استفاده ام بالای یک ساعت نبوده .(دریل ،سنگ فرز،پمپ آب،بتن کن ،لپ تاپ،موبایل،اره برقی ،لامپ کم مصرف و........باهاش روشن کردم)
              کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
              ولتر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X