اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد سینما خانگی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد سینما خانگی

سلام.اقا صدای دالبی توی سیستم های حرفه ای خانگی با چه رابطی از تلوزیون به سینما خانگی میرسه؟منظورم ازطریق سیمه یا .......
    اگه زمانی از شبکه دیجیتال کشوری فیلم 3بعدی با صدای 3dپخش شد تلوزیون چه طوری اونو به سینما خانگی منتقل میکنه؟

پاسخ : سوال در مورد سینما خانگی

با سلام
    موقع دیدن فیلم توی سینمای خانواده فقط تصویر به تلویزیون ارسال میشه و صدای فیلمو خود سیستم پخش میکنه و چیزی از تلویزیون به سیستم نمیاد.
    ولی وقتی فیلمی از تلویزیون پخش میشه صداش با کابل اپتیکال به سینمای خانگی میاد و پخش میشه.
    کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

اگه فیلم ما دالبی بود مثلا با فلش مستقیم به tv وصل کنیم بازم دالبی پخش میشه توی سینما خانگیمون؟

دیدگاه

اینو هنوز چک نکردم. ولی احتمالش ضعیفه. چون تلویزیون دالبی نداره و فقط استریو میفهمه، بنابر این فکر نمیکنم بیش از استریو هم خروجی بده. ولی اگه فلش رو به سینمای خانگی بزنین با همون کیفیت دالبی پخشش میکنه.
        کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهزاد000
          اگه فیلم ما دالبی بود مثلا با فلش مستقیم به tv وصل کنیم بازم دالبی پخش میشه توی سینما خانگیمون؟
          درود داداش .به احتمال زیاد پخش میکنه اگه سینمای خانگی ت ورودی اپتیکال داشته باشه و فیلمت هم دالبی باشه به احتمال زیاد پخش میکنه چون صدا دیجیتال هست و توی سینمای خانگی صدا پردازش میشه و دیکد میکنه صدا رو از روی سینما خانگی میتونی روی حالت 5.1 بزاری یا 2.1 باشه
          موفق باشی
          Fail Never
          گروه انجمن صوتی در تلگرام 09159126127
          دوستانی که تمایل دارن لطفا پیام بدین

دیدگاه

سلام من امروز رفتم چنتا نمایندگی tvبابرند های مختلف سوال کردم انتقال صدای دالبی از طریق اوپتیکال و اچ دی ام ای هست حالا کسی در مورد اینا اطلاعاتی داره به من بده..من دنبال مبدل واسه امپمم ک بتونم این صدارو به انالوگ تبدیل کنم و توی خونه استفاده کنم....الانم سر مبدل دیجیتال به انالوگ گیر کردم لطفا راهنماییم کنید :angry: :angry: :angry:.صدای tvرو میخوام به اسپیکر 5*1خونم بدم.ممنون.

دیدگاه

دنبالش نگرد که این علی اقای ما کل ایران و رو زیر و رو کرد دنبال دیکوردر نیافت ( jooly)
              میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
              به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهزاد000
                سلام من امروز رفتم چنتا نمایندگی tvبابرند های مختلف سوال کردم انتقال صدای دالبی از طریق اوپتیکال و اچ دی ام ای هست حالا کسی در مورد اینا اطلاعاتی داره به من بده..من دنبال مبدل واسه امپمم ک بتونم این صدارو به انالوگ تبدیل کنم و توی خونه استفاده کنم....الانم سر مبدل دیجیتال به انالوگ گیر کردم لطفا راهنماییم کنید :angry: :angry: :angry:.صدای tvرو میخوام به اسپیکر 5*1خونم بدم.ممنون.
                درود
                نبود نگرد گشتم نیست
                تنها راهت استفاده از سینمای خانگی هست که ورودی اپتیکال داشته باشه
                ولی اگر برای pc میخوای میتونی کارت صدا حرفه ای بخری که داخل خودش دیکودر 5.1 یا 7.1 موجود هست و استفاده کنی
                اههها یک راه دیگه هم داری میتونی از dvd player دایویکس هایی که تو بازار هست هم استفاده کنی اونا خروجی 5.1 انالوگ صدا رو داره
                موفق باشی
                Fail Never

دیدگاه

سلام دیویدی ها میتونن دالبی پخش کنن؟چون من یکی دارم خروجی 5*1داره ولی دالبی پخش نمیکنه!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهزاد000
                    سلام دیویدی ها میتونن دالبی پخش کنن؟چون من یکی دارم خروجی 5*1داره ولی دالبی پخش نمیکنه!!!!!
                    من خودم تست کردم باید فیلمت دالبی باشه و از تو منو بزاری روی 5.1
                    فکر کنم از روی فلش دالبی نیست حتما باید dvd باشه
                    Fail Never

دیدگاه

دستت درد نکنه داش ک راهنماییم کردی امتحان میکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهزاد000
                        دستت درد نکنه داش ک راهنماییم کردی امتحان میکنم
                        نوکرم داداش
                        Fail Never

دیدگاه

سلام دوستان من یک سینما خانگی زیکو دارم به مدلZE-2025که روشن نمیشه وقتی که می خوام روشن بکنمش از ساب ووفرش یه صدای بم بلند و گاهی اوقات صدای بم کمی میاد و هیچ عملکرد دیگه بجز این نداره می خواهم بدونم مشکل از چیه لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Arshia Shahrami نمایش پست ها
                            سلام دوستان من یک سینما خانگی زیکو دارم به مدلZE-2025که روشن نمیشه وقتی که می خوام روشن بکنمش از ساب ووفرش یه صدای بم بلند و گاهی اوقات صدای بم کمی میاد و هیچ عملکرد دیگه بجز این نداره می خواهم بدونم مشکل از چیه لطفا راهنمایی کنید
                            سلام،بدون عکس از برد نمیشه نظری داد.
                            موفق باشید .
                            مداری ساده و عملی برای صرفه جویی در مصرف برق خانه:
                            https://www.eca.ir/forums/thread89900.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X