اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در برنامه نویسی در کدویژن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در برنامه نویسی در کدویژن

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.در کدویژن از int0 مگا 8استفاده کردم.توی حلقه while(1) چطور از دستور while یا if استفاده کنم که برنامه هر وقت به این خط رسید منتظر بمونه تا int0 (که با لبه پایین رونده فعال میشه ، ) زده و اجرا بشه و بعد خط های بعدی برنامه اجرا بشه.من هر طور مینویسم منتظر نمیمونه و دستورات شرطی رو رد میکنه.با تشکر

پاسخ : مشکل در برنامه نویسی در کدویژن

نوشته اصلی توسط anzal
    با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.در کدویژن از int0 مگا 8استفاده کردم.توی حلقه while(1) چطور از دستور while یا if استفاده کنم که برنامه هر وقت به این خط رسید منتظر بمونه تا int0 (که با لبه پایین رونده فعال میشه ، ) زده و اجرا بشه و بعد خط های بعدی برنامه اجرا بشه.من هر طور مینویسم منتظر نمیمونه و دستورات شرطی رو رد میکنه.با تشکر
    شما میتونی یه متغیر(بیت)تعریف کنی و مقدار صفر بهش بدی بعد بشرط حلقه یا ایف رو یک بودن این متغیر بذاری بعد تو روتین وقفه این متغیر رو یک مقدار بدین تا بعد از خروج از وقفه حلقه یا ایف مذکور اجرا شه در اخر هم میتونید اون متغیر رو دوباره صفر مقدار بدین تا این روند دوباره اجرا شه.
    كرشمه اي كن و بازار ساحري بشكن @-}--@-}--@-}--به غمزه رونق و ناموس سامري بشكن
    ياصاحب الزمان(عج)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X