ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2008/07/11
    255
    6

قطعات با کيفيت رباتيک رو از کجا بخرم؟؟

سلام.دوستان من براي ساخت ربات هاي دانش آموزي با مشکل گيربکس هاي نامرغوب مواجه شدم. متاسفانه گيربکس ها روان نيستند و وقتي هم که يه مدت موتور DC اسباب بازي اون ها رو ميچرخونه ، ارتباط بين چرخدنده موتور و گيربکس قطع ميشه و موتور هرز ميگرده. اين مشکل رو به چرخ هاي نامرغوبي که روي زمين ليز ميخوره اضافه کنيد. حالا سوالم اينه که گيربکس پلاستيکي مرغوب با چرخ مناسب رو از کجا تهيه کنم؟؟ يه سري گيربکس عمودي زرد رنگ هست که خوب هستن ولي قيمتشون گرونه!!! شما راهي براي تشخيص گيربکس هاي پلاستيکي مرغوب از گيربکس هاي چيني سراغ داريد؟؟ ممنون ميشم راهنمايي کنيد.
    2014/01/27
    5
    3

پاسخ : قطعات با کيفيت رباتيک رو از کجا بخرم؟؟

با سلام
    شما برای خرید گیربکس های مرغوب آموزشی به این لینک میتونی مراجعه کنی http://www.newrobo.ir/?product=%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A8%DA%A9%D8%B3-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%A9%DB%8C
    با استفاده از لینک زیر نیز میتونی چرخ هایی با قابلیت اتصال به این گیربکس ها داشته باشید
    http://www.newrobo.ir/?product=%DA%86%D8%B1%D8%AE-%D8%A2%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%BA%D9%88%D8%A8-%DA%A9%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%B1
    2012/06/27
    108
    6

با سلام
    دوست عزيز بهترين و معتبر ترين سايت فروش قطعات الکترونيکي و رباتيک تو ايران سايت roboeq.ir است.
    اکثر دانشگاه ها از اون خريد ميکنن و تمام اجناس مرغوب. تازه همي چي هم داره ...هرچي که بخواي داره .من تا حالا بيشتر از 1مليون از اون خريد کردم.
    هيچ چيز خراب نيست...حتي ساعت از کار افتاده ي روي ديوار نيز در روز 2بار ساعت را درست نشان ميدهد. توماس اديسون
    2005/12/08
    20
    0

اگه موفق بشی از فروشگاه همین سایت خرید کنی خوبه ولی متاسفانه کسی تلفن و پیام هاشون را جواب نمی ده .من بیست تا پیام روی وایبر دادم تقریبا 15 بار هم تماس گرفتم از ساعت 6 صبح تا 12 شب !!!! باور می کنی؟؟؟؟ ولی فقط یک بار جواب دادند هر چقدر هم پیام دادم که من پانصد تا موتور می خوام یکی به فریادم برسه!! کسی نبود ولی هر کس خرید کرده میگه کیفیت محصولاتش خوبه.اگه شما موفق شدی خرید کنی به پیروزی بزرگی دست پیدا کردی!!!!!!!! :applause: :applause: :applause: :wow: :wow: :wow:
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4