اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قطعات با کیفیت رباتیک رو از کجا بخرم؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قطعات با کیفیت رباتیک رو از کجا بخرم؟؟

سلام.دوستان من برای ساخت ربات های دانش آموزی با مشکل گیربکس های نامرغوب مواجه شدم. متاسفانه گیربکس ها روان نیستند و وقتی هم که یه مدت موتور DC اسباب بازی اون ها رو میچرخونه ، ارتباط بین چرخدنده موتور و گیربکس قطع میشه و موتور هرز میگرده. این مشکل رو به چرخ های نامرغوبی که روی زمین لیز میخوره اضافه کنید. حالا سوالم اینه که گیربکس پلاستیکی مرغوب با چرخ مناسب رو از کجا تهیه کنم؟؟ یه سری گیربکس عمودی زرد رنگ هست که خوب هستن ولی قیمتشون گرونه!!! شما راهی برای تشخیص گیربکس های پلاستیکی مرغوب از گیربکس های چینی سراغ دارید؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ : قطعات با کیفیت رباتیک رو از کجا بخرم؟؟

با سلام
    شما برای خرید گیربکس های مرغوب آموزشی به این لینک میتونی مراجعه کنی http://www.newrobo.ir/?product=%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A8%DA%A9%D8%B3-%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%A9%DB%8C
    با استفاده از لینک زیر نیز میتونی چرخ هایی با قابلیت اتصال به این گیربکس ها داشته باشید
    http://www.newrobo.ir/?product=%DA%86%D8%B1%D8%AE-%D8%A2%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%BA%D9%88%D8%A8-%DA%A9%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%B1

دیدگاه

با سلام
      دوست عزیز بهترین و معتبر ترین سایت فروش قطعات الکترونیکی و رباتیک تو ایران سایت roboeq.ir است.
      اکثر دانشگاه ها از اون خرید میکنن و تمام اجناس مرغوب. تازه همی چی هم داره ...هرچی که بخوای داره .من تا حالا بیشتر از 1ملیون از اون خرید کردم.
      هيچ چيز خراب نيست...حتي ساعت از کار افتاده ي روي ديوار نيز در روز 2بار ساعت را درست نشان ميدهد. توماس اديسون

دیدگاه

اگه موفق بشی از فروشگاه همین سایت خرید کنی خوبه ولی متاسفانه کسی تلفن و پیام هاشون را جواب نمی ده .من بیست تا پیام روی وایبر دادم تقریبا 15 بار هم تماس گرفتم از ساعت 6 صبح تا 12 شب !!!! باور می کنی؟؟؟؟ ولی فقط یک بار جواب دادند هر چقدر هم پیام دادم که من پانصد تا موتور می خوام یکی به فریادم برسه!! کسی نبود ولی هر کس خرید کرده میگه کیفیت محصولاتش خوبه.اگه شما موفق شدی خرید کنی به پیروزی بزرگی دست پیدا کردی!!!!!!!! :applause: :applause: :applause: :wow: :wow: :wow:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X