اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر پرینتر جوهرافشان که یه مدته کار نکرده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر پرینتر جوهرافشان که یه مدته کار نکرده

عرض سلام و ادب خدمت دوستان
    آقا من یه پرینتره جوهر افشانه Epson STYLUS Photo 925 دارم که یه مدت بود (ینی زمانی که تو خدمت مقدسه سربازی و چند ماهم قبله اون ، شما حداقل دو سه سال در نظر بگیرید :agree: ) با هاش کار نکردم و امشب یه دفه ای ، که ای دل غافل ما یه پرینتره جوهر افشانم داشتیم ها ... :eek:
    و بعده کلی دانلود و نصب درایور و این ور و اون ور ... متاسفانه دریغ از حتی یک پیکسل پرینت گرفتن :angry: :cry2:
    البته من خودم داخله هر رنگه کارتریجشو با سرنگ یه دو سه سی سی تینر فوری 1000 و بعدشم کلن داخله هد و نازل های رنگشو با تینر شستم و کاملا تمیزش کردم ولی اصن افاقه نکرد حالا من موندمو یه پرینررو و راه حلای شما سرورانه گرامی !!! :sad: :read:
    آیا به نظرتون درست میشه یا نه !؟
    1- لطفا تجریبات و نظراتتتون رو درباره شارژه کارتریج یا تعویض اون با توضیحاتی که در بالا ، شرحش به سمع و نظرتون رسید
    2- تعویضه قسمت هد و یا با همون تعویضه کارتریج مشکلم حل میشه و دیگه لازم به تعویضه هده دستگاه نیست با من و دیگر دوستان علاقه مند یه این تاپیک در میان بگذارید :job: :nice:
    با تشکر اون شماره ها ینی سوالم از دوتا سوال تشکیل و قاعدتا دوتا جوابم داره ...!!! :redface: :agree:

اضافه شده در تاریخ :
    آقا ما همچنان چشم امید به راهکارها نظرات انتقادات و پیشنهادات شما بزرگواران داریم :angry: :read:
    You do not really understand something unless you can explain it to your grandmother. Albert Einstein

پاسخ : تعمیر پرینتر جوهرافشان که یه مدته کار نکرده

خوده هد رو باید بندازی داخل تینر یه دو سه روزی بمونه . چون سوراخ های هد خیلی خیلی خیلی ریز هستن و به این راحتیا باز نمیشن.

دیدگاه

اشکان جان واقعیت اینکه از خدا پنهون نیست از شما هم چه پنهون اون کارم رو هد انجام دادم ولی هیچ نتیجه ای نداد داداش!!! :sad: :surprised: البته دو سه روز نبود یکی دو روز بود :twisted: :redface:
      You do not really understand something unless you can explain it to your grandmother. Albert Einstein

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سامان حسینی
        اشکان جان واقعیت اینکه از خدا پنهون نیست از شما هم چه پنهون اون کارم رو هد انجام دادم ولی هیچ نتیجه ای نداد داداش!!! :sad: :surprised: البته دو سه روز نبود یکی دو روز بود :twisted: :redface:
        یکم باید دست تو جیبت بکنیو یه هد کلینر بخری
        http://www.inkshop.ir/index.php?productID=421

دیدگاه

عاقا واقعن مرسی از اینکه جواب میدی !!! یه چیزه دیگه به نظرت کارتریجاشو چیکار کنم ینی منظورم اینکه اونارام توشون تینر ریختم ایا دوباره قابل استفادن یا نه میشه اینم راهنمایی بفرمایید !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سامان حسینی
            عاقا واقعن مرسی از اینکه جواب میدی !!! یه چیزه دیگه به نظرت کارتریجاشو چیکار کنم ینی منظورم اینکه اونارام توشون تینر ریختم ایا دوباره قابل استفادن یا نه میشه اینم راهنمایی بفرمایید !!!
            فک نکنم بعد از چند سال قابل استفاده باشن .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X