اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساعت همراه با آلارم ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساعت همراه با آلارم ؟؟

درود بر دوستان

با میکرئ mega32a یه پروژخ ساعت نوشتم با قابلیت تنظیم ولی برای تنظیم کردن آلارم اش مشکل دارم (به صورت نوری). لطفا راهنمایی بفرمایید یا اگر پروژه نمونه دارید معرفی بفرمایید

پاسخ : ساعت همراه با آلارم ؟؟

نوشته اصلی توسط kamran1991
    درود بر دوستان

با میکرئ mega32a یه پروژخ ساعت نوشتم با قابلیت تنظیم ولی برای تنظیم کردن آلارم اش مشکل دارم (به صورت نوری). لطفا راهنمایی بفرمایید یا اگر پروژه نمونه دارید معرفی بفرمایید
    به صورت نوری یعنی چی؟؟؟ oo:
    این آلارمی که میگی رو باید دستی تنظیم کنی یا با استفاده از برنامه باید تعریف کنی ؟؟؟ :eek:

دیدگاه

درود
      منظور یعنی اسپکیر نباشه و با یک دیود نوری نشون بده
      به صورت دستی باشه (پس از فشردن کلید های مربوط به ست کردن الارم همچنان ساعت را نشون بده و با رسیدن به الارم دیود نوری را روشن کند)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamran1991
        درود
        منظور یعنی اسپکیر نباشه و با یک دیود نوری نشون بده
        به صورت دستی باشه (پس از فشردن کلید های مربوط به ست کردن الارم همچنان ساعت را نشون بده و با رسیدن به الارم دیود نوری را روشن کند)
        خب فک میکنم بتونم تا حدودی کمک تون کنم چون خودم روی پروزه ای شبیه به همینی که میگید کار میکنم فقط برنامه نمونه ای که میخواید در حد آموزشی باشه کفایت میکنه یا باید بسیار دقیق باشه؟؟؟
        منظورم اینکه با کریستال خارجی دقیق تره و با کریستال داخلی کمی خطا داره و این دو تا شکل برنامه نویسی شون فرق میکنه حالا شما کدوم رو میخوایید؟

دیدگاه

با تشکر

منم ساعت را به همراه تنظیم ست پوینت به دست آوردم ولی تو این یکی موندم !
          نیاز به دقیق بودن نیست و با همون کریستال داخلی کارمون راه میافته . از انجاییکه برای اموزش میخوام نیاز به دقت نیست . اگر ممکنه برنامه را کامل بگذارید تا با برنامه خودم مقایسه کنم

دیدگاه

error

دیدگاه

درود

نظری ندارید ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X