اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکرو سرعت بالا(پردازش تصویر)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکرو سرعت بالا(پردازش تصویر)

سلام دوستان میخواتم ببینم میکرو که سرعتش بالا لاشه سراغ دارید(pic( به خاطر این که میخوام باهاش پردازش تصویر انجام بدم.سرعتش میخوام از76مگاهرتز به بالاباشه اخه تمام میکرو های picکلاک هستشون یک چهارم کلاکیه که بهش میدیم اینجوری باید یهش 400مگاهرتز کلاک بدم تا100مگاهرتز بهم بده.

پاسخ : میکرو سرعت بالا(پردازش تصویر)

نوشته اصلی توسط alisepehr88
    سلام دوستان میخواتم ببینم میکرو که سرعتش بالا لاشه سراغ دارید(pic( به خاطر این که میخوام باهاش پردازش تصویر انجام بدم.سرعتش میخوام از76مگاهرتز به بالاباشه اخه تمام میکرو های picکلاک هستشون یک چهارم کلاکیه که بهش میدیم اینجوری باید یهش 400مگاهرتز کلاک بدم تا100مگاهرتز بهم بده.
    همشون 1/4 نیستن یه سری 1/2 و یکسری هم 1/1 داره
    مثلا سری 32MX و 32MZ اکثرا 1/1 هستند، سری DS هم همه جوری توش پیدا میشه

مثلا میکروی PIC32MX360F512L رو ببینید (80MIPS)
    یا DSPIC33EP512MU
    یا 24EP256GU810
    که دوتای دومی 60MIPS و 16 بیتی هستند

AYRIC

دیدگاه

پاسخ : میکرو سرعت بالا(پردازش تصویر)

اگر برای کار پردازش تصویر میخواید میتونید از سری های DSPIC استفاده کنید که در واقع دو هسته پردازشی دارند یکی هسته اصلی هست که برنامه رو اجرا میکنه و دیگری میتونه همزمان با هسته اصلی پردازش ها و محاسبات رو انجام بده. به علاوه این میکرو ها چون برای پردازش سیگنال طراحی شدن احتمالا امکانات و کتابخانه ها و نمونه برنامه های بدرد بخور تری هم بتونید براشون پیدا کنید
      از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
      هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
      اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
      اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
      شاد و موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X