اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست ترجمه فارسی کتاب electronics and circuit analysis using matlab

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست ترجمه فارسی کتاب electronics and circuit analysis using matlab

درخواست ترجمه فارسی کتاب electronics and circuit analysis using matlab.

پاسخ : درخواست ترجمه فارسی کتاب electronics and circuit analysis using matlab

منظورتون
    1- یعنی اینکه کسی بیاد این کتاب رو براتون ترجمه بکنه؟
    2- یا نه احتمال می دید ترجمه فارسی اون بصورت الکترونیکی اینترنت باشه کسی لینک بده

دوتاش هم کمی محاله :mrgreen:

دیدگاه

منظورم اینه که اگه کسی ترجمه این کتاب داره اگه میتونه یا بزارتش تو سایت یا اینکه یه جای رو معرفی کنه که من بتونم تهیه اش کنم.

دیدگاه

سلام
        توی بازار ترجمه همین کتاب جلد یک رو دیدم
        ولی نویسنده اونو نگاه نکردم

یه کتاب در مورد مطلب و مهندسی برق هم هست اونم مال چاپمنه

دیدگاه

سلام.
          ترجمه این کتاب به صورت pdf وجود ندارد. اما خود کتابش تو بازار هست.پیشنهاد می کنم کتاب را بخرید.زیرا با توجه به حجمش و مطالبش قیمت کمی دارد
          فکر کنم قیمتش حدود 3000 تومان بود.(من خیلی وقت پیش این کتاب را خوندم)
          فکر کنم واسه انتشارات دانشگاه علم و صنعت بود.

دیدگاه

سلام .
            من نتونستم ترجمه این کتاب تو شهر رشت پیدا کنم.خیلی فوریم بهش احتیاج دارم شما چه راهی به من پیشنهاد می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

دیدگاه

زنگ بزنی برات پست کنند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X