ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27
    2017/11/05
    Amol
    591
    229

پاسخ : مشکل در نصب نشدن درایور ardunio nano

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahdi260

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

با سلام و تشکر داخل دیوایس منیجر مدل چیپست درایور و شناخته مشکل من اینه که تست blink که میگیرم ارور وریفای میده اخرش حتی یکبار هم شروع به چشمک زدن میکنند و اینکه اصلا بوت لودر روش اپلود نمیشه
    شما وقتی آردویینو خریدی حتما بوت لودر آردویینو روی میکروی اون از قبل ریخته شده! و اصلا نیازی نیس دوباره بوت لودر بریزی ضمنا بوت لودر رو نمیتونی با تبدیل سریال برییزی حتما باید پروگرمر داشته باشه برای دسترسی به پایه های موسی و میسو / اگه ارور وریفای میده احتمالا برد رو درست انتخاب نمیکنین یا برنامه arduino ide مشکل داره! کتابخانه هارو آپدیت کنین و اسکرین شات بدین از ارور و سربرگ ها

امیرحسین ضیا
    2019/04/19
    35
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط azjaguar

شما وقتی آردویینو خریدی حتما بوت لودر آردویینو روی میکروی اون از قبل ریخته شده! و اصلا نیازی نیس دوباره بوت لودر بریزی ضمنا بوت لودر رو نمیتونی با تبدیل سریال برییزی حتما باید پروگرمر داشته باشه برای دسترسی به پایه های موسی و میسو / اگه ارور وریفای میده احتمالا برد رو درست انتخاب نمیکنین یا برنامه arduino ide مشکل داره! کتابخانه هارو آپدیت کنین و اسکرین شات بدین از ارور و سربرگ ها
    پروگرامر tnm2000 دارم راهی هست با جی تگ خودم بدون واسطه پروگرامش کنم دیاگرام خاصی برای اتصال سیم ها و جامپر داره
    الان اسکرین شات میذارم
    ویرایش توسط amirmahdi260 : 2019/04/20 در ساعت 10:59
    2017/11/05
    Amol
    591
    229

پروگرامر tnm2000 دارم راهی هست با جی تگ خودم بدون واسطه پروگرامش کنم دیاگرام خاصی برای اتصال سیم ها و جامپر داره
    الان اسکرین شات میذارم
    آردوییو نانو خودش مبدل یو اس بی به سریال داره و همونطور که فرمودین ماژول شما مبدلش ch340 هست چرا از پروگرمر استفاده میکنین و مستقیم نمیزنین به USB?آیا محدودیت در کار وجود داره و حتما باید با این پروگرمر پروگرمش کنین؟
    ویرایش توسط azjaguar : 2019/04/20 در ساعت 11:03

امیرحسین ضیا
    2019/04/19
    35
    9

آردوییو نانو خودش مبدل یو اس بی به سریال داره و همونطور که فرموندین ماژول شما مبدلش ch340 هست چرا از پروگرمر استفاده میکنین و مستقیم نمیزنین به USB?
    با یو اس بی اتصال برقراره ولی میگم اگه مکافاته به پروگرامر وصلش کنم کلافم کرده 3 روزه بوت لودر قدیمی هم داخل برنامه انتخاب کردم وگرنه با هیچ کدوم اپلود نمیکنه
    تمام اینها به کنار موندم چرا بعد اینکه اپلود تموم میشه ارور وریفای میده

2017/11/05
    Amol
    591
    229

با یو اس بی اتصال برقراره ولی میگم اگه مکافاته به پروگرامر وصلش کنم کلافم کرده 3 روزه بوت لودر قدیمی هم داخل برنامه انتخاب کردم وگرنه با هیچ کدوم اپلود نمیکنه
    تمام اینها به کنار موندم چرا بعد اینکه اپلود تموم میشه ارور وریفای میده

من از USBASP استفاده میکنم(برای ای تی مگا) و رابط ISP من تا حالا در مورد JTAG تجربه کسب نکردم.
    اگه یه آردویینوی دیگه دم دست داری میتونی تبدیلش کنی به پروگرمر ISP که میتونی بوت لودر جدید رو هم روی نانوت بریزی
    راستش اگه محدودیت دارین و حتما باید با JTAG کنین یا از این پروگرمر که فرمودین استفاده کنین اطلاعاتی در مورش ندارم
    ویرایش توسط azjaguar : 2019/04/20 در ساعت 11:09

امیرحسین ضیا
    2019/04/19
    35
    9

من از USBASP استفاده میکنم(برای ای تی مگا) و رابط ISP من تا حالا در مورد JTAG تجربه کسب نکردم.
    اسکرین شات هایی که دادم فکر نمیکنم مشکلی بابت نصب شدنش باشه ولی اگه بدونم چیه صرفا به اون شرکت چینی سازنده ایسی ch304 ایمیل میزنم و از خجالتش در میام فروشنده هم اصلا ذکر نکرد که همچین مشکلاتی داره این نوع از نانو
    2017/11/05
    Amol
    591
    229

اسکرین شات هایی که دادم فکر نمیکنم مشکلی بابت نصب شدنش باشه ولی اگه بدونم چیه صرفا به اون شرکت چینی سازنده ایسی ch304 ایمیل میزنم و از خجالتش در میام فروشنده هم اصلا ذکر نکرد که همچین مشکلاتی داره این نوع از نانو
    میشه لطفا یکم بیشتر توضیح بدین دقیقا میخواین چیکار کنین و تجربتون رو در اختیار ما بذارین؟ شما میتونین توسط USB و آردویینو آی دی ای ؛ اسکچ رو بر روی میکرو آپلود کنین؟ ولی نمیتونین توسط پروگرمرتون آپلود کنین؟ پروگرمرتون از چه نوع رابطی استفاده میکنه؟ JTAG یا ISP

امیرحسین ضیا
    2019/04/19
    35
    9

میشه لطفا یکم بیشتر توضیح بدین دقیقا میخواین چیکار کنین و تجربتون رو در اختیار ما بذارین؟ شما میتونین توسط USB و آردویینو آی دی ای ؛ اسکچ رو بر روی میکرو آپلود کنین؟ ولی نمیتونین توسط پروگرمرتون آپلود کنین؟ پروگرمرتون از چه نوع رابطی استفاده میکنه؟ JTAG یا ISP
    عزیز من لایبری فست ال ای دی رو میخوام روی برد اسکچ کنم منتهی اتفاقی که میفته تا اخرین مرحله که میره ارور
    avrdude: verification error; content mismatch

نه فقط برای یک لایبری خاص حتی تست blink یا سریال رو هم اخرش با این ارور به خودم برمیگردونه

هنوز با پروگرمر کار خاصی صورت ندادم برای برنامه ریزی میکرو کنترلر
    ویرایش توسط amirmahdi260 : 2019/04/20 در ساعت 11:51
    2017/11/05
    Amol
    591
    229

عزیز من لایبری فست ال ای دی رو میخوام روی برد اسکچ کنم منتهی اتفاقی که میفته تا اخرین مرحله که میره ارور
    avrdude: verification error; content mismatch

نه فقط برای یک لایبری خاص حتی تست blink یا سریال رو هم اخرش با این ارور به خودم برمیگردونه

هنوز با پروگرمر کار خاصی صورت ندادم برای برنامه ریزی میکرو کنترلر
    توی منوی تولز قسمت پورت کام رو نشون میده و پیدا میکنه و انتخاب میکنی؟ (ببخشید بابت سوال مسخره)

امیرحسین ضیا
    2019/04/19
    35
    9

توی منوی تولز قسمت پورت کام رو نشون میده و پیدا میکنه و انتخاب میکنی؟ (ببخشید بابت سوال مسخره)
    دقیقا عکسی که دادم دو تا پورت کام رو نشون میده یکیش که برای دستگاهه دومی که نصب شده با اسم درایور ایسی 340 رو انتخاب میکنم و مدل هم میذارم روی اردوینو نانو
    پروگرامر هم روی usbasp
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27